Geberit Odpływ Ścienny

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Geberit odpływ ścienny w Twojej łazience

Geberit odpływ ścienny, nazywany też jako odpływ przyścienny czy odpływ liniowy ścienny, to rodzaj funkcjonalnego oraz ciekawego rozwiązania do strefy kąpieli w łazience. O jego instalacji warto pomyśleć już na etapie remontu pomieszczenia, ponieważ do montażu potrzebne jest stworzenie wymaganego spadku, by brudna woda zużyta w czasie mycia mogła swobodnie przedostawać się do kanalizacji. Wykonanie tych prac pozwoli cieszyć się wygodnym prysznicem bez brodzika, który zapewni swobodę poruszania się oraz wpłynie na minimalistyczny efekt stylistyczny we wnętrzu. Jakimi innymi zaletami wyróżnia się odpływ linowy ścienny Geberit? To produkt łatwy w montażu, o wysokiej przepustowości oraz solidny; wykonany z najlepszych materiałów. Odpływ Geberit jest dodatkowo łatwy w czyszczeniu, dzięki zintegrowanemu sitku, na którym osadzają się nieczystości. Element wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą, by pozbyć się zabrudzeń.
 
  • Jednym z ciekawych rozwiązań służących do odprowadzania wody z obszaru prysznica jest odpływ ścienny Geberit.
  • Odpływ Geberit montowany w ścianie jest łatwy w montażu, solidny oraz nie sprawia problemów z utrzymaniem czystości. Pod elementem wykończeniowym ulokowane jest sitko, które można szybko wypłukać, by pozbyć się nieczystości.
  • Oferowane przez Geberit odpływy ścienne można zamontować niemal w każdej łazience. Do wyboru jest kilka wysokości zabudowy syfonu.
 

Odpływ ścienny Geberit jako dyskretna dekoracja

Odpływy ścienne Geberit to idealne rozwiązania, jeśli chcesz w niebanalny sposób wykończyć łazienkę. Takie produkty zapewnią swobodę korzystania z przestrzeni mycia, pozwolą na stworzenie niemal nieograniczonej niczym strefy kąpieli oraz dają możliwość aranżacji zgodnej z najnowszymi trendami; bazującej na wykreowaniu jednolitej powierzchni niezakłóconej żadnymi elementami. Odpływ Geberit dyskretnie schowany w ścianie w ciekawy sposób przełamie konwencję, otwierając równocześnie pole do zabawy charakterem wystroju! To dlatego, że produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorów wykończeń. Ruszty występują m.in. w modnym odcieniu bieli, błyszczącym chromie czy stali nierdzewnej, które wspólnie z bateriami w tym samym odcieniu harmonijnie zwieńczą projekt. Żeby całkowicie spersonalizować koncepcję, istnieje możliwość wklejenia własnego materiału w ramkę pokrywy, co sprawi, że odpływ ścienny Geberit pozostanie niemal całkowicie niewidoczny.
 
  • Odpływ ścienny Geberit świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.
  • Oferowane przez Geberit odpływy ścienne dostępne są w ciekawych wykończeniach kolorystycznych, np. bieli czy błyszczącym chromie.
  • Ile kosztuje odpływ ścienny Geberit? Cena produktu jest wyższa od klasycznych rozwiązań, ale gwarantuje ciekawy efekt stylistyczny; niemal jednolitą posadzkę.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk