Elita

(948 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
764 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
684 zł
Dostępność: dostępny
933 zł
Dostępność: dostępny
(47 opinii)
505 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
499 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1020 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
804 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
706 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
899 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
539 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
526 zł
Dostępność: dostępny
454 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
608 zł
Dostępność: dostępny
327 zł
Dostępność: dostępny
1086 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
499 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
904 zł

O producencie Elita

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta: 2 lata

Meble to element wyposażenia łazienki, który podczas jej urządzania jest często przez nas marginalizowany. Często dopiero gdy oglądamy gotową łazienkę przekonujemy się, że był to błąd, gdyż meble odgrywają w łazience równie ważną rolę co armatura.

Zdaje sobie z tego sprawę firma Elita, która proponuje bogatą ofertę mebli łazienkowych w różnych rozmiarach i stylach. Wysoka jakość sprawia, że nawet trudy intensywnej eksploatacji nie powinny się negatywnie odbić na jakości mebli Elita.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Zobacz również:

Meble łazienkowe Elita – producent z zasadami

Elita to przedsiębiorstwo, które powstało w 1998 roku. Po dekadzie funkcjonowania na rynku marka stała się partnerem ROYO GROUP, która zrzesza 5 firm zajmujących się projektowaniem i produkowaniem kompleksowego asortymentu do łazienki. Firma od samego początku istnienia w branży stawia na innowacyjność oraz nowoczesne wzornictwo, czego rezultatem są oryginalne rozwiązania pasujące do wielu stylów wnętrzarskich. Katalog Elita wypełniają pozycje o ciekawym wyglądzie i maksymalnej funkcjonalności podpartej wysoką jakością. To łącznie aż 500 modeli dopasowanych do wymagań każdego Użytkownika. Ich modułowość oznacza możliwość swobodnej kompozycji oraz kreowanie w pełni praktycznych zestawów. Przedsiębiorstwo wciąż się rozwija, a także w dużej mierze ma wpływ na kierunek trendów pojawiających się w branży. Miano czołowego reprezentanta świata designu spowodowało, że meble łazienkowe Elita i elementy wchodzące w portfolio marki wypełniają przestrzenie wielu renomowanych obiektów na świecie.

  • Elita to przedsiębiorstwo założone w 1998 roku,
  • Od 2008 roku Elita jest partnerem ROYO GROUP zrzeszającej firmy zajmujące się projektowaniem i produkcją mebli do łazienki,
  • W katalogu Elita znajdują się meble łazienkowe, umywalki, umywalki z szafką oraz lustra.

Elita meble, umywalki i nie tylko!

Elita posiada rozbudowane portfolio produktów, które pozwalają urządzić łazienkę wedle własnych oczekiwań. Producent we współpracy z utalentowanymi designerami kreuje nowoczesne koncepcje, które słyną z precyzji wykonania oraz solidności. Cechy te gwarantują długotrwałą i bezproblemową eksploatację, a tym samym powodują wzrost zadowolenia Klientów. Największą grupą asortymentu fabrykanta są meble łazienkowe. Elita wytwarza niebanalne szafki podumywalkowe, słupki, szafki umywalkowe wiszące i elementy usprawniające organizację przestrzeni w łazience. Nowatorskie systemy pomagają zapanować nad bałaganem oraz ułatwiają przechowywanie kosmetyków i akcesoriów. W celu skomponowania idealnego wnętrza Elita proponuje także umywalki oraz umywalki z szafką. Ceramiczne alternatywy marki cechują wysoka jakość oraz nietuzinkowy wygląd nawiązujący do bieżących kanonów aranżacyjnych. Dopełnieniem dostępnych rozwiązań są lustra, które nie dość, że optycznie powiększają przestrzeń, to także podkreślają wizualną perfekcję wystroju.

  • Elita wytwarza meble łazienkowe w różnym stylu,
  • Umywalki Elita dostępne są w wielu wariantach do wyboru,
  • Rozwiązania wyróżniają się ciekawym designem i wysoką jakością.

Szafki Elita – wzornicze kompendium dla urządzających

Stylistyczna różnorodność produktów marki Elita otwiera przed urządzającymi drogę do wielu możliwości aranżacyjnych – z naciskiem na harmonię oraz elegancję. Producent kreuje swoje wyroby w oparciu o nowoczesne standardy projektowania, dlatego też meble łazienkowe Elita, umywalki Elita oraz pozostałe wyroby stanowią atrakcyjną propozycję do wnętrz utrzymanych w modernistycznym stylu. Poszczególne modele dopełnią wystrój opanowany przez industrialne motywy, podkreślą surowość loftu oraz prostotę minimalizmu. W duchu dekoracyjnej oszczędności powstała m.in. kolekcja Elita Kwadro – jedna z najczęściej wybieranych serii. Geometryczny sznyt linii idealnie nawiązuje do obowiązującego trendu z zasadą „mniej znaczy więcej” na czele. Wśród sanitarnych bestsellerów marki Elita znajdują się także rozwiązania Elita Oxy, Elita Luna, Elita Marsylia czy Elita Serenity. Każde z rozwiązań stanowi przepis na znakomitą kompozycję, bo Elita wyznacza kierunek urządzania pomieszczeń nie tylko stylowych i modnych, lecz także praktycznych!

  • Projekty Elita to połączenie prostoty i harmonii,
  • Popularne linie Elita to: Elita Kwadro, Elita Oxy, Elita Luna, Elita Marsylia czy Elita Serenity,
  • Meble łazienkowe Elita to pomysł na nowoczesną aranżację!
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia