Baterie hansgrohe Finoris i jeszcze więcej funkcjonalności w łazience

(2 głosów)
hansgrohe finoris aranżacja, hansgrohe finoris zdjęcia, hansgrohe finoris aranżacja łazienki
Aranżacja łazienki z baterią umywalkową Hansgrohe Finoris w kolorze czarnym

Wydawać się może, że trudno już o coś bardziej innowacyjnego w segmencie armatury łazienkowej. Są już baterie bezdotykowe, perlatory oszczędzające wodę czy szybko czyszczące się wylewki, które strzegą przed gromadzeniem się kamienia. Niemiecka marka hansgrohe jednak udowadnia, że do maksymalnie funkcjonalnej łazienki da się stworzyć coś doskonałego. To baterie hansgrohe Finoris.

Praktyczność na pierwszym miejscu

Świat baterii hansgrohe zawsze wyróżniał się na tle innych oferowanych produktów. Czynnikiem przesądzającym o ich niezwykłości były innowacje, na które stawia producent. Mają one ułatwiać codzienność, zmniejszać zużycie wody i gwarantować komfortową oraz bezpieczną obsługę. Tak też jest w przypadku armatury hansgrohe Finoris, którą marka zaprezentowała podczas wydarzenia, jakim było Aqua Days.

Lista funkcjonalności baterii hansgrohe Finoris jest długa. To przede wszystkim możliwość idealnego dopasowania armatury do zlewu, dzięki ComfortZone, a także nieskazitelna czystość i brak kamienia na wylewce za sprawą innowacji QuickClean, która pozwala na usuwanie osadów wapiennych poprzez przesunięcie palcem. Baterie sygnowane logo hansgrohe pozwalają też na oszczędności w strefie mycia i ograniczają zużycie do 5 litrów na minutę. Odpowiada za to funkcja EcoRight.

Przełomowym rozwiązaniem w linii hansgrohe Finoris jest długi, wyciągany wąż Finoris Flex zastosowany w bateriach umywalkowych serii. Jego duży zasięg zagwarantuje więcej możliwości w strefie umywalki – sprawdzi się podczas mycia włosów, ułatwi kąpiel małego dziecka czy pozwoli sprawnie wyszorować buty lub napełnić wysoki wazon wodą. To swoboda, jaką dotychczas można było doświadczyć w kuchni, gdzie zlew uzupełniony był o baterie z wyciągną wylewką. Co więcej, strumień można zmieniać, wybierając odpowiedni tryb natrysku: deszczowy lub klasyczny; laminarny.

Co wyróżnia baterie łazienkowe hansgrohe Finoris?

  • Funkcja ComfortZone pozwalająca na idealne dopasowanie wysokości baterii do umywalki.
  • Funkcja QuickClean dająca możliwość usuwania kamienia przeciągnięciem palca.
  • Oszczędne zużycie wody dzięki funkcji EcoRight ograniczającej przepływ wody do 5 l/min.
  • Elastyczny wąż Finoris Flex w bateriach umywalkowych, co zwiększa funkcjonalność w strefie mycia.
hansgrohe finoris czarna bateria umywalkowa, hansgrohe finoris bateria czarna, hansgrohe finoris kran czarny
Hansgrohe Finoris Bateria umywalkowa w kolorze czarnym

Armatura hansgrohe Finoris inspirowana nowoczesnością

Wzornictwo, jakim wyróżnia się każda bateria łazienkowa hansgrohe Finoris, także zasługuje na uwagę. To znakomita mieszanka nowoczesnej prostoty z ponadczasową elegancją, która zaakcentuje strefy mycia. Subtelnie zaoblone linie, okrągłe korpusy i podłużne uchwyty wpiszą się w niemal każdy kanon urządzania wnętrza. Stylistyczną swobodę zapewnią także modne wykończenia FinishPlus; matowa czerń, matowa biel oraz chrom.

Seria hansgrohe Finoris składa się z innowacyjnej baterii z wyciąganą wylewką, baterii umywalkowych (m.in. stojącej oraz podtynkowej), baterii wannowych (wolnostojącej i nawannowej) oraz baterii prysznicowych.

hansgrohe finoris z wyciąganą wylewką, hansgrohe finoris czarna bateria, hansgrohe finoris czarna armatura
Hansgrohe Finoris Bateria umywalkowa z wyciaganą wylewką

bateria wannowa hansgrohe finoris, kran wannowy hansgrohe finoris, czarna bateria wannowahansgrohe finoris
Hansgrohe Finoris Bateria wannowa czarna

Skomentuj

2 komentarzy

Rekomendacje i wyróżnienia