Elita Kwadro – umywalki meblowe oraz szafki łazienkowe. Nowoczesne i praktyczne łazienki.

(2 głosów)

Elita Kwadro umywalki z szafką i umywalki meblowe

Co sprawia, iż seria Elita Kwadro jest wyjątkowa? Pewnie każdy z nas zada sobie to pytanie, widząc kolekcję marki. Zewsząd kuszą nas oferty pełne zaskakujących rozwiązań, produkty zachwycające formą. Nadmiar propozycji producentów wprawia w konsternację, dlatego spróbujemy Wam pomóc! Elita Meble - czy przypadną Wam do gustu?

 Elita Kwadro Szafka Czarna , Umywalka z Szafką, Umywalka Nablatowa Ceramiczna Modelo, lazienkarium.pl
 


Kolorystyka Elita Kwadro i szafki łazienkowe

Elita to jeden z czołowych producentów mebli łazienkowych. W swej bogatej kolekcji uwagę zwraca seria Elita Kwadro. Znajdujemy w niej trzy różne warianty kolorystyczne mebli: biały, czarny oraz dąb wenge, czyli wiecznie żywe barwy w stylizacjach naszych łazienek. Biel doda wrażenia czystości i higieny, czerń spotęguje zmysłowość i elegancję, a dąb Wenge idealnie podkreśli styl rustykalny wnętrza. To odpowiedni pomysł na szafkę pod umywalkę dla każdego. Jeśli szczęśliwie posiadamy miejsce, praktycznym uzupełnieniem będzie słupek, w którym ukryjemy niezbędne rzeczy, niekoniecznie stanowiące ozdobę przestrzeni.

Elita Kwadro, Szafki Łazienkowe, Umywalka z Szafką Dąb Wenge, Lustro Łazienkowe, lazienkarium.pl

Meble łazienkowe Elita Kwadro

Wymiary szafek – ku zaspokojeniu zróżnicowanych potrzeb Klientów – dostosowane są do każdego wnętrza łazienkowego. Górna szuflada w szafkach podumywalkowych stanowi sprytne i praktyczne udogodnienie, ponieważ zaopatrzona jest w organizer służący do przechowywania drobnych przedmiotów (nie dotyczy to jednak modeli 50 cm). Uzupełnieniem kolekcji Elita Kwadro są słupki i komody. Co jeszcze przemawia za praktyczną stroną serii? Odpowiedź brzmi: kosz! Uchylny, przystosowany do zamontowania w słupku, szalenie uniwersalny. To kolejny szczegół w naszej łazience, który wpłynie na estetykę i funkcjonalność miejsca.

Elita Kwadro, Umywalka z Szafką, Meble Łazienkowe, Lustro Łazienkowe,  lazienkarium.pl


Umywalki z szafką Elita Kwadro

Ponadczasowy wzór umywalek ceramicznych Elita Kwadro idealnie wpisze się we wnętrza klasyczne i eleganckie. Dla zwolenników produktów z lanego marmuru producent przygotował bardzo szeroki asortyment, a przy wyborze umywalki możemy się także zdecydować na zakup szklanej wersji w kolorze białym lub czarnym.

Elita Kwadro, Umywalka Szklana Ozi 60 cm Biała, Umywalka z Szafką, lazienkarium.plElita Kwadro, Umywalka z Szafką, Umywalka Ceramiczna Milos 80, lazienkarium.pl


Lustra łazienkowe

W linii Elita Kwadro znajdziemy również sześć modeli luster, zróżnicowanych pod względem wizualnym oraz użytkowym (m.in. z oświetleniem czy też bez). Krótko mówiąc, producent nie pozwala nam na nudę z kolekcją Elita Kwadro. Wystarczy odrobina fantazji a łazienka spełni nasze oczekiwania. Seria znakomicie odnajdzie się w każdym wnętrzu.

 Elita Kwadro, Szafka Kwadro 60 Czarna, Umywalka Konglomeratowa, Szafki Wiszące, Lustro Łazienkowe - lazienkarium.pl Szafka z umywalką Elita

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia