Baterie Cersanit Virgo i ich nowoczesny styl

(1 głos)
Baterie Cersanit Virgo
Armatura łazienkowa, umywalka z szafką Cersanit Virgo

Cersanit Virgo to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko piękny design, ale również wysoką jakość wykonania. To rodzina produktów, które pozwolą zaaranżować w pełni komfortową łazienkę. W linii znajdują się opisywane już przez nas meble, wanny i miski WC, a także stylowe baterie łazienkowe. Co wyróżnia armaturę tej serii?

Baterie Cersanit Virgo
Bateria prysznicowa i bateria umywalkowa Cersanit Virgo

Baterie Cersanit Virgo
Bateria bidetowa Cersanit Virgo

Stylowe baterie do każdej łazienki

Stylistyka Cersanit Virgo to połączenie nowoczesnego minimalizmu z eleganckim wzornictwem. Charakterystyczną cechą armatury tej linii jest jej prostota i czystość, co nadaje całości niebanalnego charakteru. To powoduje również, że baterie kolekcji mogą świetnie sprawdzić się w każdej stylistyce – rozpoczynając od surowych wnętrz zdominowanych przez współczesne wpływy, a kończąc na tych aranżacjach, w których króluje aura modernizmu, klasyki czy eklektycznego zróżnicowania. To więc sanitarny kameleon, który ułatwi aranżację, gwarantując przy tym spektakularne efekty!

Baterie Cersanit Virgo
Bateria umywalkowa czarna Cersanit Virgo 

Baterie Cersanit Virgo
Bateria wannowa Cersanit Virgo

Czarne baterie i ich potencjał

Czarne baterie łazienkowe Cersanit Virgo to elegancki wybór, który doskonale sprawdzi się w łazienkach o nowoczesnym stylu. Warto dopasować je do minimalistycznych wnętrz, gdzie dominują proste, geometryczne kształty oraz neutralna kolorystyka. Będą harmonijnie współgrać z powierzchniami imitującymi drewno, szarościami, a także betonowymi strukturami. Dzięki temu baterie staną się wyróżniającym elementem aranżacji i dodadzą łazience szyku i elegancji. To świetny pomysł, jeśli marzysz o projekcie „z pazurem”! Armatura Virgo odpowie w takim układzie za nadanie wnętrzu zadziornego charakteru.

Czarne baterie z linii Virgo idealnie komponują się także białymi powierzchniami. Ten kontrastujący duet pozwoli na stworzenie harmonijnej i spójnej przestrzeni o bardzo wyrazistym sznycie. Świetnie sprawdzą się także z odcieniami drewna, które wprowadzą do wnętrza ciepły i przytulny klimat. To zestawienie charakterystyczne dla wnętrz scandi przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy kochają naturalność.

Baterie Cersanit Virgo
Bateria umywalkowa Cersanit Virgo

Baterie Cersanit Virgo
Bateria prysznicowa Cersanit Virgo

Siła materiałów w bateriach Cersanit Virgo

Jednymi z największych zalet baterii Cersanit Virgo są trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, co w łazienkowym królestwie jest na wagę złota. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie i estetyczny wygląd przez wiele lat. Wewnątrz masywnych korpusów ukryte są solidne głowice ceramiczne, które gwarantują bezawaryjne działanie, a także ekonomiczne perlatory oszczędzające wodę. Rozwiązania są tym samym przyjazne dla środowiska.

Baterie Cersanit Virgo
Umywalka Cersanit wraz z baterią z serii Virgo 

Baterie Cersanit Virgo
Bateria umywalkowa Cersanit Virgo

Funkcjonalność Cersanit Virgo

Baterie Cersanit Virgo to także propozycja dla osób, które cenią sobie łatwość eksploatacji. Produkty są wyposażone w różne, bardzo przydatne funkcje, takie jak m.in. regulacja strumienia wody i temperatury, co pozwala na pełną personalizację. W bateriach umywalkowych zastosowano niezawodny perlator Cersanit Water Save, który poprzez napowietrzenie strumienia, ogranicza przepływ, nie wpływając tym samym na komfort mycia.Takie rozwiązanie ogranicza wypływ do zaledwie 6 l/min, co przełoży się na znacznie niższe rachunki.

Inną formą oszczędzania wody przy udziale baterii Cersanit Virgo są nowoczesne technologie, takie jak m.in. ograniczniki przepływu. To udogodnienia korzystne dla środowiska i portfela użytkownika. Podobnie jak termostat, zastosowany w ściennych bateriach wannowo-natryskowych. Jego obecność pozwoli uniknąć nieprzyjemnych skoków temperatury wody oraz zredukuje ilość oparzeń do minimum, wpływając jednocześnie na przyjemność zażywanej kąpieli.

Nad tym, by prysznic był bezpieczny, czuwa także system SafeTouch. To unikatowa technologia, która powoduje, że korpus baterii Virgo, nawet przy przepływie bardzo gorącej wody, nie nagrzewa się. Dotknięcie powierzchni armatury w trakcie kąpieli nie będzie już więc żadnym zagrożeniem.

O pozostałych elementach serii Virgo, takich jak miski WC czy wanny, przeczytasz tutaj: Cersanit Virgo – kompleksowa seria dla fanów nowoczesności

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia