Gessi

(1012 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
910 zł
Dostępność: dostępny
2849 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2198 zł

O producencie Gessi

Gwarancja:

Okres gwarancji: 24 miesiące.

Strona producenta
http://www.gessi.it/ 

Gessi tworzy niezwykle wykwintne łazienki oparte na wyjątkowych, odważnych projektach. Obecnie marka Gessi jest rozpoznawalna dzięki swoim produktom, które znaleźć możemy zarówno w hotelach czy jachtach jak i prywatnych rezydencjach. Firma kreuje nowy styl życia czyniąc naszą łazienkę centralnym miejscem wnętrza. Produkty Gessi angażują wszystkie nasze zmysły dzięki czemu nasze doświadczenia związane z użytkowaniem łazienki wznoszą się na znacznie wyższy poziom.

Innowacji są najlepszą drogą do spełnienia marzeń oraz realizowania nawet najbardziej śmiałych pomysłów. Dlatego to właśnie innowacyjność jest jedną z przewodnich myśli przyświecających firmie Gessi. Wszystkie produkty są zarazem wyrazem wolności twórczej, którą chętnie wykorzystują projektanci urzeczywistniając nawet śmiałe pomysły.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia