Grohe Smart Control w Twojej łazience!

(4 głosów)

grohe smart control zestaw prysznicowy

Zacznijmy od designu

Ciekawy, opływowy kształt, inspirowany naturą. Wszystkie elementy są wyważone i skomponowane tak, by Twoje zmysły mogły być rozpieszczane do granic. Nie znajdziesz w nim wady!
 

Użyteczność od Grohe

Funkcjonalność zestawu Grohe Smartcontrol 360 to już mistrzostwo! Pod prysznicem możesz dosłownie stworzyć każde warunki! Zapisać je, po to by kolejna kąpiel była przyjemnością po jednym kliknięciu. Koniec z oczekiwaniem na odpowiednią temperaturę i strumień!

grohe smartcontrol
 
 
Grohe zadbało o każdy detal. Preferencje konsumenta były najważniejsze, ale jak przystało na producenta tak wysokiej klasy aspekty ekologiczne nie zostały pominięte. System wyposażony w możliwość modulacji strumienia w trybie Eco pozwala na oszczędność zasobów wody. Zatem, jak pisałem - rozwiązanie dla każdego! Oszczędzanie pieniędzy i wody to podstawa.
 

Deszczownica XXL

Wisienką na torcie jest deszczownica w rozmiarze XXL. Niczym w reklamie, którą pamiętam - krople wody jak ciepły, letni deszcz otulają Twe ciało, nie pomijając żadnego elementu.  A cenione przez Klientów rozwiazanie Grohe Trio massage pozwoli Ci na wybór jednego z trzech dostępnym strumieni, które pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć.
 
Wszystko brzmi bajkowo i nazbyt pięknie, ale uwierzcie mi… wszystkie opisywane tutaj doznania mają miejsce za sprawą systemu Grohe SmartControl 360! On został stworzony po to, by budzić pozytywne emocje!
 
grohe smart control
 

 

Zobacz Grohe Smart Control w naszym sklepie! Kliknij tutaj :-)

 

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia