Roca Carmen – umywalki wiszące, umywalki wpuszczane w blat, stojąca miska WC bez kołnierza

(5 głosów)
Roca Carmen Miska WC Bez Kołnierza, Umywalka Wisząca - lazienkarium.pl
Roca Carmen

 Roca Carmen – umywalka wisząca oraz umywalka wpuszczana w blat jako obraz elegancji

Umywalki wiszące oraz umywalki wpuszczane w blat ze zbioru Roca Carmen w pełni odzwierciedlają styl vintage. Śnieżnobiałe wersje pozycji w wyjątkowy sposób emanują swoim dostojeństwem i spokojem. Wszędobylski czar ceramiki przemawia do nas poprzez poszczególne pozycje umywalek. Piękne, niemal majestatyczne, warianty tkwią na straży naszej higieny, a swą urodą wprawiają niejednego w zachwyt nad czystą formą perfekcjonizmu architektonicznego.

Unikatowe rozwiązania, jakie zostały zastosowane w projekcie, wpływają na rozpoznawalność serii Roca Carmen. Przycięte i lekko zaokrąglone krawędzie w umywalkach łagodzą surowość wzornictwa standardowego. Cudownym sposobem na odprowadzenie wody, zamiast jednego dużego przelewu, jest umiejscowienie trzech małych otworów na ścianie umywalki. To finezja w każdym detalu. Modele posiadają specjalny zrąb, przez co zyskują swój stateczny wygląd. Chyba wszyscy zwolennicy konwencji vintage uważają za niesamowity atrybut użycie cokołu nie tylko jako formy dopełniającej wsparcia umywalki wiszącej, lecz także w dużej mierze efektownej ozdoby pomieszczenia, która wpływa na temperament wnętrza. Podnóże postumentu idealnie współgra z designem umywalki. W obu pozycjach delikatne załamanie wraz z wypukłościami znakomicie odzwierciedlają naturę dawnych lat.

 
Roca Carmen Umywalka Wisząca - lazienkarium.pl
Roca Carmen umywalka podwieszana
 
Roca Carmen Umywalka Wisząca - lazienkarium.pl
Roca Carmen


Dla osób nieposiadających znaczącej powierzchni łazienki, producent proponuje umywalki wpuszczane w blat. W tym przypadku również design pozostaje bez zmian: ścięte brzegi i delikatny rant wprawiają w zachwyt.
 
Roca Carmen Umywalka Wpuszczana w blat - lazienkarium.pl
Roca Carmen
 

Roca Carmen to także miska WC bez rantu i bidet stojący

Roca Carmen miska WC stojąca, klasyczna w swej formie, zaskakuje zastosowaniem najnowszej technologii. Wielki ukłon w stronę producenta za koncepcję toalety WC bez kołnierza. W końcu fani nieprzemijającego fasonu mogą pozwolić sobie na innowacyjność w projektowaniu łazienki. Kolekcji towarzyszy owalny kształt, który stanowi dopełnienie łagodności i wyciszenia, do jakiego dążymy po trudach dnia codziennego.
Świetnym  uzupełnieniem jest propozycja bidetu stojącego dedykowanego do omawianego cyklu. Model stojący doskonale wbija się w trend kompletu ceramiki. Uzupełnieniem jest cienka, delikatna deska WC wolnoopadająca, która w żaden sposób nie przytłacza pozycji, jakie obejmuje Roca Carmen.
 

Roca Carmen Miska WC Bez Kołnierza, Umywalka Wisząca, Bidet Stojący - lazienkarium.pl
Roca Carmen Umywalka Wisząca, Kompakt WC, Bidet
Roca Carmen Miska WC Bez Kołnierza Kompaktowa - lazienkarium.pl
Roca Carmen Kompakt WC Bez Kołnierza
 
Roca Carmen Miska WC Bez Kołnierza Stojąca - lazienkarium.pl
Miska WC Roca Carmen
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia