Duravit - Cape Cod

(15 produktów)
Dostępność: dostępny
(24 opinie)
1322 zł
Dostępność: dostępny
(68 opinii)
16211 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
12064 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1049 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
12273 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2233 zł

Zobacz również:

Duravit Cape Cod, czyli potęga wytchnienia

Natura od wieków stanowi najlepszą z możliwych inspiracji. Jej niezmącone piękno przyciąga fascynatów pełnego odprężenia. Nic dziwnego, że projekty wzorowane na fenomenie przyrody cieszą się tak ogromną popularnością. Jednym z przykładów tego designu jest seria Duravit Cape Cod, której autorem jest Philippe Starck. Poszczególne elementy kolekcji to wizualne scalanie organicznego trendu z maksymalizacją prostoty i użyteczności, a tym, co dodatkowo podkreśla ten niebanalny miks, są prawdziwe materiały, takie jak drewno czy ceramika.

Cienkie krawędzie umywalki stawianej na blat Duravit Cape Cod o grubości zaledwie 5 milimetrów są wysoce odporne na codzienną eksploatację, łatwe w pielęgnacji i przy tym niezwykle efektowne. Za te właściwości odpowiada nowatorski materiał DuraCeram®. Modele dostępne są w trzech formach: owalnej, kwadratowej i trójkątnej (o zaoblonych rantach), dzięki czemu pozwalają na znakomite dostosowanie do charakteru aranżacji. Aby jeszcze lepiej zaakcentować bezpretensjonalną linię, Duravit wzbogacił serię o meble łazienkowe dostępne w 6 wariantach (lity dąb vintage, lity orzech amerykański, lity dąb europejski, lity grab pospolity, biały wysoki połysk oraz biały połysk z szafką).

W serii znajdują się również elegancka monolityczna wanna wolnostojąca, wanna narożna i wanna przyścienna, z charakterystycznym wgłębieniem od wewnętrznej strony pełniącym funkcję komfortowego zagłówka. By spotęgować przyjemność kąpieli, modele opcjonalnie można wyposażyć w systemy hydromasażu.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia