Kludi Objekta – uniwersalna armatura łazienkowa do każdego typu wnętrz

(4 głosów)
kludi objekta aranżacja, kludi objekta opinie, kludi objekta ceny, kludi objekta aranżacje
Kludi Objekta zestaw prysznicowy podtynkowy

Kludi Objekta, czyli praktyczność i piękna forma ukryte w minimalistycznej baterii

Producent Kludi w licznych propozycjach wyposażenia łazienki zawsze łączy dwie niezbędne cechy: funkcjonalność i atrakcyjny design. Kolekcja Kludi Objekta to niezwykle praktyczna seria charakteryzująca się pożądanym minimalizmem i nowoczesną formą. Zaokrąglony korpus i wyprofilowana wylewka wpływają na ergonomiczny i uniwersalny kształt baterii. Dzięki takim rozwiązaniom asortyment pozwoli nadać wnętrzu spokój i kameralny klimat. Wysoka estetyka i jakość widoczne w chromowanym wykończeniu dodatkowo dostosują artykuły do niemal każdego wnętrza, a błyszcząca powierzchnia sprawi, że cykl Kludi Objekta przypadnie do gustu wielu Użytkownikom.

kludi objekta bateria wannowa czterootworowa, kludi objekta bateria wannowa 4-otworowa, kludi objekta bateria wannowa ze słuchawką prysznicową
Nowoczesna bateria na wanne czterootworowa Kludi Objekta 324250575

Kludi Objekta i wielość rozwiązań dla przestrzeni umywalkowej

Według wielu ludzi strefa umywalki jest najważniejszym miejscem w całej łazience. Projekt armatury Kludi Objekta zawiera kilka baterii, które idealnie współgrają z każdym stylem aranżacyjnym wnętrza, dopełniając przestrzeń w praktyczny sposób. Asortyment Kludi Objekta tworzą między innymi jednouchwytowe i dwuuchwytowe baterie umywalkowe z zestawami odpływowymi. Warto wskazać, że produkty zostały przystosowane do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych. Artykuły występują w wersji stojącej w dwóch formach. Pierwsza opcja przedstawia model klasyczny z mieszaczem umieszczonym równolegle nad wylewką, z kolei drugi wariant to propozycja z wylewką poprowadzoną pionowo i zakrzywioną pod kątem 90° z mieszaczem po prawej stronie w dolnej części korpusu. Uniwersalność związana z możliwościami wyboru to jednak nie wszystkie zalety. W trosce o nadmierne zużycie wody każdą z baterii wyposażono w specjalny perlator s-pointer Eco M 24 × 1, który reguluje przepływ strumienia i zapobiega marnotrawstwu.

kludi objekta 323930575, kludi objekta bateria umywalkowa stojąca, kludi objekta bateria umywalkowa dwuuchwytowa, kludi objekta bateria umywalkowa
Kludi Objekta bateria umywalkowa stojąca chromowana, dwuuchwytowa 323930575

Kludi Objekta – pełne wyposażenie strefy kąpielowej

Asortyment Kludi Objekta to także propozycja idealna do aranżacji przestrzeni kąpielowej. Wśród artykułów znajdziemy baterie podtynkowe prysznicowe o zróżnicowanych parametrach i sposobach montażu. Dostawca kolekcji Kludi Objekta udostępnił modele w wersji jedno- i dwuuchwytowej. Dzięki wariantowi instalacji baterii natynkowo lub podtynkowo zyskujemy szansę umieszczenia urządzenia według własnych potrzeb i oczekiwań. Niektóre produkty zostały wyposażone w bezpieczny i funkcjonalny termostat, dzięki któremu bateria utrzyma stałą, pożądaną temperaturę wody przez cały czas kąpieli. Dodatkowo system został zbogacony o uchwyt regulacji temperatury z blokadą przy 38°C. Dla zwiększenia komfortu użytkowania i żywotności urządzenia zastosowano 50% ogranicznik zużycia wody oraz sitko wychwytujące zanieczyszczenia. Takie rozwiązania pozwolą nam cieszyć się ofertą Kludi Objekta w niezmienionym stanie przez długi czas.

Kludi Objekta bateria wannowa ścienna z termostatem 352010538 z odprowadzeniem natrysku

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia