Duravit Luv umywalka i wanna – zdjęcia, cena, dostępne warianty

(5 głosów)

duravit luv
 
Duńska projektantka – Cecile Manz – stworzyła projekt pełen purystycznej prostoty i zachwycającego piękna. Łazienka w myśl koncepcji artystki ma być przestrzenią, gdzie pierwsze skrzypce grają poczucie prywatności i naturalność. Kolekcja Duravit Luv jest mistrzowską precyzją formy i kwintesencją stylu, pozwalających na osiągnięcie balansu między designem, a funkcjonalnością, by lokum zyskało miano codziennego azylu, a jego estetyczne ramy gwarantowały zmysłowe poczucie doskonałości.
 
duravit luv umywalka
 

Puryzm w czystej postaci, czyli Duravit Luv

Puryzm to rygorystyczna precyzja. Kierunek znany w sztuce, architekturze i designie, dzięki któremu możliwa jest kreacja idealnych aranżacji i elementów wyposażenia wnętrz. Ta ogromna dbałość o każdy szczegół owocuje harmonią pomiędzy technologią, a stylem. Seria Duravit Luv jest przykładem tego, jak za pomocą artystycznej wizji wybitnej twórczyni można osiągnąć czystość formy. Kolekcja łączy elegancję ze swobodą, wyrafinowanie z naturalnością. To puryzm w czystej postaci, idealny wektor w urządzaniu przestrzeni, jaką jest łazienka.

duravit luv
 

Duravit Luv umywalka nablatowa – wymiary i kolory

Atutem serii Duravit Luv jest sam materiał –  DuraCeram®. Cechuje go jakość, trwałość, odporność oraz wytrzymałość. Umywalki nablatowe dostępne są w rozmiarach: 60x40cm lub 80x40cm w wersji z praktyczną półką do montażu baterii umywalkowej lub bez, oraz w wymiarze 42x27cm, dedykowanym do małej łazienki w bloku czy pokoju dla gości. Wszystkie wersje oferowane są w wariancie stawianym na blat, a ich dopełnieniem jest kolekcja mebli łazienkowych, które znakomicie wyeksponują subtelne rysy ceramicznych form. Duravit Luv oferuje także odejście od wszechobecnej bieli na rzecz koloru! Zewnętrzną powierzchnię mogą pokrywać matowa biel, szary lub piaskowy, ciekawe korespondujące z wnętrzem głębokiej misy. Dostępne szkliwienie z zewnątrz dodaje serii wyjątkowego charakteru, a łazience nowoczesnego klimatu.
umywalka duravit luv    

Wanna wolnostojąca Duravit Luv: przyścienna czy narożna?

Cienkie ranty i opływowe kształty są nieodłącznym elementem współczesnego wzornictwa. Duravit, wykorzystując innowacyjny materiał DuraSolid, stworzył linię wanien, będących częścią kolekcji Luv. Modele dostępne są w wersjach wolnostojącej, przyściennej oraz narożnej (zarówno prawej lub lewej). Aby przyjemności stało się zadość, producent umożliwił wyposażenie wanien przyściennych oraz narożnej w systemy hydromasażu AirWhirl oraz moduł dźwięku, dzięki czemu łazienka zamieni się w strefę SPA, gdzie przyjemność zażywanej kąpieli osiągnie apogeum. Rekompensatą niemożności zastosowania systemu AirWhirl w modelu wolnostojącym jest opcjonalne wyposażenie jej w moduł dźwięku sterowany za pomocą Bluetooth. Świece, ulubione melodie i komfortowa wanna wolnostojąca… Czego chcieć więcej?
 
wanna duravit luv

Seria Duravit Luv – cena

Cena Duravit Luv jest nieco wysoka, jednak składają się na nią elementy takie jak gwarancja producenta, wysoka jakość materiałów oraz ich innowacyjność, a także nowoczesny design. Ceny umywalek oscylują w granicach od 2000zł (za najmniejsze modele umywalek) do nawet 4000zł w przypadku umywalek nablatowych szlifowanych w wersji biały mat czy szary mat. Ceny wanien kształtują się w granicach 15 000zł (wanny narożne, przyścienne). Model wolnostojący jest droższy, ponieważ kosztuje około 20 000zł. Pamiętajcie, że gdy chcecie poszerzyć ofertę o wspominane system AirWhirl czy moduł dźwięków, wartość produktów wzrośnie. Czy warto? Biorąc pod uwagę wszystkie atuty, możemy śmiało powiedzieć, że to inwestycja na długie lata!

umywalka duravit luv

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia