Oras Esteta Wellfit – stwórz spa we własnym domu!

(2 głosów)
oras esteta wellfit, baterie oras, oras esteta
Aranżacja łazienki z Oras Esteta Wellfit.

Czy wiesz, że wyraz „spa” pochodzi od nazwy miasteczka w Belgii, które w dawnych czasach było centrum wodospadów wykorzystywanych w celach leczniczych? Potem pojęcie rozwinęło się, a samo słowo z czysto uzdrowiskowego stało się terminem używanym do określenia rozmaitych zabiegów, które poprawiają kondycję skóry i wpływają korzystnie na nastrój. Często o spa myślimy, marząc o renomowanych obiektach i kilku dniach wolnego od pracy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić strefę spa we własnym domu. Łazienka jest idealną przestrzenią do realizacji tego celu. Wystarczy tylko dobra armatura. Jaka? Oras Esteta Wellfit.

oras esteta wellfit, baterie oras, oras esteta
Nowoczesna łazienka z Oras Esteta Wellfit.

Oras Esteta Wellfit w służbie estetyce

System Oras Esteta Wellfit to spotkanie formy i funkcjonalności, a więc ciekawe preludium do relaksujących rytuałów mycia. Odprężający charakter ma już sam kształt armatury – subtelne obłości działają kojąco na zmysły, „zmiękczają” wystrój i optycznie go ocieplają. Znakomicie się też wpisują w obowiązujące trendy, które skutecznie wypierają kąty ostre i kanciaste konstrukcje, budujące surowy i sterylny klimat. Zaoblenia, łuki i owale są wzorniczym nawiązaniem do lat 80. i 70., a także stanowią przejaw powrotu do natury. W organicznych trendach przecież aż roi się od „miękkich” kształtów!

Zaokrąglone kształty armatury Oras będą miały podwójne oddziaływanie. Nie dość, że wizualnie złagodzą wystrój, to również wywołają poczucie bezpieczeństwa i komfortu, potęgując tym samym przyjemny i przytulny klimat. Takie odczucia będą doskonałe do tego, by wykreować nastrój rodem z renomowanego spa.

Design baterii Oras Esteta Wellfit jest też niezwykle uniwersalny, co otwiera przed urządzającymi mnóstwo dróg. Takie baterie warto potraktować jako spotęgowanie naturalnego klimatu scandi lub boho, gdzie dominują drewno oraz kojące barwy ziemi. Armatura sprawdzi się też w wystrojach klasycznych i nowoczesnych, w których będzie nawiązaniem do ponadczasowych form mebli i ceramiki. Może być również narzędziem przełamania surowego charakteru w pomieszczeniach loftowych i minimalistycznych.

Baterie Oras Esteta Wellfit dostępne są w modnych kolorystyczny duetach: chromu z bielą oraz chromu z szarością. Wykorzystanie tych dwóch uniwersalnych odcieni sprawia, że system można dopasować do jakiegokolwiek dominującego koloru.

oras esteta wellfit, baterie oras, oras esteta
Zestaw prysznicowy Oras Esteta.

Zabieg hydroterapii we własnej łazience

Największą zaletą systemu Oras Esteta Wellfit jest funkcjonalność związana z zastosowaniem baterii natryskowej, która posiada aż trzy programy mycia – każdy z nich odpowiada na inne potrzeby, co czyni produkt idealnym, zwłaszcza wtedy, gdy z łazienki korzysta więcej osób. To moduły Regeneracja, Relaks oraz Energia.

Program Regeneracja (Recover) będzie świetny dla tych, którzy lubią aktywność. To kompleksowy zabieg hydroterapeutyczny, który łagodzi napięcie mięśni i daje natychmiastowe odprężenie. W wariancie Relaks (Relax) możesz poczuć apogeum komfortu i ukojenia, co będzie zbawienne – zwłaszcza po ciężkim dniu w pracy. Z kolei w module Energia (Reload) odnajdziesz źródło siły. To m.in. sposób na to, by pobudzić organizm o poranku! Każdy z programów rozpoczyna się od naprzemiennego natrysku serią ciepłych i zimnych strumieni, które przygotują ciało do dawki zdrowotnych doznań.

W Oras Esteta Wellfit możesz całkowicie personalizować kolejność wykonywanych programów, tworząc w ten sposób swój indywidualny moduł. To możliwe dzięki aplikacji OrasApp.

oras esteta wellfit, baterie oras, oras esteta
Bateria wannowa Oras Esteta.

Co znajdziesz w serii?

Pod nazwą Oras Esteta kryją się różne rozwiązania, dzięki którym możesz budować strefę kąpieli. W serii znajdują się m.in. bateria wannowo-natryskowa Oras Esteta, bateria natryskowa, a także bateria natryskowa z deszczownicą Oras Esteta i bateria natryskowa termostatyczna z deszczownicą Oras Esteta Wellfit i natryskiem ręcznym Oras Hydractiva, który wyposażony jest w trzy rodzaje strumienia: łagodny (Sensitive), intensywny (Intensive) oraz masujący (Pulse).

oras esteta wellfit, baterie oras, oras esteta
Bateria wannowa z deszczownicą Oras Esteta Wellfit.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia