Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej

(3 głosów)
Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej
Gessi Ovale Dozownik na Mydło

Gessi Ovale i luksusowe wyposażenie wnętrza

Uznana włoska marka Gessi od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnego wyposażenia i mebli łazienkowych. Wysokiej jakości gustowne i eleganckie artykuły zyskały uznanie na całym świecie. Niepowtarzalny design Gessi znalazł odbicie w kolekcji Gessi Ovale, która czerpie z klasycznego modelu okręgu zawartego w oryginalnej formie. Architektura cyklu nawiązuje do orzeźwiającego żywiołu wody, który w estetyczny sposób porządkuje przestrzeń. Rozwiązanie to wprowadza kojący efekt równowagi i harmonii, z kolei klasyka linii Gessi Ovale sprawia, że asortyment idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, pełnych dobrego smaku i stylu. 

 
Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej
Gessi Ovale Bateria Ścienna Umywalkowa

Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej
Gessi Ovale Bateria Kuchenna

Gessi Ovale – oryginalny kształt zamknięty w niespotykanej formie wylewki

Z uwagi na kunszt i wysokogatunkowość materiałów kolekcja Gessi Ovale zachwyca niespotykanym designem oraz ogromem możliwości aranżacyjnych. Producent Gessi Ovale proponuje kompleksowe wyposażenie łazienki w niezbędne elementy armatury, które zaskakują funkcjonalnością, łącząc nowoczesne technologie. Dzięki bogatej ofercie linia dopełni każdy zakątek wnętrza, tworząc w nim niepowtarzalny klimat. Wśród asortymentu znajdziemy, między innymi, baterie umywalkowe z mieszaczem występujących w dwóch wielkościach, z dłuższą, bądź krótszą wylewką, które zostały wzbogacone o mechanizm oszczędzania wody, a także baterie wannowe ścienne ścienne oraz prysznicowe z regulowaną deszczownicą w klasycznych kombinacjach. Spośród całości asortymentu szczególną uwagę zwraca niezwykle wysmuklona wylewka sufitowa. Warto wskazać, iż większość modeli dostępnych jest w licznych wariantach zabudowy ściennej, dlatego możemy swobodnie zadecydować o sposobie instalacji urządzeń według własnych upodobań.

 
Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej
Gessi Ovale Bateria Umywalkowa

Gessi Ovale – włoska jakość armatury łazienkowej
Gessi Ovale Bateria Umywalkowa

Linia eleganckich akcesoriów Gessi Ovale

Oprócz idealnego doboru armatury współgrającej ze stylem łazienki, równie istotną kwestią jest skompletowanie dodatków. Cykl Gessi Ovale poza kompleksową aranżacją strefy umywalkowej, wannowej i prysznica proponuje linię akcesoriów, które stanowią idealne dopełnienie przestrzeni, a także perfekcyjnie zagospodarowują wnętrze. Producent Gessi Ovale wyposażył serię w niezbędne elementy współgrające z całokształtem kolekcji. Wśród nich wyróżnić można uchwyt i dozownik na mydło wykończone białą ceramiką, zarówno stojące, jak i do montażu ściennego. Co ważne, w skład serii wchodzą uchwyty na ręcznik oraz papier, dostępne w wersji wolnostojącej. Zwieńczeniem asortymentu jest piękne i funkcjonalne stojące lusterko kosmetyczne o regulowanej budowie.
 
​  Gessi Ovale Bateria Umywalkowa z Wylewką  ​
Gessi Ovale Bateria do Umywalki Nablatowej

Gessi Ovale i dwa warianty wykończenia

Dla zwiększenia popularności linii Gessi Ovale producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc dwie wersje wykończenia armatury. Modele występują w klasycznym błyszczącym chromie oraz w powłoce Finox, czyli materiale przypominającym szczotkowany nikiel, wykonanym ze stali nierdzewnej o surowym charakterze. Zaletami obydwu powierzchni są twardość i wytrzymałość, a także odporność na zabrudzenia i urazy mechaniczne. Należy zaznaczyć, iż warianty charakteryzują się silnymi właściwościami antykorozyjnymi, dzięki czemu asortyment Gessi Ovale pozostanie w idealnym stanie na długie lata.
 
​  Gessi Ovale Bateria Umywalkowa z Wylewką  ​
Gessi Ovale Bateria Stojąca Łazienkowa
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia