Ravak Pivot – drzwi i kabiny prysznicowe do nowoczesnego wnętrza

(2 głosów)
ravak pivot drzwi do wnęki, ravak pivot drzwi wnękowe, ravak pivot aranżacja, ravak piwot drzwi wnękowe
Ravak Pivot aranżacja łazienki z kabiną wnękową z drzwiami Ravak Pivot PDOP2 oraz odpływ prysznicowy

Ravak Pivot, czyli smukła linia i minimalistyczna forma

Marka Ravak od lat udostępnia linie asortymentu do idealnej aranżacji przestrzeni łazienkowej. W licznych odsłonach prezentuje zarówno ceramikę, armaturę, jak i rozwiązania dla strefy kąpielowej, czy prysznicowej. Kolekcję Ravak Pivot wyposażono w szereg produktów, idealnie dostosowujących obszar prysznica do indywidualnych potrzeb Klientów. Artykuły doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrza, bez względu na jego układ, czy pierwotny projekt. Uniwersalność serii Ravak Pivot pozwoli w inteligentny sposób zagospodarować miejsce, a czysta forma i solidna budowa, wzbogacona w liczne nowinki technologiczne, zwiększą praktyczność kabiny.

ravak pivot drzwi do kabiny prysznicowej, ravak pivot drzwi do kabiny, ravak pivot drzwi PDOP1, ravak pivot drzwi wnękowe PDOP1
Ravak Pivot drzwi do kabiny prysznicowej

Ravak Pivot i kabina prysznicowa zachowana we współczesnym wzornictwie

Producent Ravak Pivot w najnowszej odsłonie kabin prysznicowych zaprojektował półokrągły, nowoczesny model składający się z trzech elementów. Na całość urządzenia składają się tafle wypełnione bezpiecznym przezroczystym szkłem hartowanym o grubości 6 mm w rozmiarach 80, 90 i 100 cm. Artykuł tworzą dwie części stałe i jedna z giętego szkła, stanowiąca drzwi obrotowe. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość uzyskania lewego lub prawego wariantu ich otwierania poprzez odwrócenie elementów montażu. Produkt doskonale nadaje się do instalacji zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na posadzce, w przypadku gdy zastosowano w łazience wbudowany odpływ liniowy, bądź odpływ ścienny.

ravak pivot ścianka prysznicowa, ravak pivotdrzwi prysznica, ravak pivot drzwi prysznicowe, ravak pivot kabina
Ravak Pivot kabina prysznicowa oraz brodzik i panel prysznicowy

Ravak Pivot – praktyczne drzwi prysznicowe o wielu możliwościach zastosowania

Wśród artykułów serii Ravak Pivot znalazły się także wersje drzwi do zastosowania w kabinie w trzech funkcjonalnych wariantach. Drzwi prysznicowe ze ścianką pozwolą uzyskać obszar w kształcie prostokąta lub kwadratu. Model dostępny jest w rozmiarach 80, 90, 100, 110 i 120 cm. Kolejne rozwiązanie stanowią drzwi prysznicowe jednoelementowe, które precyzyjnie sprawdzą się we wnęce o szerokości 80 lub 90 cm. Inną propozycją są drzwi prysznicowe dwuelementowe idealne do zamknięcia obszaru o szerokości od 100 cm do 120 cm. Doskonałym uzupełnieniem linii jest także ścianka stała, której instalacja pozwoli uzupełnić drzwi prysznicowe, tworząc przezroczystą kabinę o regularnym kształcie. Istotnym atutem zamontowania elementu będzie uzyskanie dodatkowego obszaru, przy którym umieścimy pozostałe urządzeń niezbędnego wyposażenia łazienki.

ravak pivot drzwi wnękowe, ravak pivot kabina wnękowa, ravak pivot drzwi do kabiny wnękowej, ravak pivot kabina we wnęce, kabina wnękowa
Ravak Pivot drzwi wnękowe oraz brodzik prysznicowy

Ravak Pivot i liczne rozwiązania technologiczne serii

Modele Ravak Pivot zostały wyposażone w systemy zwiększające możliwości zaaplikowania i przystosowujące urządzenie do każdego stylu aranżacyjnego. W celu uniwersalnej instalacji kabiny i ścianek producent wykorzystał poszerzający profil PNPS, który wpłynął na jego poszerzenie o 20 mm. Rozwiązanie to pozwala dopasować artykuły do nierówności budowlanych aż o 4 cm po każdej stronie. Warto zwrócić uwagę, że części i gotowe zestawy występują w wysokości 190 cm, jednak projektant udostępnił opcję zamówienia tafli na podany przez Klienta wymiar. Dodatkową i charakterystyczną zaletą linii Ravak Pivot jest występowanie trzech wariantów kolorystycznych profili: białym, o połysku Alubright oraz matowym odcieniu Satin, z kolei uchwyty i zawiasy znajdziemy w wykonaniu biały/chrom, satynowym – Satin oraz w klasycznym chromie. Dzięki różnorodności wymiarów i zestawień kolorystycznych asortymentu Ravak Pivot w dowolny i satysfakcjonujący sposób skomponujemy idealny obszar prysznica przystosowany do naszych szczególnych potrzeb.

ravak pivot, ravak pivot, ravak pivot, ravak pivot
Drzwi Ravak Pivot wyposażone są w niezniszczalny mechanizm otwierania oparty na zawiasie obrotowym

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia