Słuchawka prysznicowa Zucchetti WaterCandy i maksymalizacja przyjemności podczas kąpieli

(0 głosów)
 

Strumień wody skrywa orzeźwiającą siłę; rozpieszcza zmysły, koi nerwy, łagodzi napięcia i rozluźnia mięśnie. Działa relaksująco i odprężająco, wprawia w pozytywny nastrój i ładuje życiowe baterie do dalszych zmagań. To recepta na błogie chwile odprężenia bez wychodzenia z domu oraz panaceum na złość i trudy szarej rutyny. Ale czy do szczęścia potrzeba jedynie deszczu kropel otulających ciało? Nie! Konieczne jest też narzędzie, które pozwoli osiągnąć wymarzony błogostan. Takie antidotum znajdziemy w ofercie marki Zucchetti. Rewolucyjna słuchawka prysznicowa Zucchetti WaterCandy to nowy wymiar przyjemności. Co różni ją od pozostałych rozwiązań?

słuchawka prysznicowa zucchetti watercandy, słuchawka zucchetti watercandy, słuchawka do prysznica zucchetti watercandy
Zucchetti WaterCandy prysznic ręczny

Poczuj siłę strumienia!

Prysznic ręczny Zucchetti WaterCandy to coś innego niż zwyczajna słuchawka, która pozwala na komfortową kąpiel. Idea produktu – opracowanego przez włoski duet Ludovica+Roberto Palomba – stanowi niebanalną definicję przyjemności. To doświadczenie masażu hydroterapeutycznego pod trzema rodzajami strumienia: deszczowym, pulsacyjnym oraz łączonym. Wykorzystane dysze o różnej intensywności i przepływie otwierają drogę do pełnej indywidualizacji pod prysznicem, której kierunek wyznaczy... Twoja dłoń.


prysznic zucchetti watercandy, design zucchetti watercandy, łazienka zucchetti watercandy
Zucchetti WaterCandy słuchawka ręczna z wygodnym uchwytem

Idealna słuchawka prysznicowa? Zucchetti WaterCandy!

Włoska firma opracowała koncepcję, na którą składa się okrągła i ergonomiczna słuchawka WaterCandy będąca jak gdyby przedłużeniem ręki. Jej kształt idealnie mieści się w dłoni, a poręczny pasek umieszony na jej plecach pozwala na wygodę trzymania i ograniczy możliwość wyślizgnięcia się. Zaletą systemu jest nie tylko pełna indywidualizacja, lecz także uniwersalność, związana z wykorzystaniem adaptera Plug&Play. Pozwala on na adaptację prysznica do niemal każdego systemu natryskowego.

zucchetti watercandy zestaw, zucchetti watercandy zestaw prysznicowy, zucchetti watercandy słuchawka z drążkiem
Zucchetti WaterCandy kompletny zestaw prysznicowy podtynkowy

 

Minimalizm pod kontrolą od Zucchetti

Słuchawka prysznicowa Zucchetti WaterCandy to też potężna dawka dobrego designu, a więc prawdziwa uczta dla oka! Owalny kształt i chromowane wykończenie będą podstawą wielu efektownych projektów urządzonych w duchu modnych zasad aranżacji. To doskonała hybryda niesztampowego wzornictwa oraz funkcjonalności, czyli duet cech pożądanych przez współczesnych estetów. WaterCandy będzie zwieńczeniem wystroju minimalistycznego, modernistycznego, industrialnego, skandynawskiego czy klasycznego.

bateria prysznicowa zucchetti watercandy, zucchetti watercandy baterie łazienkowe, bateria łazienkowa zucchetti watercandy
Bateria prysznicowa Zucchetti WaterCandy

projekt zucchetti watercandy, zucchetti watercandy szkic, zdjęcie zucchetti watercandy
Szkic projektu słuchawki Zucchetti WaterCandy

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia