Duravit Ketho.2, czyli meble łazienkowe i lustra do nowoczesnej łazienki

(1 głos)
Duravit, Duravit ketho 2
Meble łazienkowe Duravit Ketho.2.

Meble łazienkowe służą nie tylko do przechowywania kosmetyków i środków chemicznych. To też ważna estetyczna część aranżacji, która ma wpływ na charakter przestrzeni. Do stylizacji retro pasować będą komody z dekoracyjnymi gałkami, do loftowych i industrialnych pomieszczeń warianty rodem z warsztatu, a do aranżacji glamour szykowne wersje z połyskującymi frontami. Co dopasować do nowoczesnych projektów? Duravit Ketho.2!

Oszczędny design

Duravit Ketho.2 to nowa kolekcja marki Duravit. Wyróżnia ją nowoczesne wzornictwo bazujące na prostych przejściach, gładkich frontach i ograniczonych zdobieniach. Ten niezbędny minimalizm stylistyczny będzie idealnym uzupełnieniem współczesnej łazienki – zwłaszcza tej, w której królują duch modernizmu, surowy loft czy inspiracje w stylu modern classic. Autorem koncepcji jest Christian Werner, projektant współpracujący z marką Duravit i twórca serii Duravit L-Cube, Duravit Brioso czy Duravit Ketho.

Nowoczesne meble łazienkowe Duravit Ketho.2 tworzą symetryczne regularne bryły, które zestawione w jedną całość dają spójną i nienachalną kompozycję. Dzięki temu w pomieszczeniu zapanuje atmosfera czystości i uporządkowania. Te jednolite konstrukcje staną się doskonałą bazą we wnętrzach zdominowanych przez stonowaną jasną kolorystykę. Dopasuj do nich białe płytki podłogowe, akcenty beżu, pasteli i szarości a zyskasz harmonijnie i gustownie wykończoną przestrzeń.

Duravit, Duravit ketho 2
Szafka umwalkowa Duravit Ketho.2.

Duravit, Duravit ketho 2
Łazienka z Duravit Ketho.2.

Meble łazienkowe o podwyższonej funkcjonalności

Duravit Ketho.2 to więcej niż meble nowoczesne – to meble funkcjonalne! Praktyczność jest bowiem kluczową cechą tych współczesnych konstrukcji. Odnosi się ona do dużych pojemności, ergonomicznych układów oraz organizerów, które pozwalają uporządkować wszystko, co mieści się w szafce.

W Duravit Ketho.2 znajdziesz produkty do małej i dużej łazienki. Seria liczy meble, takie jak szafki wysokie, poziome półki oraz szafki podumywalkowe wiszące dostępne w różnych rozmiarach – od mniejszych 800x550 mm, po większe w wymiarze 1200x550 mm czy podwójne 1600x550 mm. Możesz z nich tworzyć praktyczne układy lub korzystać z pojedynczych elementów, by dopełnić obraz łazienki.

Duravit, Duravit ketho 2
Szafka do łazienki Duravit Ketho.2.

Duravit, Duravit ketho 2
Słupek łazienkowy, szafka Duravit Ketho.2.

Duravit, Duravit ketho 2
Łazienka z Duravit Ketho.2.

Do koloru, do wyboru

Minimalizm mebli Duravit Ketho.2 otwiera pole do stylistycznej ekspresji. Proste formy można bowiem zestawiać na wiele sposobów, tworząc w ten sposób praktyczną zabudowę. Ta dowolność wynika również z ogromnej palety barw. Łącznie to aż 15 wariantów kolorystycznych frontów do wyboru; od jasnych, po ciemne.

Jeśli stawiasz na jasne wnętrze w stylu nowoczesnym lub scandi, sięgnij po białe meble Duravit Ketho.2. Do wyboru masz aż trzy warianty tego ponadczasowego odcienia. Połyskująca biel odbije światło i tym samym optycznie powiększy przestrzeń, co będzie doskonałym zabiegiem w małym i ciasnym lokum. Z kolei matowe wersje White Super Matt oraz Biały Mat wprowadzą nieco przytulności do pomieszczenia zdominowanego przez chłodne kolory. Połącz je z drewnem i kojącymi barwami ziemi, a uzyskasz harmonijną i wizualnie ciepłą stylizację.

Zwolennicy popielatych tonów mogą sięgnąć po głęboką grafitową barwę lub jasną szarość, która nie przytłoczy wnętrza, a ci, którzy wolą domieszki beżu do dyspozycji mają ciepłe warianty taupe czy bazaltu. To uniwersalne dekory, które wyglądają dobrze niemal w każdym duecie – czy to z bielą, czy zielenią, czy czernią.

W Duravit Ketho.2 znajdziesz także strukturalne wzory, które zdynamizują wnętrze. Mowa o motywach lnu oraz drewna (oddającego piękno orzecha lub dębu). To świetne uzupełnienie wnętrza, w którym królować ma naturalna aura. Takie fronty będą strzałem w dziesiątkę, jeśli stawiasz na przytulność.

Duravit, Duravit ketho 2
Aranżacja łazienki z Duravit Ketho.2.

Duravit, Duravit ketho 2
Półka łazienkowa Duravit Ketho.2.

Lustra do łazienki; nowoczesne, praktyczne i stylowe

W kolekcji Duravit Ketho.2 znajdują się także lustra łazienkowe. To proste i minimalistyczne konstrukcje – utrzymane w tym samym stylu, co pozostałe elementy serii. Ich znakiem szczególnym jest dodatkowe oświetlenie. Wiązka LED ulokowana w ramie tworzy pole świetlne, dzięki któremu usprawnisz golenie czy wykonywanie makijażu. Jej atutem jest możliwość ściemniania i dostosowania natężenia światła do potrzeb.

Praktycznymi elementami serii Duravit Ketho.2 są szafki wiszące z lustrem i oświetleniem. Te funkcjonalne konstrukcje nie dość, że usprawnią codzienną higienę, to też zapewnią dodatkowe miejsce do przechowywania, co (szczególnie w małej łazience) będzie na wagę złota!

Duravit, Duravit ketho 2
Lustro łazienkowe oraz szafki z kolekcji Duravit Ketho.2.

Duravit, Duravit ketho 2
Seria Duravit Ketho.2.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia