Nowoczesna łazienka z odrobiną luksusu - Opoczno Splendour

(14 głosów)


opoczno_splendour

Opoczno odkrywa przed nami zjawiskową serię, która nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Splendour Oval czy prostokątne umywalki nablatowe i muszle klozetowe o delikatnie zaokrąglonych kantach.

Całość dopełniają minimalistyczne meble łazienkowe Opoczno Splendour. Szafki z blatem, konsole wiszące  – nie tyle piękne, ale i funkcjonalne – które sprawią, że organizacja przestrzeni w łazience będzie łatwym zadaniem. Głębokie 25 centymetrowe rozwiązania to znakomite miejsce na ręczniki czy akcesoria łazienkowe, a w wersjach podumywalkowych schowamy drobne kosmetyki niezbędne podczas porannej toalety. Meble łazienkowe występują w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i białej

Seria jest nowoczesna i praktyczna. Proste formy to odpowiedź współczesnych producentów na zapotrzebowania rynku. Zaletą Opoczno Splendour jest to, że pasuje do wielu wnętrz. Mimo modernistycznego charakteru sprawdzi się w pomieszczeniach klasycznych, eleganckich czy nowoczesnych. Splendour podąża za trendami! To designerskie surowe meble stanowiące idealne dopełnienie ceramiki sanitarnej od Opoczno. Prezentowana nowość z pewnością podbije serca wielu Użytkowników! 

 
 

Aranżacje wnętrz - Seria Opoczno Splendour


opoczno_splendour

opoczno_splendour
 
opoczno splendour

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia