Wiper Odpływ Liniowy

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Wiper odpływ liniowy do łazienki

Wiper jest producentem systemów odprowadzania wody dedykowanych zarówno obiektom prywatnym, jak i przemysłowym. Przedsiębiorstwo dostarcza na rynek rozwiązania, które znajdują zastosowanie w łazienkach domowych i hotelowych, a także na basenach, saunach czy w renomowanych obiektach odnowy biologicznej i budynkach komercyjnych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej kupowanych produktów marki jest odpływ liniowy Wiper. To wysokiej jakości asortyment poddawany rygorystycznym testom oraz standardom produkcji. Odpływy liniowe Wiper powstają z najlepszych surowców, takich jak certyfikowana stal nierdzewna AISI 304 i AISI 316, które zapewniają długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Dzięki temu odwodnienie liniowe Wiper posłuży w łazience wiele lat i nie będą mu straszne sanitarne uwarunkowania i niekorzystne czynniki zewnętrzne. Produkty posiadają zgodność z europejskimi normami, co jest formalnym potwierdzeniem ich solidności. To asortyment, który zagwarantuje satysfakcję użytkowania.
 
  • Wiper to producent odpływów prysznicowych i odwodnień przemysłowych.
  • Najbardziej popularną kategorią produktów przedsiębiorstwa są odpływy liniowe Wiper.
  • Do produkcji odpływów Wiper stosowana jest certyfikowana stal nierdzewna AISI 304 i AISI 316.

Odpływ liniowy Wiper i jego możliwości

Rynienki prysznicowe Wiper, określane też jako odpływy liniowe Wiper, to produkty z ogromnym potencjałem – zarówno jeśli chodzi o aspekt użyteczny, jak i estetyczny. Rozwiązania tworzone są z największą starannością, dostępne są w różnych długościach do wyboru, a niektóre można nawet docinać, by uzyskać preferowany wymiar. W ten sposób można zbudować w pełni zindywidualizowany obszar mycia zapewniający swobodę kąpieli. Zastąpienie brodzika poprzez zastosowanie produktu, jakim jest oferowany przez Wiper odpływ liniowy, wzmocni także bezpieczeństwo i zagwarantuje większy komfort mycia osobom starszym czy ograniczonym ruchowo. Brak progu ograniczy ryzyko poślizgnięcia się czy upadku, a także zapewni minimalistyczny efekt we wnętrzu. Wrażenie to można spotęgować, sięgając po odpływ liniowy Wiper wykończonym takimi materiałami jak płytki czy mozaiki. Dzięki temu możliwe jest stworzenie spójnej aranżacji z jednolitą posadzką. Zabieg tego typu optycznie powiększy wnętrze.
 
  • Każdy oferowany przez Wiper odpływ liniowy to sposób na funkcjonalną strefę mycia.
  • Odwodnienie liniowe Wiper jest gwarancją bezpieczeństwa. System pozwala na stworzenie kabiny prysznicowej bez brodzika.
  • Odpływy liniowe Wiper będą pasować do każdej łazienki. Ich zastosowanie optycznie powiększy przestrzeń.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk