Kludi Pure&Style – baterie umywalkowe oraz baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe oraz natynkowe, baterie bidetowe

(1 głos)

 

Kludi Pure&Style Bateria Umywalkowa - lazienkarium.pl
Bateria Kludi Pure&Style


Kolekcja Kludi Pure&Style zwraca uwagę swą prostą linią z lekko zaokrąglonymi kątami, która idealnie adaptuje się do indywidualnych potrzeb aranżacyjnych. Kludi Pure&Style odzwierciedla nowoczesny design – jest funkcjonalna i przystępna cenowo. To idea dla osób lubiących praktyczne i solidne rozwiązania. Baterie umywalkowe wysokie, baterie wannowe, prysznicowe sprawią, iż wnętrze stanie się nową strefą. Dzięki eleganckiej propozycji Kludi Pure&Style sprawimy, iż nasze łazienki zmienią się w estetyczne i funkcjonalne stanowiska.

Pamiętając o zróżnicowanych zapotrzebowaniach Klientów, producent wyposażył Kludi Pure&Style w szereg pozycji baterii umywalkowych. Modele wysokie stanowić będą uzupełnienie umywalek nablatowych. Ci, którzy doceniają wygodę mogą wybrać baterie umywalkowe uzupełnione zestawem odpływowym. Dla chcących zadać wnętrzu wytworności proponujemy niebanalny model z montażem trójotworowym, z perlatorem kaskadowym. To piękno, harmonia oraz szyk w jednym!

Kludi Pure&Style Bateria Umywalkowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style wysoka bateria umywalkowa

 

Kludi Pure&Style Bateria Umywalkowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style Bateria UmywalkowaBateria bidetowa wyposażona została w dodatkowy atrybut, czyli głowicę ceramiczną wraz z ogranicznikiem wypływu gorącej wody. Dzięki temu z łatwością możemy regulować jej zużycie. Wzór baterii wzbogacony został o zestaw odpływowy, przez co nie musimy się martwić doborem odpowiedniego korka click-clack.

Kludi Pure&Style Bateria Bidetowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style Bateria Bidetowa

 


Kludi Pure&Style: baterie wannowo-prysznicowe podtynkowe, baterie wannowe wielootworowe, baterie wannowo-prysznicowe natynkowe

Ergonomicznym rozwiązaniem okazało się wprowadzenie na rynek dwóch wersji baterii wannowo-prysznicowych podtynkowych. Różnią się one nieznacznie wielkością, wyposażeniem oraz ceną. Wszystko w zależności od naszych możliwości i preferencji. Dla osób szanujących konwencjonalne rozstrzygnięcia cykl Kludi Pure&Style oferuje baterie baterie wannowe ścienne. To produkty klasyczne w formie, jednak z odrobiną nowoczesności. Stanowić będą niezaprzeczalne potwierdzenie subtelności, dobrego smaku każdego wnętrza.

Bateria nawannowa pięknie podkreśli wystrój, doda mu charakteru. W niewyszukany sposób zwraca uwagę, budząc zachwyt odbiorcy. Czysta forma kolekcji przemawia w każdym typie baterii Kludi Pure&Style.
 
Kludi Pure&Style Podtynkowa Bateria Natryskowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style Podtynkowa Bateria Natryskowa
 
Kludi Pure&Style Bateria Wannowo-Natryskowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style Bateria Wannowo-Natryskowa
 
Kludi Pure&Style Bateria Wannowo-Natryskowa - lazienkarium.pl
Kludi Pure&Style bateria wannowa 4 otworowa
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia