Villeroy&Boch Finion, czyli to co najlepsze: TitanCeram, DirectFlush, Quaryl®, ViFlow i różnorodność!

(4 głosów)

v&B finion
 
Łazienka jest prywatną przestrzenią, w której poszukujemy wygody i komfortu po trudach minionego dnia. Bywa także namiastką domowego SPA, gdzie poddawani działaniu dobroczynnych składników, regenerujemy ciało i umysł. Ładujemy życiowe baterie i szukamy spokoju, zatopieni w gorącej kąpieli.  Po to stworzono kolekcję Villeroy&Boch Finion. Maestria zmysłowych doznań, morze praktycznych rozwiązań i jakość… Poznajcie sanitarny duet piękna oraz funkcjonalności i zobaczcie, jak luksus może stać się codziennym towarzyszem. 
 

Villeroy&Boch Finion i minimalizm

W tę podróż po wyrafinowanych sanitarnych destynacjach zabierze nas Patrick Frey – twórca serii Villeroy Finion. Projektant skupił się na współczesnych trendach, bowiem połączył minimalizmmotywy świetlne oraz innowacyjne technologie, tworząc w ten sposób arcydzieło! Szlachetność materiałów została podkreślona barwną iluminacją, wykreowaną przez strumień światła, który za pomocą funkcji Emotion może przybrać ciepłą, nastrojową barwę, lub – wręcz przeciwnie – wystąpić w chłodnej bieli i oprószyć pokój dużą dawką elegancji. Na pozór proste kształty przyciągają wzrok cienkimi ściankami, konstrukcją misek pozbawionych rantu oraz ascetycznym charakterem. Warto dodać, że seria V&B Finion została nagrodzona przez ekspertów z dziedziny wzornictwa i na swoim koncie ma już nagrody IF Design Award 2017 oraz Red Dot Design Award 2017. 

V&B finion
 

Villeroy Finion i najlepsze materiały: TitanCeram oraz Quaryl®

Fenomenalny design to nie wszystko, bowiem współczesny Konsument to wymagajacy Konsument! Dziś piękna ceramiczna rzeźba musi spełniać się w roli codziennego strażnika czystości i – przede wszystkim – służyć bezawaryjnie przez długie lata. Kolekcja Villeroy&Boch Finion została stworzona dzięki wykorzystaniu znakomitych materiałów. Umywalki wchodzące w skład linii swoją wytrzymałość zawdzieczają materiałowi TitanCeram, który złożony jest z naturalnych surowców, jak skaleń, kwarc, glina czy dwutlenek tytanu. Wanny z kolei powstały w oparciu o wykorzystanie materiału jakim jest Quaryl® – cechujący się doskonałą izolacją cieplną, przyjemną w dotyku powierzchnią oraz wysoką odpornością na promieniowanie UV czy urazy mechaniczne.

Vilerroy&boch finion
    

Villeroy&Boch Finion umywalki z ViFlow 

Świat umywalek Finion jest bardzo różnorodny, dzięki czemu pozwala na doskonałą aranżację zarówno przestronnych pokojów kąpielowych, jak i małych łazienek dla gości. Kolekcja zawiera zaoblone umywalki stawiane na blat z miejscem do montażu baterii oraz inne prostokątne misy bez wspominanej wewnętrzej półki. Ponadto, znajdziemy meblowe wersje umywalek, od mniejszych po większe, umywalki podwójne, umywalki klasyczne ze szlifowanym spodem czy najmniejsze modele w rozmiarze 43x39cm. Opcjonalnie produkty można wyposażyć w ukryty przelew ViFlow i kreować niepowtarzalne wnętrza!

V&b finion
 

Miska WC bez rantu DirectFlush – V&B Finion

V&B Finion to także wygoda w strefie toalety. W skład kolekcji wchodzą miski WC bez kołnierza, nazywane także miskami bez rantu, bez obrzeży. Miska WC DirectFlush swoją konstrukcją podbija serce wszystkich miłosników komfortu oraz higieny. Specjalny kształt produktu powoduje, że strumień wody opłukuje całe wnętrze toalety, pozostawiając ją wolną od bakterii i zarazków. Dodatkowo, brak wspomianych rantów to brak miejsc, w których mogą gnieździć się zanieczyszczenia. Takie rozwiązania są nie tylko praktyczne, lecz także wydajne. Oszacowano, że dzięki zużyciu około 3 lub 4,5l wody (tradycyjna miska zużywa około 6l) oszczędności są odczuwalne niemal natychmiastowo!

miska wc v&B finion

Indywidualne aranżacje z serią V&B Finion

Gdy przerbęliście przez ogrom funkcjonalnych aspektów kolekcji Villeroy&Boch Finion, pora na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki różnorodoności – nie tylko wymiarowej, lecz także kolorystycznej – producent umożliwił tworzenie indywidualnych projektów. Wchodzące w skład kolekcji meble – niczym modułowe wersje – może układać, dobierać, komponować i przestawiać.Wanny można wzbogacić w ciekawe listwy dekoracyjne (za dodatkową opłatą), a ścianę ozdobić pięknymi lustrami ulokowanymi w dekoracyjnych oprawach z  możliwiością bezstopniowego ściemienia za pomocą pilota dla kreowania nastroju podczas romantycznych wieczorów we dwoje czy samotnych relaksujących kąpieli. 
 
V&b finion
  

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia