Wyposażenie łazienki, kuchni czy salonu taniej z Kartą Dużej Rodziny!

(5 głosów)
Duża rodzina to duże wydatki, dużo obowiązków, ale i dużo radości! Zdajemy sobie sprawę, że posiadanie wielu dzieci pochłania mnóstwo energii oraz... kosztów, dlatego jako pierwszy sklep internetowy z branży sanitarnej dołączyliśmy do programu Karty Dużej Rodziny. Od dziś decydując się na zakupy u nas, oprócz obecnych, atrakcyjnych cen, zyskasz też dodatkowy rabat! Wszystko po to, by przeżywać rodzinne chwile w pięknych wnętrzach!

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek przeznaczony dla rodzin 3+, rodzin zastępczych czy rodzinnych domów dziecka. Posiadacze Karty są uprawnieni do licznych rabatów i dodatkowych upustów cenowych na przejazdy kolejowe, wydarzenia kulturalne czy zakupy różnego rodzaju usług i towarów – w tym produktów dostępnych na www.lazienkarium.pl 
 

Dodatkowe 3%? Jak taniej urządzić łazienkę lub kuchnię? Z Kartą Dużej Rodziny!

Każdy posiadacz KDR otrzyma od nas dodatkowy rabat w wysokości 3% na artykuły znajdujące się w naszym sklepie. Zniżka ta obejmuje cały asortyment, w tym rozwiązania objęte innymi promocjami. Dzięki KDR urządzisz łazienkę taniej, a przy tym wyposażysz Twój dom w wysokiej jakości rozwiązania od renomowanych producentów. To inwestycja w wygodę dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Jak uzyskać rabat?

Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki w ramach działania programu Karta Dużej Rodziny, wystarczy że w składanym zamówieniu w uwagach lub w mailu wpiszesz numer KDR. Pamiętaj jednak, że aby rabat został naliczony pomyślnie, zamówienie musi być złożone przez posiadacza Karty Dużej Rodziny (Rabat nie obowiązuje przy zakupie asortymentu marki Radaway).
 

Skomentuj

1 komentarz

  • Wera00
    Extra, dobrze, że coraz więcej miejsc akceptuje KDR. Super sklep!

Rekomendacje i wyróżnienia