Szafki i Słupki Łazienkowe

Cofnij do: Meble łazienkowe
Strona:
Filtry
Strona:


Słupek do łazienki – praktyczne rozwiązanie do małego pomieszczenia

Nawet w niewielkiej łazience znajdziesz odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Wystarczy, że zdecydujesz się na właściwe elementy wyposażenia. Zwróć uwagę na słupek do łazienki, który charakteryzuje się wąską konstrukcją, a przy tym jest wysoki. Dzięki temu nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie daje Ci dużą ilość przestrzeni do przechowywania kosmetyków czy ręczników. Wysoka szafka łazienkowa tego typu może być stojąca lub wisząca. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz, masz szansę wykorzystać każdy centymetr nawet w małym wnętrzu. Słupek łazienkowy do łazienki znajdzie zastosowanie w rogu pomieszczenia, gdzie nie udałoby się znaleźć miejsca na żadną inną szafkę. Możesz też zagospodarować nim szczelinę pomiędzy ścianą a umywalką.
 
  • Słupek łazienkowy może być stojący lub wiszący,
  • To mebel, który pozwoli Ci wykorzystać każdy zakamarek pomieszczenia,
  • Słupek możesz ustawić między innymi w rogu łazienki lub między ścianą a umywalką.

Słupek łazienkowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Możesz zdecydować się na słupek wiszący do łazienki, który będzie doskonałym rozwiązaniem do niewielkiej łazienki. Taki mebel wygląda lekko i powoduje optyczne powiększenie przestrzeni. Szafka łazienkowa słupek wisząca ułatwia też sprzątanie podłogi w pomieszczeniu. Szczególnie zależy Ci na wysokości mebla i dostępności wielu półek? Zdecyduj się na stojący słupek łazienkowy, którym możesz zagospodarować przestrzeń od podłogi do niemal sufitu. Wygodnym rozwiązaniem jest słupek łazienkowy z koszem na pranie (na bieliznę), który w górnej części mieści kilka półek, natomiast na dole ma uchylną szafkę, w której umieścisz brudną odzież czy pościel. Szafka łazienkowa wysoka może być zupełnie zakryta lub oprócz półek za frontami mieć też miejsce do wyeksponowania przedmiotów. Na odsłoniętych półkach ustawisz elementy dekoracyjne lub ręczniki.
 
  • Przy wyborze słupka zwróć uwagę na to, czy jest wiszący, czy stojący,
  • Słupek łazienkowy wiszący ułatwia utrzymanie porządku i prezentuje się lekko,
  • Półsłupek łazienkowy stojący zapewni Ci więcej miejsca do przechowywania,
  • Mebel może być też wyposażony w kosz na pranie, który jest ukryty za uchylnymi drzwiczkami,
  • Możesz zdecydować się na słupek wiszący do łazienki z kilkoma odkrytymi półkami, na których ustawisz ozdoby.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk