Zucchetti Brim – baterie do modnej łazienki!

(2 głosów)
zucchetti brim wystrój łazienki, zucchetti brim aranżacja, zucchetti brim zdjęcia
Zucchetti Brim bateria umywalkowa oraz zestaw prysznicowy i deszczownica

Urządzanie łazienki to zabawa formą, kolorami i strukturami. Ta przestrzeń już dawno przestała być wyłącznie praktycznym pomieszczeniem o higienicznym przeznaczeniu. Współcześnie zamieniła się domowe spa czy miejsce, w którym szukamy odprężenia. Tu każdy detal ma znaczenie – a zwłaszcza ten, który jest odpowiedzialny za uruchomienie strumienia odżywczej wody. Armatura jest więc czymś więcej niż tylko koniecznym narzędziem. To sposób na to, by funkcjonalność stała się też sztuką oddziaływania na zmysły. Czy Zucchetti Brim zawiera w sobie to wszystko? Tak! Zobaczcie.

Baterie Zucchetti Brim, czyli symbioza koła i kwadratu

Kolekcja Zucchetti Brim jest perfekcyjną fuzją dwóch najbardziej inspirujących kształtów: koła i kwadratu. To oryginalność rysowana liniami prostymi i subtelność, za którą stoją miękkie zaoblenia. Tak zgrany duet figur zaowocował powstaniem formy o nietuzinkowym charakterze. Jej najważniejszymi atutami są możliwości związane ze swobodą aranżacji wnętrza, umiejętnie zachowane proporcje, wysoka jakość materiału produkcyjnego (bezołowiowego mosiądzu), a także misterne zestawienia tego, co aktualnie modne w świecie designu z tym, co nabrało ponadczasowości. W projekcie Zucchetti Brim geometria, wzornictwo przemysłowe oraz praktyczność dyskretnie łączą się z naturalnym pięknem i delikatnością.

zucchetti brim kran, seria zucchetti brim, bateria łazienkowa zucchetti brim
Bateria stojąca Zucchetti Brim do umywalki

Projekt Ludovica + Roberto Polomba inspirowany prostotą

Za wizualnym i użytkowym sukcesem rozwiązań sygnowanych logo Zucchetti stoi dwójka utalentowanych artystów – Ludovica + Roberto Polomba. Projektanci scalili nowoczesną surowość z subtelnością, zapewniając uniwersalny (ale i niebanalny!) design. Ta prostota formy urzeczywistnia się w aż 57 artykułach kolekcji Brim, w której znajdują się baterie umywalkowe, baterie bidetowe, baterie wannowe ścienne (podtynkowe i natynkowe), baterie prysznicowe, deszczownice i liczne akcesoria łazienkowe. Kompleksowa linia daje możliwość komponowania wielu aranżacji dostosowanych do własnych oczekiwań, przez co łazienka zamienia się w miejsce skrojone na miarę potrzeb jej Użytkowników.

zucchetti brim bateria na ścianę, bateria ścienna zucchetti brim, zucchetti brim bateria do umywalki nablatowej

Łazienka nowoczesna, klasyczna czy industrialna – taka, jak lubisz!

Jako że baterie łazienkowe Zucchetti Brim łączą w sobie to, za czym podąża świat designu, to kolekcja jest uniwersalnym antidotum na wnętrza ponadczasowe, w których armatura staje się oryginalnym uzupełnieniem wystroju, a jednocześnie nie jest dominantą świadczącą o skonkretyzowanym charakterze miejsca. Subtelność kształtów znajdzie odzwierciedlenie w nurtach o organicznym rodowodzie, podkreśli ascetyczną czystość przestrzeni minimalistycznej czy stanie się częścią projektu o industrialnym lub loftowym sznycie, w którym zaoblone elementy nieco złagodzą surowy w odbiorze wystrój. To koncepcja dla fanów nowoczesności, klasyki czy eklektyzmu. Krótko mówiąc, baterie Zucchetti Brim nie tylko otwierają drogę do kreacji miejsca podporządkowanego osobistym wymaganiom, lecz także w umiejętny sposób wydobywają potencjał każdego stylu aranżacyjnego.

zucchetti brim bateria do umywalki, bateria stojąca zucchetti brim, zucchetti brim baterie stojące

Skomentuj

1 komentarz

  • FELA
    Dla mnie jest to wymarzona bateria łazienkowa. Idealna pod każdym względem!

Rekomendacje i wyróżnienia