Remontujesz łazienkę? Zrób to z Koło i odbierz gotówkę albo zapas wkładów SMARTFRESH!

(0 głosów)
 Koło, Remont łazienki, WC Koło, Koło All in One
Ceramika i meble łazienkowe Koło
 

„Wyremontuj łazienkę i odbierz gotówkę!” albo zyskaj roczny zapas wkładów SMARTFRESH. Brzmi ciekawie? Marka Koło przygotowała dla swoich Klientów dwie ciekawe akcje promocyjne, o których możemy napisać tylko jedno: to się opłaca!


Wyremontuj łazienkę i odbierz gotówkę

W ramach akcji ”Wyremontuj łazienkę i odbierz gotówkę” marka Koło oferuje swoim Klientom możliwość zwrotu 10% wartości zakupów przekraczających 1000 zł. To oznacza, że wydając 3000 zł, zyskasz 300 zł, a inwestując w remont 10 500 zł, otrzymasz 1050 zł. To tylko przykłady, bo maksymalna kwota wydatków wynosi aż 19999 zł, przy czym maksymalny zwrot to 2000 zł.

Co trzeba zrobić?

Spiesz się! Promocja trwa od 24.05.2021 r. do 31.07.2021 r. (do wyczerpania zapasów).


Rok bez zakupów wkładów Koło SMARTFRESH

Druga akcja promocyjna dotyczy zestawu ALL in ONE Koło. Każdy, kto dokona zakupu rozwiązania u jednego z partnerów handlowych Koło, może otrzymać roczny zapas wkładów SMARTFRESH! To aż 6 opakowań (po 5 wkładów w każdym), które wystarczy na 3600 spłukań. Promocja trwa do wyczerpania zapasów lub do 31.08.2021 r.

Co musisz zrobić?

  • Kupić zestaw ALL in ONE Koło u partnera handlowego Koło, np. u nas ?.
  • Pierwsze gratisowe opakowanie wkładów jest zawsze dołączone do zestawu, a dodatkowe zapasy Klient otrzyma w dniu odbioru produktu; znajdzie je już w opakowaniu zestawu ALL in ONE (będzie dodane już w fabryce!), albo przekaże mu je sprzedawca.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia