Duravit Bacino – najlepsze umywalki nablatowe do Twojej łazienki!

(2 głosów)

Strefa mycia często bywa pomijana. W natłoku spraw dotyczących aranżacji wnętrza najpierw skupiamy się na obszarze kąpieli i toalety, by potem szybko wybrać model umywalki, który będzie pasował do reszty. Jak się jednak okazuje, ten niepozorny detal wystroju ma niebagatelne znaczenie dla stworzenia estetycznej całości. Spędzamy przy nim sporo czasu – to tam myjemy zęby, nakładamy makijaż czy usuwamy dwudniowy zarost. Jeśli szukacie modnego, funkcjonalnego, a także praktycznego rozwiązania, mamy dla Was doskonałą propozycję. Duravit Bacino! To umywalka nablatowa, która podkreśli prostotę małej łazienki w bloku, a także sprawi, że łazienka w stylu nowoczesnym idealnie odzwierciedli konieczność łączenia formy i funkcji.

duravit bacino umywalka okrągła, duravit bacino umywalka okrągła nablatowa, duravit bacino umywalka nablatowa okrągła, umywalka okrągła na blat
Duravit Bacino umywalka nablatowa okrągła

 

Umywalki Duravit Bacino, czyli stylowy obszar mycia

Umywalka stawiana na blacie to popularny trend, lansowany w nowoczesnych przestrzeniach, urządzonych zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. Te reguły jednak nie powodują, że ceramiczna misa może być wyeksponowana tylko w modernistycznej aranżacji. Uniwersalne kształty i konstrukcyjna prostota umywalek Duravit Bacino wpływają na pełną swobodę w zakresie wykorzystania. Duravit Bacino odnajdzie się w każdym nurcie, począwszy od surowego wnętrza łazienki w stylu industrialnym, po klasyczne lub minimalistyczne aranżacje. To przedmiot, który z typowo użytecznego i higienicznego, stał się niebywale dekoracyjnym elementem wyposażenia.

duravit bacino umywalka kwadratowa, duravit bacino 0333420000, duravit bacino kwadratowa umywalka
Duravit Bacino umywalka nablatowa kwadratowa

   

Umywalki Duravit Bacino to koncepcja niemieckiej marki Duravit, która od wielu lat jest pionierem branży sanitarnej. Producent wykorzystuje innowacyjne materiały, a wszelkie procesy produkcyjne realizuje w oparciu o nowatorskie systemy wytwarzania oraz ścisłe rygorystyczne kontrole, które prowadzą do uzyskania trwałego i odpornego wyrobu. Dzięki temu ceramika Duravit zyskuje zwolenników niemal na całym świecie, a design oferowanych propozycji staje się wysmakowanym zwieńczeniem wielu projektów. Jedną z czołowych kolekcji fabrykanta jest Duravit Bacino – seria zarówno bezpretensjonalna, jak i luksusowa. Jej najważniejszą zaletą jest uniwersalność, pozwalająca na połączenie umywalki z wieloma seriami mebli Duravit oraz blatami wykonanymi nie tylko z drewna, lecz także szkła, betonu czy kamienia.

 

Umywalka nablatowa, a zwłaszcza umywalka Duravit Bacino, nie stwarza ograniczeń w zakresie metrażu, dzięki czemu mała łazienka w bloku nie musi być kompromisem pomiędzy użytecznością a stylem. Ceramika postawiona na blacie zapewni dodatkowe korzyści w postaci miejsca na kosmetyki oraz akcesoria, a możliwość połączenia jej z szafką zagwarantuje więcej przestrzeni na rozwiązania, które powinny znaleźć się w zasięgu ręki: produkty do stylizacji włosów czy ręczniki. Komfortowa eksploatacja wiąże się również z łatwością utrzymania czystości, ponieważ brak trudnodostępnych ukrytych zakamarków pozwala szybko usunąć zabrudzenia.

Umywalki Duravit Bacino to:

  • Umywalka nablatowa okrągła 42 cm,
  • Umywalka nablatowa prostokątna 55 cm ×  42 cm,
  • Umywalka nablatowa kwadratowa 42 cm ×  42 cm.
duravit bacino umywalki, duravit bacino umywalki kwadratowe, duravit bacino umywalki okrągłe, duravit bacino umywalki prostokątne
Duravit Bacino to trzy typy umywalek

   

Umywalka nablatowa owalna czy umywalka nablatowa prostokątna?

Duravit Bacino to umywalki dostępne w trzech kształtach. Umywalka stawiana okrągła ma średnicę 42 cm i świetnie sprawdzi się w wystroju o klasycznym, organicznym i skandynawskim charakterze. Miękkie linie rozwiązania wprowadzą poczucie harmonii i będą doskonale korespondować z przytulnym klimatem wnętrza. Z kolei umywalka nablatowa prostokątna (55 cm ×  42 cm) lub kwadratowa (42 cm ×  42 cm) podkreśli nowoczesny klimat aranżacji. Gładko wykończone ranty wykonane na bazie podstawowych figur geometrycznych nawiążą do minimalistycznych oraz modernistycznych inspiracji. Cechą charakterystyczną wszystkich pozycji Duravit Bacino jest stożkowy kształt o spłaszczonej, szerszej podstawie, co nie dość, że usprawnia usuwanie nieczystości, to także prezentuje się nietuzinkowo.

duravit bacino umywalka nablatowa, duravit bacino umywalki nablatowe, duravit umywalki nablatowe, duravit umywalki
Okrągła umywalka Duravit Bacino

   

Duravit WonderGliss – innowacyjna powłoka i jej zalety

WonderGliss to skuteczna metoda na czystą łazienkę bez kamienia i zanieczyszczeń. Jest to specjalistyczna powłoka na stałe zintegrowana z ceramiką w procesie wypalania, która ułatwia usuwanie zabrudzeń oraz ogranicza konieczność sprzątania. Obecność WonderGliss powoduje, że powierzchnia umywalki Duravit Bacino jest gładka oraz nieporowata, co tym samym ogranicza przywieranie osadów przez cały okres użytkowania produktu. Dzięki temu do sprzątania łazienki wystarczą tylko łagodny środek chemiczny oraz miękka szmatka, a cały proces czyszczenia odbędzie się szybko i bez zbędnego szorowania! Warto dodać, że WonderGliss jest powłoką dodatkową opłatą, jednak jej koszt, przy założeniu ogromu zalet rozwiązania, to inwestycja w higieniczną przestrzeń!

Zalety Duravit WonderGliss:

  • Powłoka na stałe zintegrowana z ceramiką,
  • Ograniczenie przywierania zanieczyszczeń i osadów z wody,
  • Zwiększona gładkość umywalki,
  • Skuteczne usuwanie zabrudzeń,
  • Brak konieczności stosowania silnych środków czyszczących.
duravit bacino wondergliss, duravit wondergliss, duravit bacino umywalka z powłoką, duravit umywalki wondergliss
Umywalki Duravit Bacino dostępne są bez powłoki oraz z powłoką WonderGliss

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia