Hansgrohe Pulsify i sposób na idealny prysznic

(2 głosów)
czarna deszczownica hansgrohe pulsify deszczownica, hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify deszczownica do zestawu
Hansgrohe Pulsify Deszczownica

Od strefy prysznicowej można oczekiwać więcej! To jedna z przestrzeni łazienki, w której komfort powinien osiągnąć najwyższą wartość, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia i marnotrawstwa wody. Do tego dochodzą kwestie estetyki i konieczność stworzenia obszaru, który będzie spójny z pozostałym wystrojem wnętrza. Na jaki system natryskowy postawić? Co musi mieć idealne rozwiązanie? Hansgrohe Pulsify ma w sobie wszystko czego potrzeba, by odprężająca kąpiel stała się codziennością.

System prysznicowy i gwarancja przyjemności

Prysznice Hansgrohe Pulsify to rodzina produktów, która spełnia wymagania każdego, kto w obszarze kąpieli szuka ekonomicznego zużycia, ekologii oraz komfortu. Za tę kompozycję odpowiadają głowice prysznicowe, zestawy punktowe, komplety z baterią termostatyczną, a także przyłącza. Dzięki nim możesz stworzyć perfekcyjną przestrzeń, w której nie tylko szybko obmyjesz ciało, lecz także poczujesz się jak w spa.

hansgrohe pulsify prysznic, prysznic hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify
Elementy zestawu Hansgrohe Pulsify

Hansgrohe Pulsify to zapowiedź odprężającego rytuału mycia, podczas którego obmyjesz ciało kilkoma rodzajami strumienia. Głowica prysznicowa Pulsify pobudzi Cię do działania opcjami PowderRain oraz Intense PowderRain albo rozluźni przy pomocy masującego wariantu. Możesz wybierać od utradelikatnych kropel strumienia deszczowego, który będzie subtelnie obmywał skórę, po bardziej intensywne i orzeźwiające doznania – idealne do tego, by o poranku pobudzić zaspane zmysły. Ta dowolność to zasługa przycisku Select, którym poza zmianą strumienia, możesz też wybierać odbiornik prysznicowy lub wyłączać i włączać wodę.

hansgrohe pulsify słuchawka prysznicowa, słuchawka prysznicowa hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify select słuchawka prysznicowa
Hansgrohe Pulsify słuchawka prysznicowa z przyciskiem wyboru strumienia

Prysznice Hansgrohe Pulsify do małej i dużej łazienki

Zaletą systemów prysznicowych rodziny Hansgrohe Pulsify jest ich kompaktowy rozmiar, co przekłada się na korzyści aranżacyjne. Armatura zmieści się bowiem w każdym wnętrzu – zarówno w przestronnej strefie kąpieli, jak i ciasnym obszarze mycia w małej łazience. Do wyboru masz m.in. główkę prysznicową o średnicy 105 mm, tarczę strumieniową 260 mm, która oferuje możliwość ustawiania pod indywidualnym kątem, czy kompleksowe zestawy, takie jak Hansgrohe Pulsify 260 2Jet EcoSmart z ShowerTablet Select 400.

głowica hansgrohe pulsify, głowica prysznica hansgrohe pulsify, hansgrohe pulsify głowica prysznica
Deszczownica systemu prysznicowego Hansgrohe Pulsify

Estetyczne uzupełnienie strefy mycia

Co jeszcze wyróżnia Hansgrohe Pulsify? Minimalistyczny design! Prysznice rodziny Pulsify łączą organiczny trend z nowoczesnością, gwarantując efekt, który z łatwością dopasujesz do wielu stylizacji. To estetyczne scalenie miękkich kształtów z wyrazistymi liniami zaowocowało formami, które zwrócą na siebie uwagę. Armatura dodatkowo dostępna jest nie tylko w standardowym chromowanym wykończeniu, lecz także w wersji matowej czerni i matowej bieli – dwóch wariantach, które sprawią, że łazienka wpisze się w trendy!

hansgrohe pulsify biała, hansgrohe pulsify biały, hansgrohe pulsify zestaw biały
Biały zestaw prysznicowy Hansgrohe Pulsify

Czarne elementy dopasujesz do typowo nowoczesnych wnętrz oraz aranżacji opanowanych przez trend modern classic. Świetnie skomponują się na jasnym tle lub w towarzystwie rysunku marmuru oraz drewna. Biel z kolei wpisze się w klimat minimalistycznej aranżacji total white. Takie wykończenie możesz też potraktować jako sposób na rozjaśnienie wystroju – stwórz ciekawy kontrast z ciemnymi płytkami, a wnętrze nabierze wyrazistości.

hansgrohe pulsify zestaw czarny, czarny zestaw hansgrohe pulsify, czarny zestaw prysznicowy hansgrohe pulsify
Hansgrohe Pulsify Zestawy prysznicowy czarny

Dla uzupełnienia całości Hansgrohe proponuje zestawienie elementów Pulsify z systemem organizacji przestrzeni łazienkowej WallStoris. To modułowe rozwiązana, które pozwolą uporządkować strefę mycia. Składają się na nie uchwyty, szczotki toaletowe, pojemniki i akcesoria dostępne w trzech uniwersalnych odcieniach: chrom, czarny mat i matowa biel.

hansgrohe wallstoris zestaw, zestaw hansgrohe wallstoris, organizer hansgrohe wallstoris
Hansgrohe WallStoris Zestaw łazienkowy

Czyszczenie bez problemów

Armatura Hansgrohe słynie z designu oraz funkcjonalności. Ostatnia cecha podyktowana jest ogromem praktycznych udogodnień, które skrywają korpusy baterii, wylewki oraz pozostałe elementy. W przypadku Pulsify także mowa o wysokiej użyteczności. To zasługa technologii QuickClean. Co to takiego?

Hansgrohe QuickClean jest ratunkiem na nieporządek, osady po wodzie i kamieniu. To sprytny patent na szybkie sprzątanie łazienki – bez mozolnego szorowania i stosowania chemicznych, inwazyjnych oraz drogich detergentów. Brzmi to dość nieprawdopodobnie, ale jednak to czysta (dosłownie!) prawda. Wszystko dzięki wypustkom ułożonym w kształcie okręgu, z których usuniesz brud poprzez przeciągnięcie palca. Nie potrzebujesz więc szczotek, szmatek i tajemniczych mieszanek, by pozbyć się nieczystości. Samo sprzątanie skrócisz do zaledwie kilku sekund!

hansgrohe pulsify z quickclean, quickclean hansgrohe pulsify, quickclean w hansgrohe pulsify
Technologia Hansgrohe Pulsify QuickClean

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia