Hansgrohe Seria Metropol Classic - innowacja i klasyka od Hansgrohe

(6 głosów)


Hansgrohe Metropol Classic to linia baterii łazienkowych idealnie pasujących do klasycznych aranżacji. Tradycyjny nurt łączy w sobie wszystko to co, piękne i ponadczasowe. Seria Metropol Classic to kolekcja unikatowych, delikatnych i subtelnych baterii umywalkowych, wannowych i prysznicowych stanowiących kompilację nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych działań marki Hansgrohe z wiecznie modnym designem. Łazienka z Hansgrohe Metropol Classic to klasyczne poczucie wyjątkowego charakteru przestrzeni.


Hansgrohe Metropol Classic - linia dla kochających piękno

Różnorodność, którą oferuje Hansgrohe w produktach z Hansgrohe Metropol Classic 31306000, Hansgrohe Metropol Classic 31330090 oraz Hansgrohe Metropol Classic 31305000), podobnie jest w przypadku baterii wannowychSeria Hansgrohe Metropol Classic zachwyca także kolorem. Baterie umywalkowe stojące, wannowe, prysznicowe  dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - standardowej - chromowanej oraz zdobionej złotym akcentem. Baterie Hansgrohe Metropol Classic to ciekawa propozycja dla miłośników klasycznych i stylowych rozwiązań do łazienki.
 

Seria Hansgrohe Metropol Classic praktyczna i innowacyjna

Aranżacja łazienki klasycznej z Hansgrohe Metropol Classic to pomysł na elegancką, ciepłą i harmonijna przestrzeń. Strefa umywalki wanny i prysznica z produktami Hansgrohe to funkcjonalne rozwiązania, stanowiące połączenie innowacji sanitarnych i ergonomicznych aspektów. 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia