GROHE Atrio – harmonia w nadzwyczajnym wydaniu

(4 głosów)

Czystość GROHE Atrio zbudowana na okręgu

Fundamentami marki GROHE są jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój. Najnowsza generacja GROHE Atrio to zupełnie świeże spojrzenie na dotychczas pojmowaną estetykę. W odbiciu odmienionej serii dostrzegamy scalenie elegancji, szyku i precyzji. Serce cyklu stanowi okrąg i to na jego bazie powstała gama nowych, nietuzinkowych produktów, zachwycających geometryczną formą. Charakterystyczną cechą kolekcji jest subtelny kształt baterii, której wylewka dzięki zakrzywieniu tworzy idealny półokrąg. Kultowa seria armatury łazienkowej w wyjątkowej odsłonie prezentuje nam jednootworowe baterie umywalkowe dostępne w dwóch rozmiarach L i XL do indywidualnego dopasowania. Kompozycję uświetnia wyróżniająca się wolnostojąca bateria wannowa, która dzięki opływowemu kształtowi idealnie wpasuje się w kanon minimalizmu i funkcjonalności. Producent postarał się także o możliwość wyboru materiału, z którego wykonana jest armatura. Dostępne warianty powłoki to klasyczny chrom, stal nierdzewna oraz brushed hard graphite dla zwolenników wyrazistych i mocnych rozwiązań. 

 

Grohe Atrio- Harmonia w Nadzwyczajnym wydaniu
Na Zdjęciu: Grohe Atrio bateria wannowa stojąca

Grohe Atrio- Harmonia w Nadzwyczajnym wydaniu
Na Zdjęciu: Grohe Atrio Bateria Wannowa Wolnostojąca
 

Blask ukryty w nowoczesnej formie GROHE Atrio

Cykl GROHE Atrio One to synteza świeżości i subtelności w dwóch odsłonach: kolekcja Atrio z wylewką C i Atrio 7°. Obydwa warianty cechują smukłe dźwignie i uchwyty, które dzięki harmonijnemu zmniejszeniu proporcji wykreują idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni łazienkowej. Całość serii opiera się na wykorzystaniu prostej struktury i stworzeniu minimalistycznych, a w istocie funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu chromowanej powłoki StarLight wszystkie elementy kolekcji błyszczą i olśniewają, jednak, co najważniejsze, są odporne na zmatowienie i liczne uszkodzenia. Zbudowana specjalnie do montażu naściennego 2-otworowa bateria GROHE Atrio została zaprojektowana według najlepszej technologii GROHE, która dzięki odpowiedniemu montażowi pozwoli na płynną i bezawaryjną obsługę na długie lata. Kolekcja GHROHE Atrio One to żywa dynamika i innowacja, która w Twoim domu stworzy niepowtarzalne i pełne energii wnętrze.
 

Grohe Atrio- Harmonia w Nadzwyczajnym wydaniu
Na Zdjęciu: Grohe Atrio Bateria Umywalkowa ścienna

Grohe Atrio- Harmonia w Nadzwyczajnym wydaniu
Na Zdjęciu: Grohe Atrio Bateria nawannowa

Baterie GROHE Atrio – klasyka i technologia

Artykuły GROHE Atrio Classic stanowią kwintesencję formy i funkcjonalności. Nawiązująca do modernistycznej architektury seria stanowi spoiwo doskonałej sylwetki oraz daleko idącej wydajności. Dzięki cylindrycznym kształtom i technologicznym rozwiązaniom GROHE nowa odsłona kolekcji Atrio Classic przykuwa uwagę każdego amatora ponadczasowego stylu i wyrafinowania. Możliwość wyboru pomiędzy dwoma klasycznymi rodzajami uchwytów do kontroli temperatury i ciśnienia wody daje szereg możliwych instalacji i swobodę aranżacji. System Ypsilon to wariant, w którym znajdują się dwa trójramienne oddzielne uchwyty, do ciepłej i do zimnej wody, co stanowi rozwiązanie wprost idealne dla osób ceniących klasykę łazienkową. Bateria Jota ma z kolei głowicę jednouchwytową i dzięki zachowaniu opływowej formy okręgu idealnie wpasowuje się w kanon kolekcji Atrio. Serię wieńczy bateria termostatyczna przystosowana do obsługi więcej niż jednego wyjścia wody. To atrakcyjne rozwiązanie pozwoli przystosować baterię do indywidualnego użytku. Bateria Grohe Atrio Classic została wyposażona w regulacyjną głowicę TurboStat, która w ułamku sekundy reaguje na zmianę temperatury i ciśnienia wody, odpowiednio ustawiając jej przepływ. Warto zaznaczyć, że bateria posiada przycisk SafeStop uniemożliwiający przypadkowe podwyższenie temperatury powyżej 38°C, dzięki czemu jest bezpieczna dla najmłodszych. 

Grohe Atrio- Harmonia w Nadzwyczajnym wydaniu
Na Zdjęciu: Grohe Atrio Armatura Umywalkowa

 


Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia