Opoczno Cemento – płytka ścienna i płytka podłogowa, do wnętrza i na zewnątrz

(2 głosów)
 
Opoczno Cemento
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Rebus

Opoczno Cemento Ares – idealna płytka łazienkowa

Opoczno Cemento Ares to cztery tonacje płytki: light grey, grey, beige, graphite. Wszystkie pozycje dostępne są w modnym macie. Płytki stanowią niewątpliwie obraz najnowszego trendu obowiązującego w glazurze – odwołanie się do kolorów ziemi oraz naturalnych barw. Delikatny wzór cementu widoczny na powierzchni kafla pozwala na uzyskanie efektu elegancji i harmonii w pomieszczeniu. Dla urozmaicenia stylizacji czterech ścian producent Opoczno dedykował mozaikę Cemento Ares w tych samych kolorach co płytka główna. Przy wszystkich wizualnych walorach produktu, seria Cemento Ares charakteryzuje się wysokim parametrem antypoślizgowości.
 
Opoczno Cemento Ares
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Ares oraz nablatowa umywalka

  

Opoczno Cemento Ares
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Ares


Opoczno Cemento Harmony – uniwersalność kolekcji

Szarość to nieodzowny kolor, który towarzyszy naszym codziennym aranżacjom. Barwa ta jest uwielbiana przez miłośników stylu minimalistycznego i nie traci nic ze swojej popularności. Marka – zawsze idąca krok w krok z obowiązującymi trendami –zaproponowała Opoczno Cemento Harmony. Dwa odcienie szarości stanowić będą świetne tło, zarówno dla białej, jak i czarnej czy też kolorowej ceramiki łazienkowej. Na tak uniwersalnej scenerii z łatwością będziemy mogli zrealizować najśmielsze plany odnośnie aranżacji. Nie sposób pominąć informacji, że najmodniejsze zestawienie to cement wraz z drewnem. Nie da się nie nawiązać tutaj do zestawienia mebli o fakturze drewna, które cudownie prezentują się na chłodnym krajobrazie płytki. Opoczno Cemento Harmony to white i grey, a także mozaika w tychże kolorach.

Opoczno Cemento Harmony
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Harmony i wanna wolnostojąca
 
Opoczno Cemento Harmony
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Harmony

Opoczno Cemento Rebus – płytki ceramiczne, które zachwycają

Piękne, dostojne – takie oto epitety nasuwają się, patrząc na najnowszą kolekcję płytek ceramicznych Opoczno Cemento Rebus. Matowe pozycje występują w dwóch odcieniach: light grey  i dark grey. Obrazują pierwszorzędną mieszankę surowego betonu wraz z ciepłotą drewna. Poprzez zastosowanie tego nietypowego połączenia mamy wolną rękę w aranżacji wymarzonej przestrzeni. Opoczno Cemento Rebus wybornie wbije się swoim wzornictwem w styl industrialny czy też minimalistyczny. Wszystkie płytki Opoczno Cemento Rebus ukazują się w niezwykle praktycznym wymiarze: 30×60 cm.
 

Opoczno Cemento Rebus
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Rebus

 

Opoczno Cemento Rebus
Na zdjęciu: płytki Opoczno Cemento Rebus

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Renata
    Piękna kolekcja, fajnie że nasz rodzimy producent oferuje takie perełki. Bomba!!!

Rekomendacje i wyróżnienia