Kohlman Experience Black – czarna bateria umywalkowa, wannowa i prysznicowa a także bateria kuchenna

(3 głosów)
 
Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria Kohlman Experience 
 

Kohlman Experience Blackbateria umywalkowa ścienna i stojąca

Ponadczasowa armatura w kolorze czarnym dodaje animuszu oraz charakteru. Niezależnie w jakim stylu urządzamy łazienkę, wybór baterii w tym odcieniu obroni się sam. Baterie umywalkowe Kohlman Experience Black to pozycje podtynkowe z piękną prostokątną wylewką o zaokrąglonej linii krawędzi. Mieszacz w podobnej stylistyce w niewyszukany sposób podkreśli atrakcyjność wystroju. Producent Kohlman pozostawia swoim Klientom swobodę wyboru pomiędzy baterią na dwóch oddzielnych płytkach lub na jednej podłużnej rozetce, z której wychodzi zarówno wylewka, jak i mieszacz baterii. To pierwszorzędne rozwiązanie dla umywalek nablatowych lub wiszących pozycji bez możliwości montażu baterii umywalkowej.
 

Ci, którzy z różnych powodów nie mogą ulec zamysłowi baterii podtynkowej, Kohlman przygotował tradycyjne baterie umywalkowe sztorcowe. Ta sama delikatna prostokątna linia baterii umywalkowej stojącej wysokiej, jak i zwykłej urokliwie podkreśla elegancję serii Kohlman, zwracając uwagę kunsztem designu. A, że diabeł tkwi w szczególe Kohlman Experience Black to także korki klik klak – bo przecież czym jest bateria wraz z umywalką bez korka? 
 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria Kohlman Experience Black

 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria Kohlman Experience Black

 


 Kohlman Experience Black – różnorakie baterie wannowe

Pełna krasa form wielootworowych montowanych na rancie wanny inspiruje poszukiwaczy ciekawostek łazienkowych od kilku dobrych lat. Elegancka linia Kohlman Experience Black nietuzinkowo podkreśli urok czterech ścian. Przy wyborze baterii o tak charakterystycznym wyglądzie spokojnie możemy obyć się bez dodatków. Prostota i perfekcja są receptą na piękne wykończenie lokum. Mówiąc o akcesoriach łazienkowych, bateria wannowa stojąca oprócz przeznaczonej funkcji, pełni również swoistą ozdobę. Korpus Kohlman Experience Black stanowi okrąg, ale już mieszacz, wylewka czy słuchawka są prostokątne, czyniąc wzór uniwersalnym – nadającym się do łazienki o kształtach ostrych, jak i owalnych.

Baterie wannowe to także typy podtynkowe. Kohlman w pełni podołał zadaniu i zaoferował długą wylewkę perfekcyjnie pasującą do prawie każdego rodzaju wanny. Po raz kolejny dla Klientów będących zwolennikami tradycji fabrykant przygotował klasyczną koncepcję natynkową z nutą nowoczesności. Co więcej bateria posiada mieszacz, ułatwiający manewr regulacji temperatury wody, a poprzez swoją specyfikę dodaje miejscu charakteru. 
 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria wannowa 4 otworowa Kohlman Experience Black

 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria do wanny wolnostojącej Kohlman Experience Black


 


Kohlman Experience Black – zestaw prysznicowy podtynkowy

To, za co kochamy najnowszą kolekcję Kohlman Experience Black to szeroka możliwość zastosowania zestawów prysznicowych. Kohlman oferuje baterie wannowe ścienne oraz zestawy prysznicowe z możliwością doboru deszczownicy, jak i samego ramienia doprowadzającego wodę. Śmiało możemy decydować się na pozycje obłe w formie lub na proste linie. Mamy możliwość wedle własnych potrzeb wybrać odpowiednio dużą deszczownicę, tak aby komfort użytkowania dostarczał nam nieskończonej przyjemności.
 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria Kohlman Experience Black


 


Kohlman Experience Black – bateria kuchenna
 

Poza bateriami łazienkowymi producent zaproponował także baterie kuchenne utrzymane w tej samej stylistyce co opisywana seria. Wysoka czarna bateria z uruchamianiem wody za pomocą mieszacza, wspaniale funkcjonuje w kuchni kolorowej, jak i jasnej o spokojnej tonacji. Do kranu kuchennego Kohlman Experience Black polecamy zlewozmywaki granitowe. Wspaniały duet armatury kuchennej wraz ze zlewozmywakiem stanowić będzie o charakterze pomieszczenia. Te dwa podstawowe elementy pełnią nie tylko funkcję użytkową, lecz także ozdobną. Odpowiedni dobór poszczególnych przedmiotów powinien sprawić, że każdy moment spędzony w otoczeniu, jakie skomponowaliśmy, będzie niezapomniany i szczególny.
 

Kohlman Experience Black
Na zdjęciu: bateria umywalkowa nablatowa Kohlman Experience Black

Skomentuj

1 komentarz

  • Iwona
    Niewątpliwie ciekawa kolekcja, posiadam baterie Kohlman, rzeczywiście niezawodne, działają bezproblemowo!

Rekomendacje i wyróżnienia