Baterie hansgrohe Finoris i jeszcze więcej funkcjonalności w łazience

(4 głosów)
hansgrohe finoris aranżacja, hansgrohe finoris zdjęcia, hansgrohe finoris aranżacja łazienki
Bateria umywalkowa Hansgrohe Finoris w kolorze czarnym

Wydawać się może, że trudno już o coś bardziej innowacyjnego w segmencie armatury łazienkowej. Są już baterie bezdotykowe, perlatory oszczędzające wodę czy szybko czyszczące się wylewki, które strzegą przed gromadzeniem się kamienia. Niemiecka marka hansgrohe jednak udowadnia, że do maksymalnie funkcjonalnej łazienki da się stworzyć coś doskonałego. To baterie hansgrohe Finoris.

Praktyczność na pierwszym miejscu

Świat baterii hansgrohe zawsze wyróżniał się na tle innych oferowanych produktów. Czynnikiem przesądzającym o ich niezwykłości były innowacje, na które stawia producent. Mają one ułatwiać codzienność, zmniejszać zużycie wody i gwarantować komfortową oraz bezpieczną obsługę. Tak też jest w przypadku armatury hansgrohe Finoris.

Lista funkcjonalności baterii hansgrohe Finoris jest długa. To przede wszystkim możliwość idealnego dopasowania armatury do zlewu, dzięki ComfortZone, a także nieskazitelna czystość i brak kamienia na wylewce za sprawą innowacji QuickClean, która pozwala na usuwanie osadów wapiennych poprzez przesunięcie palcem. Baterie sygnowane logo hansgrohe pozwalają też na oszczędności w strefie mycia i ograniczają zużycie do 5 litrów na minutę. Odpowiada za to funkcja EcoRight.

Przełomowym rozwiązaniem w linii hansgrohe Finoris jest długi, wyciągany wąż Finoris Flex zastosowany w bateriach umywalkowych serii. Jego duży zasięg zagwarantuje więcej możliwości w strefie umywalki – sprawdzi się podczas mycia włosów, ułatwi kąpiel małego dziecka czy pozwoli sprawnie wyszorować buty lub napełnić wysoki wazon wodą. To swoboda, jaką dotychczas można było doświadczyć w kuchni, gdzie zlew uzupełniony był o baterie z wyciągną wylewką. Co więcej, strumień można zmieniać, wybierając odpowiedni tryb natrysku: deszczowy lub klasyczny; laminarny.

Przełączanie odbywa się za pomocą specjalnego przełącznika zintegrowanego z wylewką.

Dlaczego baterie z wyciąganą wylewką hansgrohe Finoris zdadzą egzamin? Bo usprawnią wiele czynności! To znakomite uzupełnienie rodzinnej łazienki, w której ile domowników, tyle potrzeb. Taka armatura zapewni maksymalną elastyczność działania dla użytkowników w każdym wieku – od maluchów uczących się samodzielności, po seniorów, których sprawność jest ograniczona.

Co wyróżnia baterie łazienkowe hansgrohe Finoris?

  • Funkcja ComfortZone pozwalająca na idealne dopasowanie wysokości baterii do umywalki.
  • Funkcja QuickClean dająca możliwość usuwania kamienia przeciągnięciem palca.
  • Oszczędne zużycie wody dzięki funkcji EcoRight ograniczającej przepływ wody do 5 l/min.
  • Elastyczny wąż Finoris Flex w bateriach umywalkowych, co zwiększa funkcjonalność w strefie mycia.
hansgrohe finoris czarna bateria umywalkowa, hansgrohe finoris bateria czarna, hansgrohe finoris kran czarny
Hansgrohe Finoris Bateria umywalkowa wysoka w kolorze czarnym

Armatura hansgrohe Finoris inspirowana nowoczesnością

Wzornictwo, jakim wyróżnia się każda bateria łazienkowa hansgrohe Finoris, także zasługuje na uwagę. To znakomita mieszanka nowoczesnej prostoty z ponadczasową elegancją, która zaakcentuje strefy mycia. Subtelnie zaoblone linie, okrągłe korpusy i podłużne uchwyty wpiszą się w niemal każdy kanon urządzania wnętrza. Stylistyczną swobodę zapewnią także modne wykończenia FinishPlus; matowa czerń, matowa biel oraz chrom.

Jaki kolor baterii Finoris wybrać? Klasyczny chrom, jeśli wnętrze pełne jest jasnych kolorów, surowej prostoty i minimalistycznych dekoracji. Srebrzysty połysk powierzchni wprowadzi do pomieszczenia nutkę elegancji. Czerń z kolei będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli zależy Ci na nowoczesnym sznycie. Wykończenie w tym odcieniu będzie pasować do wyrazistych dekoracji oraz modernistycznych brył. Możesz je wyróżnić na tle marmurowych płytek lub zestawić z motywami drewna lub kamienia, które jeszcze lepiej zaakcentują obecność ciemnych elementów.

Biała bateria łazienkowa to z kolei doskonałe dopełnienie minimalistycznego wystroju. Postaw na jasne wykończenie powierzchni, jeśli we wnętrzu panuje monochromatyczny total look. Możesz też zdecydować się na biało-czarny kontrast, który ożywi aranżację. Grafitowe płytki w konfrontacji z matową, jasną powierzchnią zapewnią niepowtarzalny efekt.

Seria hansgrohe Finoris składa się z innowacyjnej baterii z wyciąganą wylewką, baterii umywalkowych (m.in. stojącej oraz podtynkowej), baterii wannowych (wolnostojącej i nawannowej) oraz baterii prysznicowych.

hansgrohe finoris z wyciąganą wylewką, hansgrohe finoris czarna bateria, hansgrohe finoris czarna armatura
Hansgrohe Finoris Bateria umywalkowa z wyciaganą wylewką

bateria wannowa hansgrohe finoris, kran wannowy hansgrohe finoris, czarna bateria wannowahansgrohe finoris
Hansgrohe Finoris bateria prysznicowa podtynkowa czarna

Skomentuj

2 komentarzy

Rekomendacje i wyróżnienia