Catalano Green i łazienka w zgodzie z naturą!

(5 głosów)

 


Catalano Green jest połączeniem naturalnej swobody i lekkości z subtelnymi inspiracjami zaczerpniętymi z przyrody. Wyjątkowe kształty umywalek, łagodne linie misek klozetowych i spokojne formy bidetów stanowią o ponadczasowej i pełnej piękna serii ceramicznych rozwiązań do łazienki.  Ta delikatna rzeźba zespolona z żywiołem, jakim jest woda kusi i intryguje. Łazienka z serią Green będzie powiewem świeżości i zaproszeniem do świata, w którym rządzi harmonia!


Co jest Catalano?

Opowieść o serii Catalano Green zacznijmy od historii marki Catalano. Włoska ceramika zdobyła serca Użytkowników łazienki stylowym designem i prostotą. Ich projekty, bogate w minimalistyczne koncepcje wyjątkowo przykuwają uwagę. Ponad 40 lat doświadczenia na rynku sprawiło, że katalog Catalano pęka w szwach od produktów najwyższej jakości, bowiem w portfolio Catalano znajdziemy oprócz Catalano Green, pełną szyku serie Catalano Zero, czy bijącą rekordy popularności Catalano Sfera.  W szeregach ceramicznych produktów odnajdziemy także Catalano Proiezioni,Catalano Star czy Catalano Velis. Czym elementy sanitarne wyróżniają się spośród licznej oferty? Jakością wykonania, dostępną powłoką Cataglaze, innowacyjnym systemem Newsflash, odpowiednią troską o zrównoważony rozwój środowiska i zaangażowaniem!

Umywalka Catalano Green

Umywalka Catalano Green 48 i 42 to idealne koło do pokoju kąpielowego.  Łącznie w serii znajdziecie aż 16 umywalek – od tych przeznaczonych do mniejszej łazienki, jak i tych, które doskonale wkomponują się w przestronne wnętrze.Jak wygląda bidet idealny? 

Wygląda jak ten od Catalano! Catalano Zero posiada dwa rozmiary bidetów, które będą idealnie  komponować się w nowoczesnej łazience z produktami zarówno serii Green jak i Zero. W ofercie znajdziemy mniejszy bidet o wymiarach 50cmx35cm oraz większy 55cmx35m. Obydwa produkty wyróżniają się subtelna formą i wiszącym sposobem montażu. Ukryty system mocowania znacząco wpływa na estetykę wnętrza. Nie musicie obawiać się o mało atrakcyjne śruby czy uchwyty. Konstrukcja miski bidetu pozwala na zawieszenie go na ścianie, tak by wyglądał idealnie! Bidet wiszący to rozwiązanie dla ceniących wygodę. Muszla klozetowa podwieszana ułatwiają troskę o czystość łazienki. Zapomnijcie o trudno dostępnych miejscach i źródłach bakterii i zarazków. Mając pod ręką mopa lub odkurzacy szybko pokonacie brud!


 

Jaką muszlę klozetową kupić?

Obecnie największą popularnością na rynku cieszą się systemy bezrantowe, i taki też polecamy! Możecie poczytać czym jest rimfree, rimless, newsflash czy directflash lub inne systemy oferowane przez sanitarnych producentów. Polecamy nasz artykuł, dostępny tutaj. Miska klozetowa Catalano Zero 55 Newsflash to nic innego jak gwarancja czystej łazienki, stanowi idealne uzupełnienie serii Green. Brak kołnierza uniemożliwia zagnieżdżanie się brudu, wskutek czego toaleta jest cały czas czysta, a porządki w łazience idą "jak z płatka"! Toaleta wisząca WC Catalano dostępna jest także w wersji standardowej, bez innowacyjnej konstrukcji dla tych, którzy wolą tradycyjne rozwiązania lub nie chcą płacić za dodatkową funkcjonalność. Bo niestety, za wygodę należy dopłacić. Dla posiadaczy małej łazienki znaleźliśmy rozwiązanie w postaci małego rozmiaru (45x35cm). Słowem - w Catalano znajdziemy wszystko co trzeba do doskonałej łazienki.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia