Elita - Kwadro Plus

(94 produkty)
Dostępność: dostępny
1025 zł
Dostępność: dostępny
1140 zł
Dostępność: dostępny
350 zł
Dostępność: dostępny
199 zł
Dostępność: dostępny
351 zł

Elita Kwadro Plus – seria pełna stylu

Meble wyprodukowane przez firmę Elita uwodzą swoim wyglądem, a ich funkcjonalność spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Kolekcja Elita Kwadro Plus to m.in. szafki, kubiki, komody i słupki. Elita przygotowała też praktyczne moduły – samodzielne bądź stanowiące część złożonego układu meblowego. Wśród funkcjonalnych rozwiązań serii Elita Kwadro Plus warto wskazać system Soft-Close odpowiadający za ciche samodomykanie szuflad i drzwi. Meble wyposażono ponadto w praktyczne organizery na drobne akcesoria czy przybory higieniczne. Uchwyty kolekcji Kwadro Plus wzbogacono czarnym, białym lub chromowanym wykończeniem. Na szczególną uwagę zasługuje model w kolorze gold rose. Subtelny i elegancki nada każdej aranżacji unikatowości oraz prestiżu. Kolor ten będzie stanowił dopełnienie błyszczących elementów w łazience glamour, a w skandynawskich i nowoczesnych wnętrzach – przełamanie minimalizmu oraz prostego zestawienia barw. Do produkcji kolekcji Elita Kwadro Plus wykorzystano świetnej jakości materiały, jak chociażby stal czy też płytę meblową MDF.


Elita Kwadro Plus – co ją wyróżnia?

Firma Elita w każdej swojej kolekcji łączy tradycyjne i nowoczesne style, dodając do nich coś od siebie. Celem firmy Elita jest bowiem tworzenie szafek, kubików, słupków i komód o wieloletniej użyteczności. Przejawia się to nie tylko w samym designie mebli, ale również wprowadzanych udoskonaleniach. Elita od lat cieszy się opinią marki stawiającej na perfekcjonizm. Dla firmy najważniejsze jest zaufanie Klientów. W kolekcji Elita Kwadro Plus wyjątkową jakość mebli udało się uzyskać dzięki materiałom wytwarzanym przez najlepszych europejskich producentów. Dla wzmocnienia walorów swoich produktów Elita zastosowała dodatkowe kleje poliuretanowe. Choć firma wykorzystuje w procesie produkcyjnym wiele nowatorskich technologii, wciąż stawia ona na rozwój i udoskonalenie oferowanych mebli. Elita trafia również w upodobania indywidualistów. Poza klasycznym wykończeniem stosuje nietypowe kolory, mające w sobie klasę, elegancję i unikatowy wymiar.


Zobacz również:

Seria mebli łazienkowych Elita Kwadro Plus – ogromny wybór minimalistycznych mebli łazienkowych

Trudno sobie dziś wyobrazić nowoczesną łazienkę bez praktycznych, a jednocześnie estetycznych mebli. Panujący już od kilku lat minimalistyczny trend w aranżacji mieszkań nie omija także łazienek. Meble o prostej bryle świetnie sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach, a ponadto wprowadzają wrażenie porządku i czystości. Dla tych wszystkich, którzy pragną właśnie takiego wrażenia w swojej łazience, seria mebli łazienkowych Elita Kwadro Plus jest wprost wymarzona. W skład kolekcji wchodzą słupki, komody, szafki podumywalkowe, szafki wiszące oraz moduły, które można łączyć z innymi meblami lub też traktować jako osobne meble. Wśród słupków łazienkowych Kwadro Plus Meble znajdziemy modele otwarte, a także z dwojgiem drzwiczek (dolne i górne) i z trojgiem drzwiczek (po jednej stronie dolne i górne, po drugiej – jedna para drzwi). Z kolei komody i szafki podumywalkowe mogą zawierać jedną lub dwie szuflady – górna wyposażona jest przy tym w praktyczny organizer. Szuflady można całkowicie wysunąć. Zarówno drzwiczki szafek, jak i szuflady, zawierają system cichego samodomyku. Fronty mebli z linii Elita Kwadro Plus są śliskie i gładkie, a ich uchwyty wykonane są z chromowanego metalu.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia