Villeroy & Boch Antheus – umywalki, meble łazienkowe, miska WC i wanna wolnostojąca

(1 głos)
    
Villeroy Antheus
Na zdjęciu: umywalka, szafka, toaleta WC, wanna wolnostojąca Villeroy & Boch Antheus


Villeroy & Boch Antheus – innowacyjność wskutek TitanCeram oraz Quaryl®

Mocniejsza, dokładniejsza w formie, a przede wszystkim idealnie gładka powierzchnia to główne zalety form otrzymanych z masy opracowanej przez ekspertów Villeroy & Boch. Dzięki formule TitanCeram możliwe stało się uzyskanie ceramiki o cechach wspomnianych powyżej. Wyjątkowe sanitariaty o delikatnych, misternych, a przy tym precyzyjnych kształtach stanowią efekt świetnego designu, który mógł ziścić się na skutek technologii TitanCeram. Z kolei brodziki i wanny Villeroy&Boch charakteryzują się wytrzymałymi powierzchniami, a ponadto trwałością z racji użycia materiału Quaryl®.

 
Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: szafka, umywalka Villeroy and Boch Antheus
Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: Villeroy & Boch Antheus umywalka nablatowa

Villeroy & Boch Antheus – umywalka nablatowa i meblowa

Umywalka nablatowa występuje w dwóch wersjach rozmiarowych. Ekstrawaganckim posunięciem producenta Villeroy&Boch jest wprowadzenie fasetowego wykończenia rantu. Jest to szalenie nieszablonowe dopracowanie i jak dotąd mało popularne u fabrykantów ceramiki. Użycie konfiguracji TitanCeram pozwoliło na stworzenie krawędzi w nurcie Art déco. Wersje dostępne są w trzech odcieniach białego: White Alpin, Star White oraz Stone White.
 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: umywalka nablatowa Villeroy&Boch Antheus

 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: umywalka z szafką Villeroy & Boch Antheus

Villeroy & Boch Antheus – toaleta WC
 

Obraz miski WC to czysta elegancja. Toaleta WC wisząca bez rantu z deską sedesową doborowo dopasowaną do obłego kształtu muszli stworzą duet godny stylowej łazienki. Producent Villeroy&Boch w pełni zadbał o ekskluzywność cyklu – model miski WC wiszący, bez zbędnego kołnierza wewnętrznego, wyposażony jest w DirectFlush, o którym pisaliśmy już w artykule: Miska WC bez kołnierza – zobacz 8 najlepszych misek bez rantu. Montaż Villeroy&Boch Antheus jest dość prosty, dzięki ukrytemu systemowi mocowania SupraFix. Zwróćcie uwagę na detale zbioru – nawet deska sedesowa posiada charakterystyczne ścięcia warunkujące jej przynależność do Villeroy&Boch Antheus.

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: wanna, umywalka, toaleta WC Villeroy & Boch Antheus

 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: toaleta WC Villeroy&Boch Antheus

 


Villeroy & Boch Antheus – wanna wolnostojąca

Wanna wolnostojąca Villeroy & Boch Antheus wykonana z Quarylu® – kolejnego innowacyjnego tworzywa – charakteryzuje się tą samą linią szlifu co umywalki, czyli ukośnie ściętymi kantami. Osiągalne są trzy warianty przelewu w wannach wolnostojących, a w wersji premium ViFlow+ jako niewidoczne rozwiązanie z elektroniką sterującą Viega i czujnikiem nacisku. Urok wanny wolnostojącej dodatkowo podkreśli stelaż, zrobiony z wysokiej jakości stali nierdzewnej polerowanej.
 

Na zdjęciu: wanna wolnostojąca Villeroy&Boch Antheus

 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: wanna wolnostojąca Villeroy&Boch Antheus
 
Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: wanna wolnostojąca, lustro łazienkowe Villeroy and Boch Antheus

Villeroy & Boch Antheus – meble łazienkowe


Meble do łazienek Villeroy&Boch Antheus to nadzwyczaj piękny projekt połączonych surowców: blat zrealizowano z marmuru wraz z podstawą ze stopu nierdzewnego. Natomiast meble łazienkowe stworzone są z forniru w kolorze orzecha lub jesionu czarnego. Szafka wedle życzenia Klienta może pozostać umieszczona na obramowaniu metalowym. Pozycjami dopełniającymi klimat Art déco w łazience są lustra. Koliste kształty usytuowane są w ramie przygotowanej z prawdziwego drewna. Wydawałoby się, że perfekcja została już osiągnięta, gdy na horyzoncie pojawia się kolejny wzór zwierciadła – elipsowaty. Jest to duży i pomysłowy szablon skrywający jakże przydatne półki ukryte za taflą lustrzaną. Produkt odznacza się dość pokaźnymi rozmiarami, w efekcie tworząc fantastyczną ozdobę każdej przestrzeni.
 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: lustro łazienkowe Villeroy&Boch Antheus

 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: lustro, wanna wolnostojąca Villeroy&Boch Antheus

 

Villeroy&Boch Antheus
Na zdjęciu: wanna wolnostojąca, lustro łazienkowe, szafka, umywalka Villeroy & Boch Antheus

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia