Villeroy & Boch Architectura, czyli wyposażenie łazienki w jakość i piękno!

(3 głosów)
 
Villeroy&Boch Architectura
Na zdjęciu: bidet, miska WC wisząca, umywalka nablatowa Villeroy&Boch Architectura

Villeroy & Boch Architectura

Kolekcja Villeroy&Boch Architektura to krok dalej od dotychczasowych możliwości wyposażenia wnętrza przestrzeni łazienkowej. To rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne, ale przede wszystkim uniwersalne. Villeroy&Boch Architectura to nowa stworzona przez profesjonalnych architektów formuła, która dzięki ogromnej gamie artykułów daje gwarancję projektowania niezliczonych aranżacji. Szeroki wachlarz produktów zachwyca możliwością dowolności doboru stylu i kompozycji. Najnowsza kolekcja to połączenie praktyczności i minimalizmu. Całość propozycji dopełnia nietuzinkowy design będący podstawą do kreacji wnętrza, które za każdym razem będzie zachwycać i inspirować.    
 
Villeroy&Boch Architectura  
Na zdjęciu: bidet wiszący, miska WC wisząca Villeroy&Boch Architectura
    

Villeroy & Boch Architectura – umywalki

Kolekcja łazienkowa Architectura oferuje wysokojakościową ceramikę w różnorodnych kształtach. Umywalki z najnowszej serii dzięki dostępności wielu wariantów kolorystycznych, a także niespotykanych dotąd brył – od okrągłych, przez owalne aż po kwadratowe – sprawdzą się szczególnie w pomieszczeniach indywidualistów chcących zaprojektować wnętrze według własnego pomysłu. Dzięki pracy profesjonalnych architektów uzyskano szansę na opracowanie niepowtarzalnych kompozycji mających zachwycić nawet najbardziej sceptycznie nastawionych do nowości technologicznych i współczesnych powierzchni łazienkowych. Kolekcja obejmująca umywalki z różnymi wariantami zabudowy zdobędzie sympatię także wśród osób ceniących nade wszystko indywidualizm i niezależność. Wysokiej jakości ceramika, w którą wyposażona jest kolekcja Architectura, umożliwi utrzymanie każdej umywalki w czystości, sprawdzając się w domach pełnych wielu mieszkańców, gości oraz dzieci.

Villeroy&Boch Architectura
Na zdjęciu: umywalki wpuszczane w blat, brodzik Villeroy&Boch Architectura

Villeroy & Boch Architectura – WC DirectFlush

Villeroy & Boch Architectura to również ultranowoczesne optycznie zachwycające kształty i linie. Szczególną nowość stanowi bezrantowa konstrukcja miski WC DirectFlush. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób ceniących proste, lecz niebanalne rozwiązania, które swoją perfekcją jakości i wykonania zachwycą każdego. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania w postaci odejścia od stosowania kołnierza wewnętrznego misa daje gwarancję utrzymania higieny i czystości przy zminimalizowanym do znikomego stopnia wysiłku. Nieszablonowość kolekcji zapewnia szeroka dostępność dwóch, trzech, a nawet czterech wariantów kolorystycznych. Magię serii dopełnia pomysłowość i elastyczność montażu, dzięki dostępowi mis ściennie zawieszonych lub stojących.
 

Villeroy&Boch Architectura WC DirectFlush
Na zdjęciu: deska sedesowa, sedes stojący WC Villeroy&Boch Architectura

Villeroy & Boch Architectura – bidety


Wysoki pułap najnowszej kolekcji Architectura Villeroy&Bosch wieńczy dyspozycja doskonale wykończonych bidetów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ceramiki sanitarnej takie rozwiązanie godne jest największego uznania i stanowi bezkonkurencyjne rozwiązanie dla ceniących wygodę, funkcjonalność i estetykę. Praktyczność, przejrzystość i uniwersalizm to główne cechy dostępnych trzech nowych modeli bidetów. Kolekcja występuje z propozycją produktów, z których każdy podsuwa oryginalność zastosowania. Bidet o kolistym, okrągłym oraz kwadratowym kształcie daje szansę na wkomponowanie nawet w najbardziej wymagającą przestrzeń łazienkową. Dodatkowo każdy z modeli dostarcza dwa warianty kolorystyczne, które rozpieszczą gusta dążących do wolności i samodzielności w tworzeniu swojego wyjątkowego, intymnego wnętrza.
     
Villeroy&Boch Architectura
Na zdjęciu: miska wc wisząca, deska sedesowa, bidet wiszący Villeroy&Boch Architectura


 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia