Butikowa łazienka w paryskim stylu i wanny Kaldewei w rolach głównych

(1 głos)
Le Roch Hôtel & Spa Paris, Kaldewei
Aranżacja wnętrza Le Roch Hôtel & Spa Paris

Paryż to kolebka mody i szyku. Tam wszystko inspiruje, a wnętrza są stylistycznymi majstersztykami! Uwodzą mozaiką kolorów, zaskakują zestawieniem pozornie niepasujących do siebie faktur i czarują sztukaterią. Zakocha się w nich każdy, kto ceni dobry design! Jeśli masz ochotę na sowitą porcję pięknej estetyki, odwiedź paryski hotel Le Roch Hôtel & Spa Paris, w którego łazienkach goszczą produkty Kaldewei.

Hotel z luksusowym sznytem

Le Roch Hôtel & Spa Paris to przestrzeń dla amatorów fenomenalnego wzornictwa i jakości. W 5-gwiazdkowym hotelu znajduje się aż 37 pokoi, za których wystrój odpowiada projektantka Sarah Lavoine. Autorka słynie z umiejętności łączenia fascynujących kolorów oraz wzorów, a także nie boi się stosowania dynamicznych struktur z fascynującymi materiałami. Jej znakiem rozpoznawczym są wnętrza przytulne, ale eleganckie jednocześnie.

Le Roch Hôtel & Spa Paris, Kaldewei
Wnętrze sypialni w Le Roch Hôtel & Spa Paris

Pokoje jak z bajki

 

Wnętrza każdego z pokoju luksusowego hotelu są kwintesencją ekstrawaganckiego designu. Projektantka wykorzystała w nich głębokie i nasycone kolory, które w postaci atłasowego wykończenia mebli nabierają jeszcze większej szlachetności. W pomieszczeniach zestawiono stylistyczny minimalizm z klasyką oraz wytwornością paryskich inspiracji, osiągając w ten sposób wyważony rezultat. Idealne proporcje poszczególnych składników gwarantują poczucie intymności oraz wytworności. To estetyczna uczta dla oczu!

 

Le Roch Hôtel & Spa Paris, Kaldewei
Wanna Kaldewei Classic Duo Oval w Le Roch Hôtel & Spa Paris

Łazienka marzeń

Stylową kontynuacją paryskiego szyku są łazienki hotelu Le Roch Hôtel & Spa Paris. Podobnie jak części dzienne i sypialniane czarują elegancją i magnetyzującymi kolorami. W przestrzeniach tego typu spotkasz połączenia klasycznej czerni z bielą, granatowym, turkusowym czy szarym. Nie brakuje w nich szlachetnych wykończeń z marmuru i innych kamieni. Ta stylowa mozaika zapewnia nastrój sprzyjający odprężeniu.

Przyjemny w dotyku atłas wykorzystany do obicia mebli oraz połyskująca struktura płytek stanowią tło najważniejszych elementów przestrzeni. Mowa o sanitariatach! W łazienkach wykorzystano produkty renomowanej marki Kaldewei, której znakiem rozpoznawczym jest jakość. Producent stosuje stal emaliowaną, która jest odporna na czynniki mechaniczne, a do tego nie odbarwia się i długo utrzymuje ciepło. W przypadku wanny Kaldewei taka cecha jest zapewnieniem maksymalnej przyjemności.

W centralnym punkcie każdej łazienki hotelu Le Roch Hôtel & Spa Paris stoją wanny Kaldewei. Jedną z nich jest wanna wolnostojąca Meisterstück Centro Duo Oval z dedykowaną do niej obudową ze stali emaliowanej. To rozwiązanie o minimalistycznym designie, który nie przyćmiewa urody pozostałych sanitariatów i dodatków. Model posiada dwie profilowane płaszczyzny podparcia pleców, a także centralnie ulokowany odpływ, dzięki czemu kąpiel można brać we dwoje. Drugi wariant stosowanej wanny to Kaldewei Classic Duo Oval o surowej linii, której łagodności dodają zaoblone krawędzie.

W luksusowych łazienkach Le Roch Hôtel & Spa Paris znajdują się też przestrzenie z kabinami natryskowymi. Ich design wieńczy wzornictwo Kaldewei. Projektantka do ich aranżacji użyła emaliowanej powierzchni prysznicowej Kaldewei Conoflat, której mniejsza głębokość pozwala na montaż na równi z posadzką. Taki zabieg zwiększa swobodę mycia oraz gwarantuje znacznie więcej bezpieczeństwa.

Le Roch Hôtel & Spa Paris, Kaldewei
Wanna owalna Kaldewei Meisterstueck Centro Duo Oval w Le Roch Hôtel & Spa Paris

Le Roch Hôtel & Spa Paris, Kaldewei
Brodzik Kaldewei Conoflat w Le Roch Hôtel & Spa Paris

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia