Targi ISH 2021 – inna forma, ale jeszcze większa dawka światowego designu

(2 głosów)
targi ish we frankfurcie, ish frankfurt, targi ish
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Pietro Sutera

Jesteście spragnieni wnętrzarskich nowości i ciekawych rozwiązań sanitarnych? Szukacie czegoś nietypowego, co odmieni wystrój łazienki? A może lubicie być na bieżąco, jeśli chodzi o świat designu? To najlepszy czas, by dowiedzieć się, co w aranżacyjnej modzie piszczy! Od 22 do 26 marca trwają jedne z największych branżowych targów – ISH. Mimo że pandemia uniemożliwiła ich organizację na dotychczasowych zasadach, to teraz są one dostępne dla jeszcze większego grona mieszkaniowych estetów. Wszystko z uwagi na ich cyfrowy format.

Design światowego formatu w jednym miejscu

ISH to jedna z największych imprez branży wodno-sanitarnej, kanalizacyjnej, chłodniczej i tej związanej z energią odnawialną. Tysiące wystawców zgromadzonych na terenach targowych we Frankfurcie prezentują oryginalne dzieła sztuki użytkowej i produkty ułatwiające codzienność. To miejsce, gdzie spotkać można architektów, projektantów, fanów designu, producentów i instalatorów. Tam piękno scala się z praktycznością, a pomysły na urządzanie domu nabierają rozpędu. To przestrzeń inspiracji, których można dotknąć, poczuć i doświadczyć. W tym roku będzie jednak zupełnie inaczej – ale nie oznacza to, że mniej interesująco.

targi ish we frankfurcie, ish frankfurt, targi ish
fot. Villeroy & Boch w Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Pietro Sutera

ISH 2021

Wiosna każdego roku to zawsze czas na nowości i ciekawostki ze świata designu, które prezentowane są na światowych targach ISH we Frankfurcie. Ostatnie 12 miesięcy zdominowały jednak wydarzenia związane ze zwiększaniem się liczby zachorowań i szerzeniem się pandemii COVID-19, dlatego organizatorzy ISH 2021 zdecydowali na zmianę formy wydarzenia – ze stacjonarnego na cyfrowe. Decyzja powodowana była wzrostem niepewności zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających.

ISH 2021 to cyfrowe wydarzenie, na którym nie zabraknie emocji! Organizatorzy postarali się o jak najciekawszą realizację innowacyjnej formuły, oddając w ręce wirtualnych odwiedzających prezentacje wystawców, filmy, możliwość czatu i rozmowy video 1-na-1. Zainteresowani mogą brać udział w transmisjach na żywo czy nawet odbywać spotkania z wystawcami, by jeszcze bliżej poznać innowacyjne technologie i produktowe nowości. Wszystko to dostępne będzie przez całą dobę, od 22 do 26 marca, w każdym zakątku na świecie i bez wychodzenia z domu.

Co ciekawego oferują targi ISH 2021? Wiele nowości z branży sanitarnej zapowiedziały renomowane marki oferujące wyposażenie łazienek, w tym m.in. Axor i Hansgrohe z ciekawymi rozwiązaniami prysznicowymi, Villeroy & Boch, Bathco, Kaldewei, czy Duravit. Jeśli chcesz poznać ofertę tych i innych marek, zarejestruj się na stronie targów: ISH 2021.

targi ish we frankfurcie, ish frankfurt, targi ish
fot. Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Pietro Sutera

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia