Hansgrohe Vernis – armatura, z którą stworzysz spójny projekt łazienki

(0 głosów)
hansgrohe vernis, hansgrohe vernis armatura, armatura hansgrohe vernis
Aranżacja łazienki z bateriami Hansgrohe Vernis

Spójność w przypadku aranżacji łazienki jest ważna. To przecież pomieszczenie, w którym spędzamy znaczną część swojego życia; nie tylko korzystamy tam z toalety, robimy pranie czy myjemy zęby, lecz także relaksujemy się oraz przygotowujemy do ważnego spotkania. Podłogi muszą pasować do ścian, armatura do ceramiki, a dodatki do ogólnego charakteru wnętrza. Jak tworzyć takie duety? Na rynku istnieją rozwiązania, które znacznie ułatwią proces selekcji asortymentu. Mowa o kompleksowych seriach łazienkowych – w tym m.in. Hansgrohe Vernis.

Design organiczny czy geometryczny?

Hansgrohe Vernis to dwie koncepcje wzornicze, dzięki czemu seria może dopełnić wystrój wielu łazienek – zarówno tych podporządkowanych surowym stylom nowoczesnym, jak i tym, gdzie dominuje kobieca i przytulna atmosfera. To więc design, który nie ograniczy zakupowej swobody i da możliwość umiejętnego kształtowania klimatem aranżacji.

Jeśli stawiasz na projekty skandynawskie, klasyczne oraz te, w których dominować mają organiczne trendy, sięgnij po miękki design, obłości i organiczne kształty armatury Hansgrohe Vernis Blend. To warianty o zaoblonych liniach, które wizualnie „zmiękczą” wystrój i wprowadzą do niego mnóstwo przytulnego charakteru. Design tego typu w wielkim stylu powraca do łask! Stał się popularny nie tylko na fali wnętrzarskiej mody lansującej opływowe formy. Jest użyteczny i wpływa na poczucie komfortu w łazience – dzięki temu poczujesz się niczym w spa!

bateria umywalkowa hansgrohe vernis blend, hansgrohe vernis blend bateria umywalkowa, bateria hansgrohe vernis
Hansgrohe Vernis Blend Bateria umywalkowa

Druga koncepcja armatury Hansgrohe Vernis to baterie Hansgrohe Vernis Shape. To wzory o bardziej surowym geometrycznym sznycie, który perfekcyjnie odzwierciedla minimalistyczne trendy. Mamy tu do czynienia z precyzyjnymi krawędziami, prostokątnymi kształtami i kątami ostrymi. Takie rozwiązania będą komponowały się z oszczędnym designem modernizmu oraz nowoczesności. Dzięki nim pomieszczenie sprawi wrażenie eleganckiego.

bateria umywalkowa hansgrohe vernis shape, hansgrohe vernis bateria umywalkowa, bateria umywalkowa hansgrohe vernis
Hansgrohe Vernis Shape Bateria umywalkowa

Czarna bateria Hansgrohe do stylowej łazienki

Hansgrohe Vernis daje możliwość wyboru nie tylko na płaszczyźnie stylu. To też kolorystyczne zróżnicowanie w postaci dwóch wariantów wykończeń. W gronie odcieni znajdziesz klasyczny chrom; barwę tak samo wyrafinowaną, co uniwersalną. Możesz ją zastosować niemal w każdym wystroju, ale szczególnie dobrze sprawdzi się tam, gdzie dominują eleganckie dodatki, nuta glamour czy klasyki. Czerń FinishPlus Matte Black to z kolei propozycja dla tych, którzy stawiają na wyrazistość i oryginalność. To modna tonacja, która w ostatnich latach bije rekordy popularności. Taka armatura wyróżni się na tle glazury i ceramiki, ożywi oraz zdynamizuje przestrzeń.

hansgrohe vernis bateria wannowa, bateria wannowa hansgrohe vernis, czarna bateria wannowa hansgrohe vernis
Hansgrohe Vernis Blend Bateria wannowa czarna

Holistyczne podejście do tworzenia

Baterie z rodziny Hansgrohe Vernis to zbiór rozwiązań zapewniających spójność aranżacji. To dlatego, że w serii znajdują się rozwiązania do każdej strefy łazienki. Jeśli stawiasz na prysznic, do wyboru masz baterie prysznicowe Hansgrohe Vernis, zestawy natryskowe, ciekawe deszczownice i elementy konieczne do zbudowania funkcjonalnego obszaru kąpieli. Gdy wolisz wannę, postaw na baterie wannowe wyposażone w mieszacz ceramiczny oraz tłumiki szumów, które ograniczą hałas podczas nalewania wody.

Hansgrohe Vernis to także różne rodzaje baterii umywalkowych (zarówno warianty sztorcowe, jak i minimalistyczne alternatywy do montażu podtynkowego). W serii znajdziesz także baterie do kuchni. Mają one formę armatury przeznaczonej do instalacji na zlewozmywaku lub blacie. Podobnie jak w przypadku rozwiązań łazienkowych wyróżniają je dwie koncepcje wzornicze – jedna bardziej organiczna a druga geometryczna.

hansgrohe vernis zestaw prysznicowy, zestaw prysznicowy hansgrohe vernis, hansgrohe vernis zestaw prysznicowy podtynkowy
Hansgrohe Vernis Shape Zestaw prysznicowy podtynkowy czarny

Funkcjonalność, czyli znak rozpoznawczy baterii Hansgrohe

Mocną stroną wszystkich produktów marki Hansgrohe jest design. To wynik współpracy przedsiębiorstwa z pomysłowymi twórcami, którzy w umiejętny sposób łączą oryginalne wzornictwo podporządkowane trendom z użytecznością. Ta użyteczność także jest ważna – dzięki niej baterie łazienkowe i kuchenne Hansgrohe wyróżniają się trwałością, odpornością oraz niezawodnością. W linii Hansgrohe Vernis ma to odzwierciedlenie w głowicach ceramicznych, różnych rodzajach strumienia, odizolowanych korpusach czy termostatach, które ograniczają możliwość oparzeń, gwarantując strumień o stałej temperaturze – bez względu na skoki ciśnienia w instalacji.

hansgrohe vernis baterie łazienkowe, czarne baterie łazienkowe hansgrohe vernis, hansgrohe vernis shape baterie łazienkowe
Hansgrohe Vernis Shape Black Baterie łazienkowe

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia