Wyposażenie łazienki, kuchni czy salonu taniej z Kartą Dużej Rodziny!

Dodany: 29/01/2020 Aktualności Czytany: 349x
Duża rodzina to duże wydatki, dużo obowiązków, ale i dużo radości! Zdajemy sobie sprawę, że posiadanie wielu dzieci pochłania mnóstwo energii oraz... kosztów, dlatego jako pierwszy sklep internetowy z branży sanitarnej dołączyliśmy do programu Karty Dużej Rodziny. Od dziś decydując się na zakupy u nas, oprócz obecnych, atrakcyjnych cen, zyskasz też dodatkowy rabat! Wszystko po to, by przeżywać rodzinne chwile w pięknych wnętrzach!

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek przeznaczony dla rodzin 3+, rodzin zastępczych czy rodzinnych domów dziecka. Posiadacze Karty są uprawnieni do licznych rabatów i dodatkowych upustów cenowych na przejazdy kolejowe, wydarzenia kulturalne czy zakupy różnego rodzaju usług i towarów – w tym produktów dostępnych na www.lazienkarium.pl 
 

Dodatkowe 3%? Jak taniej urządzić łazienkę lub kuchnię? Z Kartą Dużej Rodziny!

Każdy posiadacz KDR otrzyma od nas dodatkowy rabat w wysokości 3% na artykuły znajdujące się w naszym sklepie. Zniżka ta obejmuje cały asortyment, w tym rozwiązania objęte innymi promocjami. Dzięki KDR urządzisz łazienkę taniej, a przy tym wyposażysz Twój dom w wysokiej jakości rozwiązania od renomowanych producentów. To inwestycja w wygodę dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Jak uzyskać rabat?

Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki w ramach działania programu Karta Dużej Rodziny, wystarczy że w składanym zamówieniu w uwagach lub w mailu wpiszesz numer KDR. Pamiętaj jednak, że aby rabat został naliczony pomyślnie, zamówienie musi być złożone przez posiadacza Karty Dużej Rodziny (Rabat nie obowiązuje przy zakupie asortymentu marki Radaway).
 
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk