Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys idealna do modnej łazienki

(3 głosów)
kaldewei nexsys czarny, złota pokrywa kaldewei nexsys, kaldewei nexsys elegancki brodzik
Połączenie czerni i złota powierzchni prysznicowej Kaldewei Nexsys

Aranżacje łazienek o nowoczesnym charakterze to mieszanka puryzmu z elegancją minimalizmu. We wnętrzach dominują kąty proste, które budują wrażenie porządku, oraz stonowane kolory inspirowane pięknem świata przyrody. Szarości, spokojne beże i stłumione pastele tworzą atmosferę relaksu, zachęcając do celebrowania czasu. To miejsce, w którym wszystko jest na wskroś idealne; zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. W te kanony znakomicie wpisuje się rewolucyjna powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys. Co ją wyróżnia i dlaczego warto ją wybrać? O tym poniżej!

Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys – innowacja na miarę modnej łazienki

Powierzchnia prysznicowa Kaldewei nie jest zwyczajną formą. To innowacyjny, całkowicie dostosowany do potrzeb Użytkowników nowoczesny system, który oznacza nie tylko łatwość montażu, lecz także potencjał stylistyczny oraz korzystne zalety niezawodnego materiału, jakim jest stal emaliowana Kaldewei. Koncepcja niemieckiej marki Kaldewei wyprzedza trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających estetów.

Kaldewei Nexsys to bowiem bezfugowa, emaliowana powierzchnia, która wspólnie z posadzką tworzy niemal jednolitą całość, umiejętnie wtapiając się w kanony współczesnych aranżacji. Płaska forma pozbawiona wewnętrznego konturu z idealnie ukształtowanymi narożnikami zewnętrznymi stanie się dyskretną ozdobą Twojej łazienki.

kaldewei nexsys brązowy, brązowy brodzik kaldewei nexsys, elegancka łazienka kaldewei nexsys
Kaldewei Nexsys brązowa powierzchnia prysznicowa

Powierzchnie prysznicowe Kaldewei Nexsys to łatwy montaż

Na Kaldewei Nexsys składają się emaliowana powierzchnia prysznicowa ze zintegrowanym odpływem liniowym oraz wspornikiem ze spadkiem 2%, a także taśmą wygłuszającą, która gwarantuje doskonałą izolację akustyczną. To system 4w1, który prowadzi do łatwego i szybkiego montażu, pozwala na optymalny odpływ wody bez potrzeby wykonywania spadku na posadzce, gwarantując przy tym wygodę układania płytek i możliwość wtopienia powierzchni w podłogę. Uzupełnieniem rozwiązania może być wydajny zestaw odpływowy, zamknięty za dekoracyjną osłoną dostępną w wielu kolorach: białym, stali szczotkowanej lub błyszczącej, czerwonego złota lub czerwonego szczotkowanego złota.

odpływ liniowy kaldewei nexsys, kaldewei nexsys brodzik superpłaski, kaldewei nexsys brodzik z odpływem liniowym
Biała powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys

Stalowy produkt Kaldewei i jego zalety

Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys to też zalety samego materiału, a więc stali emaliowanej Kaldewei. To surowiec pochodzenia naturalnego, powstały w wyniku połączenia stali i szlachetnego szkliwa. Zapewnia on wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne, nie odbarwia się na skutek oddziaływania substancji chemicznych, nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych i przez cały czas eksploatacji zachowuje swój pierwotny kolor. Powierzchnia ze stali Kaldewei jest higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości, odporna na detergenty oraz kosmetyki, gwarantuje nieskazitelny wygląd przez wiele lat użytkowania.

kaldewei nexsys walk-in, kaldewei nexsys, płaski brodzik kaldewei nexsys
Kabina z powierzchnią prysznicową Kaldewei Nexsys

Powierzchnia prysznicowa szara czy może czarna? Paleta kolorów Kaldewei

Powierzchnia prysznicowa Kaldewei Nexsys oprócz klasycznej bieli, która znakomicie uzupełni design klasycznych i nowoczesnych łazienek, dostępna jest w wielu innych wersjach. To. m.in. powierzchnia szara, który wtopi się w charakter pokoju kąpielowego w stylu loft lub industrialnym. Powierzchnia będzie ciekawie komponować się z surowym betonem lub grafitowymi płytkami wielkoformatowymi, tworząc niemal jednolitą płaszczyznę posadzki w przestrzeni total look. W palecie odcieni Kaldewei dostępne są też tonacje Coordinated Colours Collection (12 wariantów, w tym matowy brąz, beż czy antracyt) oraz cztery kolory sanitarne: beż bahama, manhattan, czarny i pergamon. Daje to niemal nieograniczone możliwości do kreowania modnego wnętrza podporządkowanego osobistym wymaganiom stylistycznym.

kaldewei nexsys brodzik ultrapłaski, kaldewei nexsys brodzik na równi z podłogą, kaldewei nexsys prysznic walk-in

Wymiary powierzchni prysznicowych prostokątnych i kwadratowych Kaldewei Nexsys

W urządzaniu łazienki każdy centymetr się liczy, dlatego Kaldewei Nexsys to też wymiarowa różnorodność. W katalogu producenta dostępne są liczne propozycje, które pozwolą optymalnie zagospodarować przestrzeń. Powierzchnie prysznicowe prostokątne Kaldewei występują m.in. w rozmiarze 80x90 cm, 80x100 cm, 90x100 cm, 90x110 cm, 80x120 cm, 90x120 cm, 100x120 cm, 90x130 cm 80x 140 cm, 90x140 cm, 100x140 cm, 80x160 cm, 90x160 cm, 75x170 cm oraz 90 x170 cm. W ofercie znajdziemy też powierzchnie kwadratowe Kaldewei Nexsys 80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm czy 120x120 cm.

kaldewei nexsys brodzik prostokątny, kaldewei nexsys brodzik, biały brodzik prostokątny kaldewei nexsys
Kaldewei Nexsys prostokątny

Skomentuj

1 komentarz

  • Olka
    Już nie można powiedzieć o tego typu brodzikach, że są zwykłe. One są niesamowite - klasa i elegancja w jednym, cudne!

Rekomendacje i wyróżnienia