Wanna Kaldewei CAYONO DUO – atrakcyjny design i przystępna cena

(5 głosów)
Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 
Wanna to sposób na to, by oderwać się od wiecznego zgiełku miasta i szarej codzienności, która co rusz stawia przed nami kolejne wyzwania. Nic dziwnego, że dziś łazienka to już nie tylko strefa higieny, lecz także miejsce, gdzie przy akompaniamencie ulubionych taktów, zażywamy odżywczej kąpieli, i racząc zmysły smakiem wybornego Porto, pochłaniamy wątki fascynującej lektury i zapominamy o pędzącej rzeczywistości. Dla miłośników takich scenerii stworzono wanny ze stali emaliowanej KaldeweiCAYONO. Tym, którzy chcą celebrować czas z bliską osobą Kaldewei proponuje wanny z serii CAYONO DUO, czyli podwójną dawkę szczęścia!

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 

Kaldewei Cayono Duo, czyli wanny dla dwojga!

Wanny Kaldewei Cayono Duo to kategoria nowoczesnych rozwiązań do łazienki, w której króluje purystyczny design, czyli miks funkcjonalności oraz stylu. Oszczędny koncept projektu CAYONO DUO nie zaburzy estetyki przestrzeni, a przemyślane wzornictwo świetnie scali minimalizm pomieszczenia i nieco ociepli jego surowy charakter. Przełamaniem stereotypu dotyczącego współczesnego kierunku w urządzaniu jest odejście od idealnych, ostrych krawędzi na rzecz lekko zaoblonych konstrukcji, które dają wrażenie miękkości i tym samym zapraszają nieco więcej przytulności do prywatnej strefy komfortu. By jednak nie pozbawiać wnętrza nowoczesnego sznytu, Kaldewei zdecydował się na wyraźne zarysowane kontury produktu, co tworzy razem intrygujący duet.

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 
Wanna dwuosobowa CAYONO DUO do zabudowy jest częścią kolekcji CAYONO, w skład której wchodzą wanny prostokątne CAYONO oraz wanny Kaldewei CAYONO STAR, będące przepisem na gustowną aranżację, pełną prostoty i niewymuszonej elegancji. Rodzina produktów CAYONO to gwarancja wygody uzyskanej za sprawą przemyślanego wzornictwa, czego przykładem może być umieszczenie w wannie CAYONO DUO przelewu i odpływu na środku – co nie ogranicza ruchów – a identyczne podparcia pleców powodują, że kąpiel może trwać i trwać! 

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 
Uniwersalna konstrukcja wanny CAYONO DUO otwiera przed urządzającymi szerokie pole manewru, ponieważ produkt może być umieszczony zarówno we wnęce małej łazienki w bloku, jak i przy ścianie czy narożniku. Wanna CAYONO DUO może wystąpić też jako stylowa wanna wolnostojąca do zabudowy – wystarczy tylko sięgnąć po ciekawe i kreatywne materiały pokrywające jej boki. Aby stworzyć idealny pokój kąpielowy, wzbogacony nie tylko o duże wanny, lecz także prysznic gwarantujący orzeźwiającą kaskadę wody o poranku, Kaldewei stworzył linię brodzików świetnie pasujących do designu CAYONO DUO. Brodzik CAYONOPLAN dopełni wystrój nowoczesnej łazienki i pozwoli wykreować idealne warunki kąpielowe. 

Kaldewei Cayonoplan brodzik prostokątny Gnsbud
 

Wanna Kaldewei ze stali emaliowanej – zalety

Wanny Kaldewei to produkty, które śmiało można nazwać jednymi z najlepszych i niezawodnych rozwiązań do łazienki. Za tym zaszczytnym tytułem stoi materiał. Wanny, umywalki nablatowe oraz brodziki Kaldewei produkowane są ze stali emaliowanej, gwarantującej jakość oraz dużą odporność na uderzenia, zadrapania czy zarysowania, co wpływa na długoletnią eksploatację wyrobów. Warto dodać, że w skali Mohsa (określającej stopień twardości materiałów) stal emaliowana Kaldewei uzyskała 7 pozycję –  lepiej radzą sobie jedynie topaz, szafir oraz diament! Przekonani? My tak!

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 
Zalety wanny Kaldewei CAYONO DUO wiążą się nie tyle z samym materiałem oraz designem produktu, lecz także gwarancją producenta, która obejmuje – UWAGA – 30 lat! Producent oferuje także dodatkowo płatne powłoki specjalistyczne, które potęgują walory użytkowe produktów. W ten sposób wanna CAYONO DUO może być wyposażona w powierzchnię uszlachetnioną, dzięki czemu sprzątnie łazienki nie będzie już koszmarem, a brud, kurz czy osady z mydła można będzie usunąć znacznie szybciej.

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
 

Wanna prostokątna Kaldewei Cayono Duo – cena, wymiary

Ważnym atutem wanny CAYONO DUO jest odpowiednio profilowane wnętrze, które pozwoliło uzyskać produkt gwarantujący dużo miejsca dla dwóch osób, przy zachowaniu standardowych rozmiarów z zewnątrz. To dobra wiadomość dla właścicieli niewielkich łazienek marzących o wspólnych kąpielach z ukochaną osobą bo mniejszy model (wanna 170x75x41 cm) może zmieścić się w ciasnym lokum, a większy wariant (wanna 180x80x41 cm) sprawdzi się na nieco przestronniejszym metrażu.

Kaldewei Cayono Duo Gnsbud wanna prostokątna łazienki blog
Wanna do zabudowy Kaldewei oraz bateria wannowa stojąca

Cena wanny Kaldewei CAYONO DUO to kolejny, spory plus! To linia produktów stworzona  z myślą o wszystkich, którzy pragną komfortu, jednak bez znacznego uszczerbku domowego budżetu. Jeśli weźmiemy pod uwagę pakiet benefitów jakie zyskujemy przy zakupie – mowa o długoletniej gwarancji, jakości, odpornym materiale czy ciekawym wzornictwie obejmującym modne kolory sanitarne (poza standardową bielą alpejską, wanny CAYONO DUO dostępne są w wariantach: beż bahama, manhattan, pergamon oraz czarny) – możemy powiedzieć, że to inwestycja, która się opłaca.
  
  

Skomentuj

1 komentarz

  • Wojtek
    Kusząca jest ta propozycja Kaldewei. Wanny rzeczywiście prezentują się niebanalnie. Jestem przed zakupem i poszukuje info na temat produktów wspomnianego producenta. Będę wdzięczny za informacje od użytkowników :)

Rekomendacje i wyróżnienia