Hansgrohe Croma, czyli gwarancja komfortu pod prysznicem

(1 głos)
hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma E zestaw prysznicowyz termostatem

W świecie sanitarnym różnorodność jest normą. Dzięki niej powstają spektakularne projekty! Ich częścią może być Hansgrohe Croma, czyli seria produktów dla łazienek, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Linia oferuje szeroką gamę produktów, które pozwolą zaaranżować stylowe wnętrze. Elementami kolekcji są głowice prysznicowe, zestawy prysznicowe, słuchawki prysznicowe. Co je wyróżnia?

Styl minimalistyczny do Twojej łazienki

Produkty serii Hansgrohe Croma charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem i dostępne są w różnych wersjach, dlatego sprawdzą się zarówno wtedy, gdy prysznic tworzy niewielka kabina prysznicowa 70x70 kwadratowa, jak przestronna kabina walk-in. Ich mocną stroną jest to, że rozwiązania są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna lub mosiądz, co zapewnia trwałość i odporność na korozję. W ten sposób armatura posłuży przez lata!

Zestawy prysznicowe Hansgrohe Croma obejmują głowice prysznicowe, ramię prysznicowe oraz węże prysznicowe. Głowice prysznicowe oferują różne rodzaje strumienia wody, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych preferencji użytkownika i kreować doskonałe warunki podczas kąpieli. Te części zestawów także są wykonane z trwałych materiałów, co zapewnia długą żywotność produktu.

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma Select E zestaw prysznicowy z termostatem

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma Select S zestaw prysznicowy podtynkowy

Sposób na komfortową kąpiel

Do stworzenia doskonałej strefy kąpieli konieczna jest m.in. słuchawka prysznicowa. Taki element znajduje się w serii Croma. Modele oferują różne rodzaje strumienia wody, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Są one również dostępne w różnych odcieniach i wzorach, co pozwala na dopasowanie ich do wybranego stylu łazienki.

Słuchawka prysznicowa Hansgrohe Croma to produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Te pozwolą na pełną personalizację kąpieli, zmniejszą zużycie wody czy wyniosą komfort mycia na znacznie wyższy poziom. Dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom prysznicowym, słuchawki z serii Croma oferują różne rodzaje strumienia wody, które można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Ponadto, niektóre modele słuchawek z serii Croma są wyposażone w ekologiczną technologię EcoSmart, która umożliwia oszczędne korzystanie z wody i energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i wodę.

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma główka prysznicowa

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma Select E zestaw prysznicowy

Technologia na 6+

Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zastosowano w produktach Hansgrohe Croma. To na przykład technologia QuickClean od Hansgrohe, która umożliwia łatwe usuwanie osadów z powierzchni baterii – głównych winowajców brudnej łazienki. Zaletą jest także AirPower, czyli funkcja niektórych paneli prysznicowych. Na czym polega jej działanie? To technologia, która wzbogaca strumień wody o pęcherzyki powietrza, co zwiększa odczucie delikatności i miękkości strumienia, a tym samym uprzyjemnia kąpiel. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań produkty z serii Hansgrohe Croma zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale również komfort użytkowania oraz oszczędność czasu i energii przy czyszczeniu oraz eksploatacji.

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma Select S słuchawka prysznicowa

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma E głowica prysznicowa

Kolorowe zróżnicowanie

Bogaty zbiór wariantów Hansgrohe Croma umożliwia dopasowanie produktów do różnych potrzeb i wymagań użytkowników. Zestawy prysznicowe czy słuchawki prysznicowe Hansgrohe Croma są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniach, w tym złotym, szczotkowanym brązie, szczotkowanej czerni czy modnej ostatnio matowej bieli, która ciekawe uzupełni minimalistyczną aranżację w stylu total white. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni odpływ liniowy ścienny lub liniowy, albo postawić na ciekawy brodzik prostokątny 120x90 cm i piękne wnętrze gotowe!

hansgrohe croma, słuchawka prysznicowa hansgrohe croma
Hansgrohe Croma bateria wannowa natynkowa termostatyczna

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia