Duravit - LUV

(21 produktów)
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
17699 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1827 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
2125 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2900 zł

Zobacz również:

Duravit LUV – kolekcja, która romantycznie inspiruje

Seria Duravit LUV jest esencją pięknego wzornictwa i jakości. Linia projektu Cecile Manz to kompozycja tego, co w świecie wnętrz najbardziej pożądane: skandynawskiej prostoty oraz wiecznie modnej elegancji. Elementy kolekcji zachwycają naturalną lekkością, a jednocześnie urzeczywistniają spojrzenie na surową geometrię kształtów, dzięki czemu całość tworzy niebanalną propozycję do pomieszczeń urządzonych w duchu romantyzmu, puryzmu bądź modernizmu.

W linii Duravit znajdują się trzy rozmiary owalnych mis – są to zarówno mniejsze modele dedykowane do niewielkich łazienek, jak i alternatywy wykreowane z myślą o przestronnych pokojach kąpielowych. Umywalki stawiane na blat Duravit LUV wykonane zostały z innowacyjnego materiału DuraCeram®, który wykazuje wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne. Każdą z nich wyróżniają cienkie ranty oraz obszerne niecki wewnętrzne, co gwarantuje swobodę eksploatacji. Propozycje dostępne są z opcjonalnym szkliwieniem na zewnątrz w odcieniu białym, szarym oraz piaskowym.

Serie uzupełniają również stylowe wanny wyprodukowane z kolejnego nowatorskiego surowca – DuraSolid A. Warunkuje on matowe wykończenie oraz związaną z tym przyjemność w dotyku. Warianty wolnostojące, przyścienne i narożne (lewe lub prawe) mogą być dodatkowo poszerzone o systemy hydromasażu. Całą linię Duravit LUV wieńczą praktyczne meble łazienkowe, konsole wzbogacone o blaty z kamienia kwarcowego lub litego drewna oraz lustra ze zintegrowaną funkcją przyciemniania i podgrzewania.

 
Duravti LUV Łazienkarium umywalka, wanna miska wc
Duravti LUV Łazienkarium umywalka, wanna miska wc
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia