Hansgrohe Pulsify – jeszcze więcej przyjemności z kąpieli!

(2 głosów)
chrom hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify głowica chrom, hansgrohe pulsify chromowana głowica
Hansgrohe Pulsify deszczownica, słuchawka prysznicowa oraz bateria prysznicowa podtynkowa

W urządzaniu łazienki już dawno nie chodzi o to, by było wyłącznie funkcjonalnie. Teraz to przestrzeń traktowana na równi z salonem czy sypialnią, bo to właśnie w niej można najlepiej się zrelaksować po ciężkim dniu czy naładować baterie przed wyjściem do pracy. W tej aranżacji liczy się więc wszystko – rozpoczynając od koloru płytek i ich wielkości, a kończąc na wnętrzarskiej biżuterii, czyli armaturze. Jakie baterie wybrać do przestrzeni, która ma stać się centrum odprężających rytuałów? Marka Hansgrohe opracowała sanitarny majstersztyk – Hansgrohe Pulsify. To nowa definicja kąpieli!

Hansgrohe Pulsify, czyli minimalizm na nowo

Wnętrzarskie trendy wciąż minimalizmem stoją. W modzie jednak nie są formy surowe, całkowicie odarte ze stylistycznej przytulności i podkreślające sterylny klimat aranżacji. Teraz dyscyplina i umiar mają całkowicie inne oblicze; wyrażone czystością i prostotą linii, która zamiast tworzyć kąty proste, buduje miękkie kształty idealnie wpisujące się w potrzebę kreowania miejsc pozwalających odetchnąć – miejsc będących próbą odtworzenia piękna natury, w której aż roi się od obłości, owali i zaokrągleń.

Surowy minimalizm odchodzi do lamusa. Jego miejsce zajmuje minimalizm „oswojony”; nieco udomowiony – taki, który pozwoli na zbudowanie przytulnego wnętrza. W tym nurcie powstała nowa kolekcja marki Hansgrohe – Hansgrohe Pulsify, czyli seria rozwiązań prysznicowych, które stworzono w jednym celu; by dawać przyjemność! Ta wzornicza harmonia kształtów ma sprzyjać jej odczuwaniu i kontemplacji. Aranżacje z jej udziałem będą udaną próbą zbudowania azylu, do którego można uciec przed hałasem i zabieganiem współczesnego świata. Po zamknięciu drzwi łazienki wystarczy odkręcić kurek i poczuć pulsujące doznania, jakie serwuje woda.

hansgrohe pulsify zestaw, zestaw hansgrohe pulsify, zestaw prysznicowy hansgrohe pulsify
Hansgrohe Pulsify Zestaw prysznicowy

kolory głowic hansgrohe pulsify, głowica hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify głowica
Hansgrohe Pulsify deszczownice 260 2jet z przyłączem ściennym

Armatura do łazienki nowoczesnej

Wzorniczy kanon minimalizmu obejmuje czyste i proste konstrukcje, których zaletą jest brak dekoracyjnego przepychu. Mimo równorzędnego znaczenia estetyki i praktyczności, produkty zaprojektowane pod batutą ascetycznego trendu stanowią biżuterię wystroju, otwierając ogrom stylistycznych możliwości. Tak jest też w przypadku tytułowego bohatera! Subtelność kształtów Hansgrohe Pulsify jest czymś, co można potraktować jako atut w wielu stylizacjach i choć na pierwszy plan wysuwa się myśl o oszczędnej nowoczesności, to urodę rozwiązań Pulsify warto też wykorzystać w realizacjach klasycznych, loftowych, eklektycznych czy skandynawskich.

Mnogość stylistycznych kombinacji z Hansgrohe Pulsify na czele wiąże się z dostępnością produktów w modnych wykończeniach. Jednym z nich jest niezawodny, barwny towarzysz wielu łazienek, czyli chrom. Baterie w takim wydaniu będą idealnym uzupełnieniem wnętrz, w których ma dominować poczucie elegancji i ekskluzywności. Można je zestawić w całkowicie neutralnych odsłonach z kremami i beżem, albo w wyszukanych połączeniach z nutą glamour, w których motywem przewodnim jest marmur lub drewno. Chromowana armatura jest na tyle uniwersalnym narzędziem, że daje możliwość dowolnego kształtowania klimatu pomieszczania.

Dwie inne alternatywy Hansgrohe Pulsify to matowe odsłony tonacji brylujących w zeszłorocznych i bieżących trendach. Mowa o bieli i czerni, które można stosować solo lub łączyć w ciekawych duetach, przez co pomieszczenie zyska na niebanalności i bliżej mu będzie do eklektycznego miszmaszu czy nieszablonowego modern classic.

biały zestaw prysznicowy, biały zestaw hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify zestaw prysznicowy biały
Aranżacja nowoczesnej łazienki z białym zestawem prysznicowym Hansgrohe Pulsify

Strumień, który daje przyjemność

Po sporej porcji wizualnych smaczków kolej na to, co w łazience najprzyjemniejsze, a więc odprężenie serwowane przez strumień krystalicznej wody. Pod prysznicem może on przybrać wiele form, które albo przyniosą ukojenie zmęczonym mięśniom, albo pobudzą do działania. Wszystko to znajdziesz w rozwiązaniach Hansgrohe Pulsify przeznaczonych pod prysznic: deszczownicy, głowicy prysznicowej czy zestawach prysznicowych. W zależności od wybranego modelu masz do dyspozycji zestaw kilku rodzajów strumienia. Dla przykładu, w komplecie prysznicowym 260 2jet EcoSmart z ShowerTablet Select 400 masz aż 4 możliwości doznań w postaci strumienia masującego, który delikatnie rozpieści ciało, strumienia PowderRain, który składa się z tysiąca mikrokropel, strumienia IntenseRain, który zaktywizuje Cię, lub strumienia Intense PowderRain, który z jednej strony otrzeźwi umysł i zmobilizuje, a z drugiej zapewni delikatne poczucie relaksu.

powderrain, technologia powderrain, hansgrohe powderrain
Hansgrohe Pulsify PowderRain

W głowicy prysznicowej Hansgrohe Pulsify zastosowano innowacyjną technologię FastDrain, której zadaniem jest minimalizacja uciążliwego kapania wody. W celu zwiększenia komfortu ekspertom Hansgrohe udało się także obniżyć poziom słyszalności przepływającego strumienia. Teraz jest on ledwo słyszalny (niczym szept!), co nie jest w stanie zaburzyć przyjemności, jaką daje kąpiel!

hansgrohe intenserain, technologia intenserain, intenserain
Hansgrohe Pulsify IntenseRain

hansgrohe masujący, hansgrohe technologie, hansgrohe prysznic z masażem
Hansgrohe Pulsify Strumień masujący

Koniec z oparzeniami

Rozwiązania z serii Hansgrohe Pulsify to jednak nie tylko przyjemność, lecz także bezpieczeństwo! Jest ono związane z zastosowaniem termostatów i technologii CoolContact w zestawach prysznicowych. CoolContact jest technologią chłodzenia korpusu, który nawet wtedy, gdy strumień osiąga maksymalną wartość, nie nagrzewa się. Możesz więc kąpać się bez obaw o to, że przez przypadek się oparzysz, dotykając powierzchni armatury. To zagwarantuje również najmłodszym beztroską zabawę pod strugami kropel. Termostat to z kolei gwarancja strumienia o tej samej, pożądanej temperaturze – niezależnie od skoków ciśnienia w instalacji.

hansgrohe pulsify czarna, hansgrohe pulsify czarne, czarny komplet hansgrohe pulsify
Hansgrohe Pulsify Komplet prysznicowy czarny

Łatwy sposób na czystość

Czystość w łazience – łatwo powiedzieć, ale gorzej zrobić, zwłaszcza że sprzymierzeńcami nie są twarda woda, zabrudzenia, a nawet i środki czyszczące, które często pozostawiają białe osady. W tym celu na perlatorach baterii Hansgrohe i na dyszach strumieni prysznicowych producent zastosował specjalne silikonowe wypustki, po których wystarczy przesunąć jednym palcem, by usunąć wszelkie nieczystości. Ta technologia, określana QuickClean, oznacza więc szybkie sprzątanie, mniej kamienia i zawsze pełny strumień!

komplet prysznicowy hansgrohe, hansgrohe pulsify biały, prysznic hansgrohe pulsify

Hansgrohe Pulsify w służbie ekologii

Rozwiązania z rodziny Hansgrohe Pulsify są ekologiczne. To możliwe dzięki funkcji EcoSmart, która została opracowana po to, by zaoszczędzić nawet do 60% wody, a także zagwarantować mniejszy pobór energii. Patrząc perspektywicznie, to przekłada się także na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i znaczne oszczędności. Głowice i główki prysznicowe wykazują obniżone zużycie wody do 9 l/minutę, a warianty Hansgrohe Pulfisy Green nawet 6 l/minutę. W ten sposób nie tyle zadbasz o środowisko naturalne, lecz także będziesz mieć znacznie mniej wydatków!

chrom hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify zestaw chrom, hansgrohe pulsify chromowany zestaw prysznicowy
Hansgrohe Pulsify Zestaw prysznicowy chrom

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia