Duravit Fogo, czyli łazienka w drewnie

(3 głosów)
Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Blat Wiszący

Łazienka w drewnie: chwilowa moda czy ponadczasowe piękno?

Świat designu to kalejdoskop zmian, który może przyprawić o ogromny zawrót głowy. Raz triumf popularności świętuje beton architektoniczny, by po kilku latach jego miejsce zajęła płytka cegłopodobna, która nagle wychodząc z ukrycia, bryluje pośród materiałów wykończeniowych. Drewno w tym wyścigu wnętrzarskich propozycji, mimo ogromnej konkurencji i coraz bardziej śmiałego podejścia do urządzania, zawsze zajmuje wysokie pozycje! Jego silnie zakorzenienie w naszej kulturze i ponadczasowe piękno są odporne na bieg czasu oraz mniejsze i większe rewolucje branży wyposażeniowej. 

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka Łazienkowa

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafki

To surowiec, który niczym kameleon zmienia swój charakter: może być vintage – z ujmującymi przetarciami i urokliwymi uchwytami; czasem staje się surowy i minimalistyczny – zamknięty w prostej bryle; a z nutą tradycji i spokoju kreślonego przez stonowane odcienie zamienia się w kwintesencję klasyki. Wykorzystywanie drewna w łazience nie będzie więc chwilową mrzonką, która z nadejściem kolejnych miesięcy przejdzie do lamusa. Ten symbol bliskości z naturą nigdy nie wyjdzie z mody.
 
Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka Wisząca z półkami

Duravit Fogomeble do łazienki inspirowane naturą

Niemiecka marka Duravit, chcąc sprostać oczekiwaniom Użytkowników, zaproponowała program mebli łazienkowych, które uwiodą estetów stęsknionych aranżacji pełnych naturalnej harmonii. Rozbudowana paleta dostępnych kolorów wykończeń pozwala na dowolność w zakresie tworzenia klimatu przestrzeni. To m.in. biały mat, który w sercu monochromatycznej scenerii spotęguje wrażenie czystości; intrygujące czerń lub szary dolomit w połyskującym wariancie; odważne wersje naśladujące nefryt lub kamienny błękit; cała gama drewnianych dekorów, oddających ciekawe faktury dębu, kasztana, orzecha oraz wiśni czy struktury lnu o przyjemnej w dotyku powierzchni. Barwnemu zróżnicowaniu towarzyszą zgeometryzowane formy oraz chromowane uchwyty, co zapewnia wizualną lekkość pozycji Duravit Fogo. 
 
Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka wisząca biała

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Meble łazienkowe białe

Funkcjonalność – czyli to, co wyróżnia meble Duravit Fogo

Ciekawe wzornictwo Duravit Fogo idzie w parze z najważniejszymi kryteriami, którymi kierują się Użytkownicy łazienek: jakością oraz funkcjonalnością. Dbałość o poszczególne elementy programu meblowego oraz szerokie spektrum wymiarowe stwarzają możliwości do realizacji wielu zindywidualizowanych projektów, opartych nie tylko na osobistych wymaganiach, lecz także uwarunkowaniach architektonicznych. Duravit Fogo to kolekcja kompleksowa pod każdym kątem. W serii znajdźmy konsole występujące w wielu opcjach (np. konsola pod umywalkę do wersji stawianej, konsole z szufladami, konsole na dwie umywalki z dodatkowym miejscem do przechowywania), szafki podumywalkowe, szafki z lustrem, szafki wiszące czy kontenerki, które dzięki wbudowanym kółkom mogą bez żadnego problemu zmieniać swoje miejsce położenia. Producent proponuje też konsole z możliwością montażu umywalki blatowej od dołu. Ich starannie obmyślane kształty gwarantują płynne przejście między powierzchniami blatu i ceramiki, zapewniając jednolitą całość.

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Drewniane Meble Łazienkowe

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka Z lustrem i umywalka nablatowa

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Consola Drewniana i umywalka nablatowa

Duravit Fogo: lustra łazienkowe

Duravit to lider innowacyjności, czego dowodem mogą być szafki z lustrem z gniazdkiem elektrycznym oraz sensorowym włącznikiem. Przemyślana technologia zapewnia równomierne oraz jednoczesne podświetlenie zarówno umywalki, jak i wnętrza produktu, czym zdecydowanie zaskarbi sobie sympatię miłośników praktyczności. Rozwiązanie dostępne jest w czterech rozmiarach: 60x210 cm, 80x210 cm, 100x120 cm oraz 120x120 cm, co pozwala na optymalne dopasowanie elementu do pomieszczenia. Każda z szafek wyposażona jest w wewnętrzną drewnianą półkę służącą do przechowywania akcesoriów łazienkowych. 

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka Wisząca z Lustrem

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafka Łazienkowa Wiszaca

Mała łazienka z Duravit Fogo jest możliwa!

Duravit zadbał o wymagające gusta każdego Użytkownika – nie tylko tego, którego pokój kąpielowy osiąga niebywałe rozmiary. W serii znajdują się pozycje, które zadowolą Klientów zastanawiających się, jak urządzić małą łazienkę w bloku, a także głowią się na tym, jakie rozwiązania meblowe będą najlepszym kompromisem między jakością, designem a funkcjonalnością. Producent zmniejszył głębokość konsol Duravit Fogo z 55 cm do 36 cm, aby zapewnić jeszcze więcej przestrzeni, a przy tym nie umniejszyć komfortu użytkowania. W rezultacie powstały produkty, dostępne w szerokościach od 90 cm do 180 cm, które można łączyć z umywalkami podblatowymi lub modelami stawianymi na blacie. Całość uzupełnia możliwość wyboru wariantów wzbogaconych o jedną lub dwie szuflady.

Duravit Fogo Meble łazienkowe Drewniane
Na Zdjęciu: Duravit Fogo Szafki wiszace

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia