Zucchetti Pan – nowoczesna bateria w 10 kolorach do wyboru!

(3 głosów)

Zucchetti Pan zdumiewa prostotą. Ta na wskroś nowoczesna kolekcja od wielu lat zdobywa serca miłośników bezpretensjonalnego wzornictwa. Okiem naszego eksperta, który poddał analizie wszystkie atrybuty armatury włoskiego producenta, rozwiązanie reprezentuje modernistyczną wizję łączenia formy i funkcji, stanowiąc propozycję dla wyrafinowanego grona odbiorców. W naszym teście minusów było niewiele – właściwie tylko jeden: ograniczona do czterech paleta kolorów! Od teraz linia Zucchetti Pan jest jednak pozbawiona jakichkolwiek mankamentów. Dlaczego? Bo serię poszerzono o nowe, modne tony! Aż dziesięć dostępnych opcji to jeszcze więcej możliwości, by stworzyć wymarzoną przestrzeń. Jeśli szukacie inspiracji, przejdźcie dalej!

zucchetti pan baterie czarne, zucchetti pan czarna bateria umywalkowa, czarna bateria zucchetti pan

Zucchetti Pan, czyli nowoczesne baterie do łazienki

Baterie łazienkowe Zucchetti Pan to hybryda dwóch nurtów. Surową prostotę przypisaną do nowoczesnych kanonów wzorniczych połączono z ponadczasową elegancją klasyki, otrzymując duet wszech czasów. Seria autorstwa LUDOVICA+ROBERTO PALOMBA – wybitnej pary architektów zajmujących się kreacją artystyczną oraz projektowaniem – scala na pozór odmienne kierunki. Cylindryczna forma, umiejętne przejścia i ograniczenie ostrych, wyrazistych cięć intrygują w niebywały sposób. To propozycja, której inspiracjami są minimalizm, organiczne motywy oraz tradycja. Tercet ten otwiera aranżacyjne możliwości do tworzenia strefy mycia, która harmonizuje z wystrojem będącym gwarantem odprężenia. Tutaj bogactwo natury i zredukowany design występują w postaci jednego produktu – Zucchetti Pan. Wizualną wartość potęguje dostępność aż 10 wariantów kolorystycznych: chrom, nikiel szczotkowany, biały matowy gofrowany, czarny matowy gofrowany, czarny soft touch, nikiel, złoto, złoto szczotkowane, metal black oraz metal black szczotkowany.

bateria wannowa biała, biała bateria wannowa, bateria wannowa zucchetti pan, białe baterie zucchetti
Biała bateria wannowa Zucchetti Pan

Łazienka w stylu nowoczesnym i baterie, które podkreślą klimat

Nowoczesna łazienka to miejsce przeznaczone dla artykułów, które są jednocześnie oryginalne oraz funkcjonalne. W tę wizję idealnie wpisują się propozycje z kolekcji Zucchetti Pan – zwłaszcza czarna bateria umywalkowa albo wariant w opcji soft touch. Wybrany odcień może być nawiązaniem do zastosowanych dodatków oraz modnych rozwiązań, takich jak kabina z czarnymi profilami. W tym przypadku armatura obejmuje rolę dekoracji wnętrza, dlatego też wymaga zastosowania stonowanego tła. Warto więc czarne baterie połączyć z chłodnym betonem, bielą czy cegłą na ścianach. Modernizm skupia się jednak nie tylko na ciemnych tonach. W pomieszczeniach opanowanych przez współczesne trendy królową może być też biel, a właściwie biała bateria łazienkowa, która spotęguje niebanalny klimat w przestrzeni total white, scandi czy minimalistycznej.

kolorowe baterie łazienkowe, zucchetti pan pomarańczowa bateria, zucchetti pan kolorowa bateria umywalkowa
Zucchetti Pan kolorowa armatura do łazienki

Baterie w stylu retro, industrialnym, glamour i klasycznym

Zucchetti Pan zda egzamin celująco również i w klasyce! To wnętrze gdzie mile widziane są drewno i kamień, płytki z efektownymi dekorami oraz... chromowana armatura, która wyróżni się na tle ponadczasowych barw. Ten połyskujący wariant wkomponuje się jednak nie tylko w przestrzeń o tradycyjnym sznycie – błyszcząca, metaliczna powierzchnia postawiona w opozycji do bieli, czerni oraz szarości na ścianach umiejętnie uwypukli niebanalny rys przestrzeni nowoczesnej czy industrialnej, gdzie bazą surowego klimatu jest chłodna stal, marmur czy beton. Oryginalne koncepcje zamykają warianty w wydaniu złotym i metal black, które tylko z pozoru wydają się nazbyt ekstrawaganckie – sprawdzą się zarówno w pomieszczeniu glamour, retro, rustykalnym, jak i minimalistycznym.

zucchetti pan aranżacja, zucchetti pan baterie, bateria zucchetti pan
Łazienka z bateriami Zucchetti Pan

Opinię o Zucchetti Pan znajdziecie w naszym wpisie: Zucchetti Pan – baterie łazienkowe i kuchenne najwyższej klasy

zucchetti pan kolorowe baterie zlewozmywakowe, zucchetti pan baterie kuchenne, bateria do kuchni zucchetti pan
Zucchetti Pan baterie do kuchni

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia