Hansgrohe Aqua Days 2022 – zanurz się w świecie sanitarnych inspiracji

(1 głos)
Hansgrohe Aqua Days 2022
Bateria umywalkowa czarna Hansgrohe

Woda to życie – tak Hansgrohe promuje jedno z najważniejszych wydarzeń branży sanitarnej. Już niedługo Hansgrohe Aqua Days, czyli czas poświęcony najcenniejszemu z zasobów na ziemi. Sprawdź, kiedy dokładnie odbywają się drugie dni Aqua i dowiedz się, jakich nowości możesz się spodziewać. Uchylamy rąbka tajemnicy!

Kiedy jest Hansgrohe Aqua Days 2022?

Już 10 i 11 maja 2022 roku odbędą się Dni Aqua, czyli Hansgrohe Aqua Days. To jedno z najciekawszych wydarzeń branży sanitarnej, w którym możesz wziąć udział zdalnie – wystarczy, że zapiszesz się na stronie Hansgrohe Aqua Days. To nie lada gratka dla fanów dobrego designu, nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań. W czasie Aqua Days wysłuchasz wykładów prowadzonych przez Dyrektora Globalnego Marketingu Marki Hansgrohe, którym jest Marc André Palm, Szefa Globalnego Marketingu Marki AXOR, czyli Anke Sohn, a także Kierownika Działu Zarządzania Produktami AXOR, Benjamina Holzera. Prelegentami będą również Rafał Zając, Nicole Müller, Scott Collevechio, Bens Ezhuthanavayalil i Dyrektor Generalny Hansgrohe SE – Hans Jürgen Kalmbach.

Co nowego na Hansgrohe Aqua Days 2022?

Hansgrohe Aqua Days 2022 będzie czasem sanitarnych nowości. Marka zapowiada prezentację wizjonerskich innowacji, czyli baterii oszczędzających wodę z linii Reberis, a także kolekcji Pulsify oraz Vernis w modnej matowej czerni. Producent opracował także udogodnienia do strefy kuchennej, w postaci systemów filtrów linii SmartLiving RainTunes.

Portfolio AXOR także powiększy się o kilka ciekawych propozycji. Mowa o czarnych edycjach armatury najpopularniejszych kolekcji producenta, a także serii AXOR Conscious Shower i AXOR Nature Shower do ogrodu. Z logo AXOR ukażą się również akcesoria AXOR Universal Rectangular.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia