Stelaż podtynkowy Viega Prevista – rozwiązanie idealne do współczesnej łazienki!

(3 głosów)
stelaż viega, viega prevista
Aranżacja minimalistycznej łazienki z Viega Prevista

Zestaw podtynkowy do bidetu czy miski klozetowej to element niezbędny w nowoczesnej łazience. Dzięki niemu wnętrze jest bardziej przestronne, a ukryte rury i przyłącza nie zaburzają estetyki aranżacji. To też rozwiązanie praktyczne. Pozwala skuteczniej zapanować nad bałaganem i nie tworzy dodatkowych miejsc do sprzątania. Te ogólne zalety produktów tego typu to dopiero początek listy! Jeśli chcesz więcej korzyści, wybierz solidne stelaże Viega Prevista, które poza funkcjonalnością gwarantują niezawodność. Co jeszcze zyskasz, stawiając na ofertę niemieckiej marki?

stelaż viega, viega prevista
Stelaż podtynkowy Viega Prevista

Viega Prevista – siła innowacji i techniki

Wydawać by się mogło, że tworzenie rozwiązań, które od dawna istnieją na rynku, trwa niezbyt długo. W przypadku Viega Prevista było jednak zupełnie inaczej, bo to też produkt całkowicie inny od pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku. Stelaż Viega Prevista to nowa generacja rozwiązań, których proces tworzenia trwał… trzy lata! Aż 36 miesięcy fazy projektowej potrzeba było, by wykreować produkt, który spełnił wymagania nie tylko inżynierów i projektantów, lecz także kolejnych pokoleń użytkowników, bo Viega Prevista to stelaż podtynkowy, który praktycznością wyprzedza swoje czasy.

stelaż viega, viega prevista
Aranżacja minimalistycznej łazienki z Viega Prevista

Trzy sposoby zabudowy

Spłuczka podtynkowa Viega Prevista ma aż trzy zastosowania. Ten sam element wykorzystano w trzech produktach: propozycjach do montażu na ścianie Viega Prevista Dry, w profilach i szynach Viega Prevista Dry Plus oraz w wariancie do zabudowy mokrej Viega Prevista Pure. Bazą wszystkich tych systemów jest ta sama spłuczka podtynkowa, co nie komplikuje pracy. Każda z opcji zda egzamin zarówno w łazienkach w prywatnych domach, jak i w toaletach w miejscach użyteczności publicznej. Produkt spełnia wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej, gwarantuje ochronę akustyczną (niweluje hałas spłukiwania), a także ogranicza wnikanie i powstawianie w ścianie wilgoci.

Warto dodać, że zarówno w wersjach Viega Prevista do zabudowy mokrej, jak i suchej znajdziesz stelaż do WC, stelaż do umywalki, stelaż do pisuaru, a także stelaż do bidetu.

stelaż viega, viega prevista
Stelaż podtynkowy Viega Prevista

Łatwa instalacja

Jedną z kluczowych kwestii, której poświecono sporo uwagi w czasie procesu tworzenia Viega Prevista, była łatwość montażu. W efekcie powstał system, który usprawnia prace instalacyjne i pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek usterek. Wpłynęły na to czytelne oznaczenia elementów ruchomych, a także uniwersalność zastosowanych komponentów, do których w razie naprawy można używać standardowych części zamiennych.

Zaletą Viega Prevista jest także możliwość regulacji parametrów spłukiwania. Ustawienia obejmują dwa tryby strumienia; pełny (który można regulować w zakresie od 3,5 do 7,5 litra) oraz oszczędny (jego zakres wynosi od 2 do 4 litrów). Rezultatami takiej indywidualizacji będą ekologia i efektywność połączona z komfortem użytkowania.

Co warto wiedzieć o rozwiązaniach Prevista Dry? Stelaże Viega przygotowane są pod WC z funkcją mycia! Producent zastosował specjalny adapter do zaworu kątowego, który daje możliwość równoległego podłączenia zaworu napełniającego oraz toalety myjącej.

stelaż viega, viega prevista
Toaleta do zabudowy z wykorzystaniem Viega Prevista

Stelaż Viega Prevista – sekret pięknej łazienki

Technologia technologią, ale co z designem? W przypadku produktów Viega Prevista zwieńczeniem są stylowe przyciski spłukujące Viega Visign. To rozwiązania dostępne w rozmaitych wersjach do wyboru, dzięki czemu możliwa jest pełna indywidualizacja strefy WC. Z ich udziałem stworzysz wnętrza minimalistyczne, klasyczne czy nawet retro! Elementy te można zamontować bez użycia narzędzi, co powoduje, że zadaniu ich instalacji sprosta nawet laik.

stelaż viega, viega prevista
Aranżacja nowoczesnej łazienki z Viega Prevista

stelaż viega, viega prevista
Kolorowe przyciski Viega Prevista.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia