Baterie Axor MyEdition jako wyraz osobistej ekspresji w urządzaniu łazienki!

Dodany: 29/07/2019 Aktualności Czytany: 10x
axor myedition marmur, axor myedition bateria marmurowa, bateria axor myedition
Axor MyEdition Elegancka bateria do łazienki w marmurze

Świat łazienki to przestrzeń, w której możliwości aranżacji dyktuje wyobraźnia. Na pozór trudne i obarczone lawiną skomplikowanych instalacji pomieszczenie jest bazą dla twórczych pomysłów projektantów. Zamieniają oni zwykłe wanny prostokątne w misy gwarantujące kanonadę zmysłowych odkryć. Ze strefy umywalki czynią niezwykły obszar prozaicznych rytuałów, a przestrzeń toalety wzbogacają o rzeszę funkcjonalnych atrybutów, które odpowiadają na codzienne potrzeby. Jakich przeobrażeń spodziewać się można w dziedzinie armatury? Form indywidualnej ekspresji, zabawy sztuką sanitarną i przekraczaniem granic kreacji. To wszystko zapewnia Axor MyEdition – awangardowe dzieło projektantów Phoenix Design.

Witaj w królestwie indywidualizacji Axor MyEdition!

Axor od zawsze wyznaczał trendy w dziedzinie aranżacji. Produkty sygnowane logo niemieckiej marki urzeczywistniają potrzebę estetyki, której niezbędnymi elementami są funkcjonalność i ponadprzeciętna jakość. Rozwiązania uchodzące za prestiżowe i niebanalne stanowią receptę na modne łazienki, którym nie jest straszny upływ czasu i wnętrzarskie nastroje. Axor MyEdition jest więc kolejną, udaną już próbą łączenia najważniejszych cech, jakie spełniać ma armatura sanitarna. To hybryda stylu oraz użyteczności uzyskana na drodze zaawansowanych metod wytwórczych i ogromnego know-how. To coś więcej niż dobry design.

Baterie łazienkowe Hansgrohe Axor MyEdition – zaprojektowane we współpracy z biurem Phoenix Design – urzeczywistniają potrzebę indywidualizacji w dziedzinie aranżacji. Natłok masowo wytwarzanych produktów ujętych w ryzach popularnych kierunków wnętrzarskich zrodził chęć poszukiwania czegoś, co nie będzie ustandaryzowanym wytworem. Czegoś, co pozwoli na osobistą interpretację designu podpartego wysoką jakością. Odpowiedzią na to są propozycje marki Axor. W zamyśle twórców armatura Axor MyEdition składa się z dwóch części: minimalistycznego korpusu oraz płytki, która dostępna jest w kilku wykończeniach – szkło lustrzane i czarne, metal, drewno, marmur czy skóra. Nakładki nie są też wyłącznie oryginalnym zwieńczeniem produktu. To m.in. kamień Nero Marquina z regionu Basków czy chociażby elegancki fornir z orzecha.

czarna bateria axor myedition, axor myedition czarna bateria umywalkowa, axor myedition czarne wykończenie
Czarne wykończenie baterii umywalkowej Axor MyEdition

Czarna bateria, złota czy z polerowanego mosiądzu? 15 wykończeń Axor MyEdition

Płytka dostępna w wielu opcjach wykończeń do wyboru to jedynie przedsmak w kreowaniu w pełni zindywidualizowanego produktu. Producent, marka Axor, zadbał również o możliwość zamówienia korpusu w jednej z 15 powierzchni Axor FinishPlus (chrom polerowany, chrom szczotkowany, złoto polerowane i chromowane, nikiel polerowany i chromowany, czerwone złoto w wariancie polerowanym oraz szczotkowanym, polerowany i szczotkowany brąz, czarny chrom polerowany i szczotkowany, mosiądz szczotkowany i polerowany, a także stal szlachetna). Dzięki takiej różnorodności surowa geometria kształtów armatury Axor MyEdition będzie pasować nie tylko do łazienki minimalistyczne, lecz także industrialnym, retro, glamour czy eklektycznym, gdzie zamiast tradycyjnego chromu przeważają nietuzinkowe metaliczne powierzchnie.

axor myedition wykończenie, axor myedition kolory baterii, axor myedition kolory wykończenia
15 rodzajów wykończenia baterii Axor MyEdition

Baterie łazienkowe Axor esencją modnego minimalizmu

Axor MyEdition to też minimalistyczny design. Korpus stworzony na podstawie prostych linii i monolitycznych bloków stanowi esencję puryzmu i zredukowanego wzornictwa. Kształty podporządkowane prostokątom i kwadratom wprowadzają do wnętrza poczucie ładu i symetrii, idealnie podkreślając nowoczesny wystrój. Wspólnym mianownikiem koncepcji jest czysta, monolityczna bryła, która obejmuje asortyment przeznaczony do każdej strefy mycia. W serii znajdują się bateria umywalkowa (ścienna oraz stojąca, dostępna w różnych wysokościach do wyboru oraz jako klasyczna wersja z trzema otworami), baterie bidetowe, bateria wannowa wolnostojąca i 4-otworowa do montażu na krawędzi wanny, a także wylewki wannowe.

złota bateria axor myedition, axor myedition bateria marmur-złoto, axor myedition bateria
Axor MyEdition marmur i złoto w aranżacji łazienki

axor myedition bateria wannowa, axor myedition bateria wannowa wolnostojąca, axor myedition baterie wannowe
Bateria wannowa wolnostojąca Axor MyEdition

Czysta przyjemność i oszczędność PowerRain

Bateria umywalkowa Axor MyEdition jest dodatkowo wzbogacona o system PowerRain. Gwarantuje on miękki, perlisty i obfity strumień wody, który potęguje przyjemność korzystania z odżywczego strumienia składającego się z pojedynczych mikroskopijnych kropli. Oprócz doznań dla ciała zapewnia on również ograniczony przepływ do 5 l/min. Efektem tego Axor MyEdition to nie tylko dowód estetycznego wzornictwa, ile sposób na generowanie oszczędności i element ekologicznej łazienki.

axor myedition bateria biały marmur, axor myedition bateria do umywalki, axor myedition bateria umywalkowa stojąca
Axor MyEdition baterie: czarna ze szczotkowanym brązem, czarna z drewnem, czarna z białym marmurem, czarna z czarnym marmurem

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk