KLUDI Zenta SL – baterie łazienkowe podporządkowane geometrii

(2 głosów)
kludi zenta sl baterie umywalkowe, kludi zenta sl bateria stojąca, kludi zenta sl bateria do umywalki
Kludi Zenta SL Bateria wysoka bateria umywalkowa

Trendy łazienkowe już dawno opanowała geometria! Dominuje w nowoczesnych przestrzeniach. Jest idealną bazą dla surowego minimalizmu i znakomicie uzupełnia style industrialny, loftowy czy eklektyczny. Porządkuje przestrzeń, buduje poczucie ładu i tworzy elegancki charakter pomieszczenia, niezależnie czy występuje w postaci płytek na ścianie, czy baterii, takich jak te z kolekcji niemieckiej marki KLUDI. Armatura KLUDI Zenta SL to symbioza kątów prostych złagodzona zaobleniami, które znakomicie harmonizują z modnymi kierunkami wnętrzarskimi. Kolekcja jest przykładem perfekcyjnego wzornictwa łączącego formę z funkcją; sprzyja ekologicznemu podejściu, ułatwia obsługę, a także umiejętnie podkreśla piękno aranżacji. Co jeszcze ją wyróżnia?

Baterie KLUDI Zenta SL – surowa geometria w nowej odsłonie

KLUDI Zenta SL to projekt, którego podstawą są kąty proste stanowiące inspirację wielu artystów i projektantów. W tym przypadku geometryczne formy zostały przełamane delikatnymi zaobleniami korpusu, co dodało całości wizualnej lekkości. Zerwanie z ascetyczną surowością wyznaczyło całkowicie inny kierunek tworzenia, który nie pozbawia wnętrza nowoczesnego sznytu, a jednocześnie gwarantuje nutę przytulności. Ta wyrazista propozycja wyróżni się na tle ceramiki łazienkowej – zarówno tej o opływowych kształtach, jak i tej, której kontury wyznaczają kwadraty i prostokąty. Efekt ten potęguje też połyskująca powierzchnia wykończona w chromie, która na skutek profesjonalnej obróbki i procesów szlifowania oraz polerowania lśni wyjątkowym blaskiem. Rozbudowana oferta zawiera produkty dedykowane strefy wanny, umywalki oraz prysznica, co zapewnia pełną komplementarność i spójność.

Baterie łazienkowe KLUDI Zenta SL to produkty z portfolio niemieckiej marki KLUDI. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1926 roku. Firma w swojej działalności stawia przede wszystkim na jakość odnoszącą się do każdej dziedziny funkcjonowania. To orientacja na najlepsze składniki produkcyjne, fachową wiedzę, współpracę ze specjalistami branży i rozwój. Motorem napędzającym KLUDI są innowacje zamknięte w dobrym designie, które niosą ze sobą większą użyteczność, a na dodatek stają się ozdobą wnętrza. Tak jest i w tym przypadku, bo kolekcja KLUDI Zenta SL jest hybrydą nowatorskiego zamysłu z bieżącymi trendami.

kludi zenta sl kran, kludi zenta sl bateria umywalkowa, kludi zenta sl baterie do umywalek
Kludi Zenta SL różne rodzaje baterii umywalkowych

Nowoczesna łazienka z bateriami KLUDI Zenta SL

Armatura KLUDI Zenta SL to puryzm w czystej postaci przełamany subtelnymi krągłościami, które złagodzą chłodne w odbiorze aranżacje nowoczesnych łazienek. Elementy kolekcji będą znakomitym uzupełnieniem wnętrza opanowanego przez modne materiały wykończeniowe, takie jak beton, kamień, cegła, akcenty metalu oraz drewna, którego zadaniem będzie ocieplenie aranżacji. Baterie swoją formą nawiązują do współczesnych kanonów, a jednocześnie stanowią zwrot ku ponadczasowości, stanowiąc konfrontację pomiędzy oszczędnym w wyrazie minimalizmem a klasyką. Powoduje to, że rozwiązania KLUDI Zenta SL mogą być nie tylko dekoracją łazienki o modernistycznym rodowodzie. To także alternatywa, która doda charakteru pomieszczeniu urządzonym pod dyktando tradycyjnych inspiracji.

kludi zenta sl bateria do wanny, kludi zenta sl bateria wannowa ze słuchawką, baterie wannowe kludi zenta sl

Perfekcja formy dopasowana do umywalki

Specjaliści marki KLUDI – pracując nad praktyczną stroną oferty – stworzyli modele dopasowane do wszystkich łazienkowych warunków. Ten specyficzny mikroklimat wymaga podejmowania decyzji gwarantujących wygodę użytkowania, co odczuć można zwłaszcza w strefie mycia. Nieprawidłowo dobrana bateria umywalkowa może utrudniać codzienne funkcjonowanie, powodować rozchlapywanie się wody, a co za tym idzie – będzie przyczyną notorycznego bałaganu i wiecznych problemów. Dlatego też KLUDI Zenta SL to rozwiązania o różnych wysokościach korpusu – od propozycji mniejszych o wysokości 75 mm, które zdadzą egzamin w przypadku niewielkich mis narożnych lub wiszących, znajdujących się w przestrzeni łazienki w bloku czy tych przeznaczonych dla gości, po większe wersje armatury o wysokości korpusu 100 mm, 220 mm czy 240 mm.

kludi zenta sl bateria stojąca, kludi zenta sl bateria chrom, kludi zenta sl baterie do umywalki
Chromowana bateria umywalkowa Kludi Zenta SL

Bateria Kludi Zenta SL i jej praktyczne zalety

Indywidualizacja w strefie mycia to jednak nie koniec możliwości baterii KLUDI Zenta SL. Producent – w przypadku baterii wannowych i wannowo-natryskowych – ulokował korpus jak najbliżej ściany, aby zaoszczędzić powierzchnię i stworzyć jak najwięcej miejsca w przestrzeni kabiny prysznicowej. Przykładem optymalnego wykorzystania obszaru mycia jest również bateria umywalkowa KLUDI Zenta SL z wysoką, obrotową wylewką z bocznym sterowaniem. Dzięki niej można swobodnie kierować strumień, dopasowując go do potrzeb.

bateria wannowa ścienna kludi zenta sl, armatura do wanny kludi zenta sl, kludi zenta sl baterie wannowe

Funkcjonalność wszystkich produktów sygnowanych logo KLUDI potęgują też ekonomiczne perlatory M 24 x 1, których zadaniem jest napowietrzanie strumienia, a co za tym idzie – redukcja zużycia wody i zmniejszenie wydatków. Ich specyficzna konstrukcja zapewnia także sprawne usuwanie kamienia wapiennego, co znacząco wydłuża żywotność baterii i ułatwia sprzątanie.

armatura kludi zenta sl, armatura łazienkowa kludi zenta sl, kludi zenta sl nowoczesna armatura
Kludi Zenta SL funkcjonalna armatura do łazienki

Zaletą baterii z oferty KLUDI Zenta SL jest także funkcja EcoPlus. Zapewnia ona wypływ zimnej wody w środkowym położeniu uchwytu. Dopiero po przesunięciu go w lewo następuje proces mieszania strumienia ciepłego z zimnym, a więc angażowania energii.

kludi zenta sl perlator, kludi zenta sl ecoplus, kludi zenta sl ekologia w łazience
Kludi Zenta SL bateria umywalkowa, umywalka nablatowa oraz syfon do umywalki

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia