Franke Maris – bateria kuchenna oraz zlewozmywak o wielu obliczach

(6 głosów)
Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak

Franke Mariszlewozmywak z Fragranitu i zlew stalowy

Kiedy atrakcyjność towaru idzie w parze z właściwościami, niezależnie od ceny grono zainteresowanych nie maleje. Franke Maris to oferta zlewozmywaka wykonanego z najlepszych składników. Wzory oferowane przez fabrykanta przelane zostały w formy komór stworzonych z Fragranitu, czyli materiału złożonego w większości z piasku kwarcowego i żywicy akrylowej, gwarantujących twardy surowiec wpływający na jakość codziennej eksploatacji oraz ujmujący wygląd zlewu. Masa Fragranit cechuje się aksamitnie gładką płaszczyzną, a zarazem wytrzymałością na urazy mechaniczne. Mając na uwadze wszelakie walory produktu, należy podkreślić, że Franke zastosował specjalną osłonę Sanitized®, która ogranicza rozwój bakterii o 99%. W jaki sposób czyścić taką powłokę? Wystarczy przetarcie lica nylonową szczoteczką z detergentem, a następnie obfite spłukanie powierzchni wodą

Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak czarny

W tej samej serii Franke oferuje zlewozmywak stalowy, który słynie z odporności na korozję a przede wszystkim odznacza się łatwością zachowania czystości. Zlew stalowy reaguje z tlenem, tworząc pasywną warstwę ochronną, która nieustannie się odnawia. Kolejną ważną cechą Franke Maris jest wytrzymałość na wysokie oraz niskie temperatury.
 
Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Bateria Kuchenna

Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak stalowy

Franke Maris – zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem

Zarówno zlewozmywak granitowy, jak i zlew stalowy wyposażone są w osuszacz. Jest to opcja szalenie pomocna dla prac związanych z przygotowywaniem dań, wstępną obróbką warzyw i owoców, jak i zmywaniem. Ociekacz może mieć wielorakie użycie, zwłaszcza że producent podsuwa ciekawe akcesoria dedykowane do Franke Maris: deskę do krojenia, matę oraz wkładkę do odsączania wody. 
Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak Czarny z ociekaczem

Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak granitowy
 


Franke Maris – bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Pierwszorzędnym dopełnieniem Franke Maris stanowi propozycja armatury z tej samej linii. Model baterii Franke Maris dostępny jest w palecie barw nawiązującej do kolorów naturalnych: głęboka czerń, szlachetna szarość, ciepły brąz, beż lub błyszczący chrom. Niewątpliwym atrybutem projektu jest wyciągana wylewka z funkcją prysznica. Ruchoma końcówka zapewnia swobodne manewrowanie w zlewozmywaku jak też poza nim. Dodatkowo istnieje możliwość obrotu wylewki o 360°.  To kapitalne rozwiązanie, które upraszcza rozmaite działania w obrębie zlewu. Bezpretensjonalny uchwyt do uruchomienia wody utrzymany jest w prostokątnej formie tak samo, jak trzon kranu. Spójność designu baterii kuchennej, jak i komory gospodarczej wspaniale wydobywa cel Franke – „kreślić rzeczy z pasją, kreować, aby sprawiać radość”. 

 

Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Bateria Zlewozmywakowa

Franke Maris - Bateria Kuchenna I zlewozmywak
Na Zdjęciu: Franke Maris Zlewozmywak z bateria
 

 

Skomentuj

1 komentarz

  • GABI
    Fajna i prosta architektura, super model. Osobiście polecam produkty Franke :)

Rekomendacje i wyróżnienia