Targi ISH oraz nowości marki Hansgrohe i Axor

(2 głosów)


Tegoroczne Targi ISH we Frankfurcie ponownie były kopalnią inspirujących projektów. Ponad 2400 wystawców i ogromna rzesza miłośników doskonałych konceptów pojawiła się w dniach 14-18 marca 2017 we Frankfurcie nad Menem, by spotkać się z fascynującym designem, innowacyjnymi technologiami i ponadprzeciętną jakością. Największe wydarzenie branży HVAC – odbywające się co dwa lata – przyciąga tłumy ludzi spragnionych piękna. W myśl hasła "Water.Energy. Life" prezentowano powiązania pomiędzy wodą a energią. Pośród twórców oraz czołowych przedstawicieli świata łazienki nie mogło zabraknąć marek Hansgrohe i Axor. Jesteście ciekawi co nowego zaproponował mistrz sanitarnych rozwiązań? Zobaczcie serie Axor Uno, Hansgrohe RainSelect oraz Hansgrohe Raindance E.  
 


Baterie Axor Uno 

Seria Axor Uno, czyli perfekcja, puryzm i doskonałość. Kolekcja – zawierająca ponad 70 produktów do umywalek, wanien i pryszniców – jest symbiozą jakości i designu. W myśl purystycznej koncepcji bazuje na prostych kształtach i liniach, pozbawiona jest jakichkolwiek dodatków. To kwintesencja minimalizmu w najlepszym wydaniu. Sanitarny majstersztyk! Bateria dostępna jest w dwóch wariantach stylistycznych. Pierwszy, stanowi połączenie cylindrycznych kształtów zespolonych pod kątem prostym. 
 
  
 
Drugi, wyróżnia lekko wygięte ukształtowanie uchwytu i wylewki. W tej serii zadziwia wszystko – styl, jakość i funkcjonalność. Baterie wyposażone są w ergonomiczny uchwyt pałąkowy, uchwyt Zero oraz technologię Select. Kolekcja powstała we współpracy ze studiem projektowym Phoenix Design. Znajdziecie w niej różne warianty produktu: baterie umywalkowe, baterie wielootworowe, baterie wannowe wolnostojące, baterie umywalkowe ścienne, baterie stojące i inne. Ponadto, jeśli chcecie jeszcze bardziej odmienić wnętrze pokoju kąpielowego, możecie wybierać spośród różnych wariantów kolorystycznych (a jest ich aż 15!). To m.in. nikiel szczotkowany czy polerowany brąz. 


 

Hansgrohe RainSelect

Intuicyjny przycisk sterujący może zamienić pokój kąpielowy w prywatną strefę relaksu. Służyć ma temu innowacja od Hansgrohe – Hansgrohe RainSelect. Łatwy w obsłudze, stylowy i – przede wszystkim– zapewniający ogrom przyjemności moduł. Wystarczy wejść pod prysznic i uruchomić kaskadę wody, regulując jej moc czy temperaturę. Kompilacja metalu oraz szkła  jest stylowym rozwiązaniem do łazienki, rozpieszczając wszystkie zmysły dostępnymi funkcjami i pięknem. 


 

Specjaliści z Phoenix Design zaprojektowali dwa modele prysznicowe oraz jeden moduł wannowy. Ponadto, podobnie jak w Axor Uno, możecie dobrać odpowiedni kolor, z tym wyjątkiem, że tutaj dostępne są trzy opcje powierzchni: chrom i biały (przyciski z hartowanego szkła) , chrom i czarny (przyciski z hartowanego szkła)  oraz klasyczny chrom (przyciski metalowe).  Jak przystało na markę Hansgrohe produkt to gwarancja doskonałych materiałów, nowoczesnej technologii i długoletniej eksploatacji. 


 

Hansgrohe Raindance E

Hansgrohe Raindance E, czyli wodny taniec kropel na Twojej skórze. Brzmi kusząco? Ależ tak! Za tę maestrię doznań ponownie odpowiedzialne jest studio projektowe Phoenix Design, od dawna współpracujące z marką. Głowica Raindance E przeznaczona jest do montażu w suficie, a jej szerokość 40x40cm gwarantuje maksymalny poziom odprężenia. Wszystko dzięki obfitej kaskadzie wody, wypływającej z deszczownicy. AirPower, czyli technologia napowietrzania dysz, gwarantuje równomierny  strumień i niebywałą przyjemność pod prysznicem.  
 
 

 
Produkt należy do rodziny Showerpipe – kompletów prysznicowych na które składa się zwykle głowica prysznicowa, drążek o różnych długościach oraz termostat. Poza aspektem stylistycznym, nowość od Hansgrohe dostępna jest w opcji EcoSmart, wpływającej na ograniczenie zużycia wody do 9l/min. Jak podaje producent oferowany prysznic wpisuje się w styl innych baterii, takich jak Metropol, zestawów Hansgrohe ShowerSelect czy Shower Tablet. Duża powierzchnia deszczownicy zapewnia maksymalny poziom komfortu podczas kąpieli, a ożywczy strumień pozwala czerpać przyjemność z chwili. 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia